Liga šampiona 04/05

Moderator: Moderators

Locked

Ko uzima Ligu šampiona?

Poll ended at Tue Apr 05, 2005 6:14 pm

AC Milan
4
27%
FC Inter
2
13%
Juventus
3
20%
PSV
0
No votes
FC Bayern Munchen
1
7%
Chelsea
5
33%
Liverpool
0
No votes
Olympique Lyonnais
0
No votes
 
Total votes: 15

Misa
Administrator
Administrator
Posts: 51
Joined: Sun Mar 03, 2002 8:38 pm
Location: Beograd

Liga šampiona 04/05

Post by Misa »

Ako se seæate prošle godine, na starom forumu, je bila ista anketa i gadno smo se ispromašivali.
Dakle ko æe se radovati na kraju Lige šampiona? Brigate Rossonere, Fightersi, Boysi, Headhuntersi ili neko peti?
Last edited by Misa on Sat Jul 30, 2005 10:44 am, edited 1 time in total.
Srbija me ubija
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Партизан шампион! (у овом друштву, надамо се, догодине). Иначе, Јуве.
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Barselona... ali oni su ispali... :cry:

Pa... dvoumim se izmedju PSV-a i Intera... :)

Ipak Inter!
User avatar
Karandras
Posts: 10
Joined: Fri Sep 03, 2004 8:46 am
Location: N.Bgd./WH40K
Contact:

Post by Karandras »

srebrni vitez wrote:Партизан шампион!
bwahaahahahahahahahhahahahah :D
mozda chelsea ...
'moo, moo I say!'
postapokalipticni farmer iz Fallout-a 2
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Zvezda

Post by jorgurt hlebozvak »

Koliko ja znam, kod nas se igra Meridijan prva liga i u njoj je trenutno ali samo trenutno Partizan prvi na tabeli, ali je Crvena Zvezda aktuelni prvak drzave i osvajac kupa SCG. Nema u nasoj ligi ni Juventusa, ni Intera ni drugih klubova navedenih u anketi. Nasa liga je najzabavnija i samim tim i najbolja na svetu. Posle nje dodju Englezi. A sto se tice te Lige "sampiona" u kojoj nema ni Zvezde ni Partizana, tja ako je uopste bitno ko ce biti najbolji u ligi u kojoj igraju i sampion ali i petoplasirani tim nacionalne lige, onda mislim da Milan i Juventus imaju najvise sanse. I to Milan malo vece. Jeste da je prosle godine bilo gadnih iznenadjenja, pa je Porto postao prvak lige, ali ipak su male sanse Interu i PSV-u. Nisu to dovoljno ozbiljni klubovi. A Celziju fali to sto "igraju" engleski fudbal. Dakle treba ih prvo upoznati sa principima i pravilima fudbalske igre. Ostale necu da komentarisem. Kamo se dede Kup Evropskih Sampiona?
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Mislim da, koliko god velike sanse imali, Juve i Milan igraju najgori fudbal u Evropi, makar medju 'jacim' klubovima. Tako da ne mogu da glasam za njih (a i nikad ne dobije onaj sa najvise sansi).

Moj glas ide za Chelsea, cisto zato sto su spustili sve napaljene obozavaoce Ronaldinja na zemlju. Kada ce se vise prestati sa tim? Bespotrebnim, neosnovanim obozavanjem jednog igraca, koji uglavnom i ne vredi mnogo - makar u fudbalu. Tu je ipak mnogo bitniji dobar tim. A takvi igraci - kao Ronaldinjo - su skupi, koriste ponekad i najbitnije - plase protivnike. Bez ikakvog razloga. Svako zna da malo sta moze da uradi jedan covek u fudbalu.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Tjutjko
Posts: 17
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:36 pm
Location: Zemun

Post by Tjutjko »

Prvo sam mislio da ce Inter da osvoji,ali posto je sada naleteo na gradskog rivala Milan,bojim se da ce signor Morrati morati jos malo da priceka :)






Zivio Milan
Bogat je onaj koji ima novca...
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Sve je moguce. Zreb je doneo nekoliko kvalitetnih tekmi, videcemo, Inter nije u dobroj poziciji, ali moraju da daju sve od sebe ako zele dalje.

Juventus je, cini se, na najboljem putu ka finalu.

edit: typo
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Rezultati prvih utakmica cetvrtfinala:

Liverpool vs. Juventus 2:1 (2:0)
Olympic Lyon vs. PSV Eindhoven 1:1 (1:0)

AC Milan vs. FC Internazionale 2:0 (1:0)
FC Chelsea vs. Bayern Munich 4:2 (1:0)

:D
Misa
Administrator
Administrator
Posts: 51
Joined: Sun Mar 03, 2002 8:38 pm
Location: Beograd

Post by Misa »

Liverpool vs. Juventus 2:1 (2:0)
Steta, a moglo je da bude zanimljivo u Torinu. Ovako je svima predoceno da je italijanski klupski fudbal jednostavno na visem takmicarskom nivou. Mnogo zanimljivija slika sa ove utakmice, koja je inace bila dosta dobra, je bila na samom pocetku kada je ceo stadion ustao i izvinio se italijanima za tragediju na Hejselu od pre 20 godina. Dosta dirljivo. Svaka cast englezima, za 10-15 godina su totalno iskorenili huliganizam na stadionima.
Olympic Lyon vs. PSV Eindhoven 1:1 (1:0)
PSV na domak polufinala. Jesenas je vladalo misljenje kako Zvezda ima srece sto je njih izvukla u trecem kolu kvalifikacija. Podseca me na onu sezonu kada je Zvezda igrala protiv Leverkusena i isto tako "imala sansu da ih izbaci" a oni stigli do finala LS.
Ipak ne bih otpisao Lion - mnogo su dobri.
AC Milan vs. FC Internazionale 2:0 (1:0)
Nepravda u prvom poluvremenu se pretvorila u nemoc i kompleks gradskog rivala u drugom. Podsecanje na nas derbi je sasvim slucajno :wink:
FC Chelsea vs. Bayern Munich 4:2 (1:0)
Ruski mafijas mi ide na nerve a da ne pricam o onom nak***enom portugalcu...
Srbija me ubija
User avatar
Tjutjko
Posts: 17
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:36 pm
Location: Zemun

Post by Tjutjko »

Murinjo mi je sve.....

A nesto mi je i Shevcenko :wink:
Bogat je onaj koji ima novca...
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Bravo Tjutjko, mada se sto se ruskog govnara tice, apsolutno slazem s Misom..... Postali su gori od Lazia iz zlatnog doba shoppinga.

Inache ja ne bih tako lako otpisao Liverpool, na stranu to sto ih volim, u prvoj su igrali kao kraljevi, ako ponove tu igru u Torinu.... cao senjor Capelo....
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Kakve izjave na racun Celzija, zasto? Tim je jako dobro uklopljen, bez nekih (preterano) nepotrebnih i skupih kupovina.
Rus je druga stvar, da je on vlasnik Zvezde ne biste se zalili (cinizam na delu, mrzim ga iz dna duse).
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Tjutjko
Posts: 17
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:36 pm
Location: Zemun

Post by Tjutjko »

Mislim da je svakom dobronamernom coveku jasno da ce ligu osvojiti AC MILAN.


A i kladio sam se na njega.....(da ce da prodje Inter 8) )
Bogat je onaj koji ima novca...
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Trebalo bi da u finalu igraju celzi i milan. Cini mi se da je tako najpostenije jer ni jedan od gazda nece moci da zastrasuje protivnicki tim i sudije - samo svoj. :wink:
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

A evo i rezultata revans meceva:

juce:

FC Internazionale vs. AC Milan 0:1 (0:0) prekinuto (pobeda registrovana za AC Milan)

Bayern Munich vs. FC Chelsea 3:2 (0:1)

danas:

Juventus vs. Liverpool 0:0
PSV Eindhoven vs. Olympic Lyon 1:1 (0:1) penalima 4:2

Svaka cast za 'Pool! :D
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Odigrane su obe polufinalne utakmice:

FC Chelsea vs. Liverpool 0:0

juche:

AC Milan vs. PSV Eindhoven 2:0 (1:0)
Shevchenko 42'
Tommason 89'
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

I izgleda da Liverpool ode u finale. Neko je zbog ovoga izgubio glavu, neko zenu, neko pljeskavicu.

"Football and drugs, perfect tuesday afternoon"

Sto rece Tjutjko, Luis Garsija mi je sve, a nesto mi je i Kewell :lol:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Da, da, tacno me podseti Corvin... ;)

"Mersyside Red" vs. FC Chelsea 1:0 (1:0)
Luis Garcia 4'
Misa
Administrator
Administrator
Posts: 51
Joined: Sun Mar 03, 2002 8:38 pm
Location: Beograd

Post by Misa »

YOU'LL NEVER WALK ALONE! :D

Ko bi rekao? Mozda na ovom svetu ima pravde.
Srbija me ubija
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Kakve navijace ima, Liverpool i zasluzuje finale...

... ali finale zato definitivno NE zasluzuje Milan koji je funjarski prosao PSV :x

PSV Eindhoven vs. AC Milan 3:1 (1:0) aggregate 3:3
1:0 Park 9'
2:0 Cocu 65'
2:1 Ambrossini 90+1'
3:1 Cocu 90+2'
User avatar
raziel
Redeemer and Destroyer
Redeemer and Destroyer
Posts: 134
Joined: Sat Mar 02, 2002 6:50 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by raziel »

Što funjarski? Pa pre je Liverpul prošao funjarski u finale... Milan je igrao svoju igru i pošteno pobedio. Veliki tim.
Kao što je Èelzi najjaèi tim lige šampiona... nevezano ko mu je vlasnik, a èemu (koliko sam primetio) mnogo ljudi poklanja pažnju.
All those moments will be lost...
...in time...
...like tears...
...in the rain.

Valar Morghulis
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Liverpool ne moze da kupi utakmicu protic Chelzija + Liverpool ima dobre navijace + Liverpool ima tradiciju + Liverpool ima srce => Liverpool je zasluzio da prodje dalje. Cemu osporavanje kluba? Cemu ljubav prema Chelziju?
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Zaboravljas na igru.... Celzi drzi tempo 90 min. a Liverpul da gol u 4. minutu pa ga onda nema do kraja (osim u odbrani naravno). Sto znaci da cemo sa imati jako dosadan mec u finalu (jedino bi bilo gore da je tu upao Juventus).
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
raziel
Redeemer and Destroyer
Redeemer and Destroyer
Posts: 134
Joined: Sat Mar 02, 2002 6:50 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by raziel »

Reèe ti Slartibartfast sve.

Gledamo fudbal, igru ekipe. Ne tradicije, cheerleadersice, navijaèe, èiji je veæi stadion i šta ti ja znam. Nemam ljubav ni prema jednom klubu, govorim samo da su jaèi klub, bolje igraju... (ili eto, kompromis, više mi se sviða njihov stil igre). Eto, zato mi se sviða i Milan. Ekipe koje mogu da postignu gol u bilo kom trenutku utakmice. Zato i mislim da æe na kraju pobediti Milan.

Èelzi kupuje utakmice? 8O U ligi šampiona? 8O Šta, taj rus leži na rudniku dijamanata? :lol:
Batali te prièe o parama, deèje su.
All those moments will be lost...
...in time...
...like tears...
...in the rain.

Valar Morghulis
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Prvak

Post by jorgurt hlebozvak »

Nisam mogao da verujem. PSV igra sa 110% snage, Milan sa 25% i Milan malo potrci uozbilji se citav 1,5 minut i prodje u finale. Zato i jeste najveci. Licno ih ne volim, navijao sam iz sve snage za crveno-bele (kao i uvek uostalom), navijacu za Liverpool, ali realno, Milan ce 99% biti prvak. Ne desava se dva puta uzastopno da klub kao Porto osvoji Ligu sampiona a da neko kao Milan ispadne. Nije svaki dan nedelja.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

raziel wrote:Što funjarski? Pa pre je Liverpul prošao funjarski u finale... Milan je igrao svoju igru i pošteno pobedio. Veliki tim.
Kao što je Èelzi najjaèi tim lige šampiona... nevezano ko mu je vlasnik, a èemu (koliko sam primetio) mnogo ljudi poklanja pažnju.
Jednostavno mi je krivo sto se PSV toliko trudio (samo oni koji su gledali svih 90 minuta znaju o cemu pricam), a Milan je od 2-3 polusanse postigao taj jedan gol za Istanbul. Milan upravo zbog takvog kvaliteta jeste veliki tim, ali ja mislim da finale vise zasluzuju Holandjani jer su dali sve od sebe, a igrali su brzo, atraktivno i efikasno...

Za Liverpul se apsolutno slazem. Jedino mi je drago zbog njihovih vernih navijaca. Ali - imali su srece. Chelsea je bio jos gori od njih.
User avatar
Tjutjko
Posts: 17
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:36 pm
Location: Zemun

Post by Tjutjko »

Bojim se da je pred nama jos jedno dosadno finale,ali nikad se ne zna mozda na kraju bude 5:4 za Milan :D :D :D
Mislim da ce zanimljivije biti na tribinama,Englezi i Turci su tradicionalni neprijatelji,a nisu ni svi Italijani kao kapetan Bertoreli iz Alo,Alo :)
Bogat je onaj koji ima novca...
Misa
Administrator
Administrator
Posts: 51
Joined: Sun Mar 03, 2002 8:38 pm
Location: Beograd

Post by Misa »

raziel wrote:Kao što je Èelzi najjaèi tim lige šampiona... nevezano ko mu je vlasnik, a èemu (koliko sam primetio) mnogo ljudi poklanja pažnju.
E tu se ne slažem. Uopšte ne mislim da je Èelsi najjaèi tim u LŠ, ni po imenima a ni po igri. Mislim, od kada su igraèi kao Terry, Joe Cole, Drogba ili Thiago velièine u svetu fudbala?? Pogledaj sastave vodeæih italijanskih i španskih klubova, po imenima su mnogo jaèi. Èelsi jeste odlièno uigrana ekipa fudbalskih radnika (èast izuzetku Lampardu) sa, mora se priznati, dobrim trenerom i medijskom mašinerijom iza sebe.
Ali kada se upravo Lampard "zatvori" kao što je Liverpul uèionio u dve utakmice Èelsi ne može ni šansu da stvori.
Liverpul, sa druge strane, ima fudbalere jednakog kvaliteta ali nema tu uigranost i samopouzdanje što se vidi po njihovim igrama u prvenstvu. Ipak, da nemam pojma ko je ko u fudbalu i da sam seo da pogledam revanš na Enfildu odmah bi po završetku pogodio koji tim je najveæi u Engleskoj (po tradiciji itd...) a ko je samo jedan od londonskih timova koji se ne zovu Arsenal i Totenhem (ta dva tima su u Londonu kao Zvezda i Partizan u BGu).
Drago mi je da je naša publika mogla da vidi kako izgleda kada ceo stadion peva (peva a ne dernja) i kako izgleda najjaèi kop u Evropi.
Srbija me ubija
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Bravo Miso svaka ti se dala.....

"When you walk, trough the storm...."
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
raziel
Redeemer and Destroyer
Redeemer and Destroyer
Posts: 134
Joined: Sat Mar 02, 2002 6:50 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by raziel »

Otkad gomila poznatih imena u timu ima presudan uticaj na jaèinu (rezultat)? Pa eno onog bogaljskog Real-a, ima holivudsku postavu... ali nešto ih nema u kraju LŠ?
Inaèe, kad je medijska mašinerija postigla neki gol? 8O Ako veæ vlada 'game mafia' i sve je namešteno, što onda uopšte gledati bilo koju utakmicu?

Što se tièe Ch-Li utakmice... ma zatvorili se ovi ili ne, stvarno je u dosta navrata mogao da padne gol. Plakao bih od sreæe da su im uboli onaj 90+ minutu. (ne zato što navijam za CH, uopšte ne navijam za bilo koji tim, veæ zato što je to njihova igra)

Al' opet, možda grdno grešim, šta ja znam o fudbalu :D
All those moments will be lost...
...in time...
...like tears...
...in the rain.

Valar Morghulis
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Kakvo finale! Ono je bila nezaboravna utakmica, a pobedio je najbolji!

AC Milan vs. Liverpool 3:3 (3:0) penalties 3:2
1:0 Maldini 1'
2:0 Crespo 39'
3:0 Crespo 44'
3:1 Gerrard 54'
3:2 Smicer 56'
3:3 Xabi Alonso 60'
:D :D :D
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Minas Tirit

Post by jorgurt hlebozvak »

Ima boga. Definitivno ga ima. Po svim ljudskim merilima, Milan je kvalitetniji tim. ALI, kao sto je malo falilo da padnu Helmov ponor,Minas Tirit, Moskva, Lenjingrad i Staljingrad, pa da svet obuhvati vecna tama, tako je malo falilo da Milan postane prvak i da pobedi power play Tzeench ekipa. E ne moze! Kao sto je Staljin morao da prepusti Zukovu direktnu i samostalnu komandu u odbrani Moskve i da ukine komlikovan i birokratizovan lanac komadovanja (vojska na delu fronta - komanda fronta - KP - Polit biro - Staljin, pa sve nazad do fronta) i kao sto je Zukov to i uradio, preuzeo odgovornost i odbranio Moskvu i svet, tako je i Gerard, kapiten Liverpool-a, isto uradio. Svaka cast!!! Ipak je pobedila pravda. Pobedila je tradicija, kultura, obrazovanje, moralna cistota. Ne kazem, i Milan ima tradiciju. Ali da je Milan pobedio, onda bi toj pobedi mogli da se sa pravom nadaju i Chelsea i Real. Jer funkcionisu po sistemu: "Imam pare, kupujem najjace igrace, koji izazivaju Teror i ne moram nista da radim. Trcim po tabli i bacam 15 kockica za magiju" Nece da moze.

YOU NEVER WALK ALONE !!!!
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
ramirez
Posts: 16
Joined: Tue Dec 07, 2004 3:12 pm
Location: Stara Pazova
Contact:

Post by ramirez »

Odlicna tekma, a narocito atmosfera!

Shevchenko je, po meni, apsolutni tragicar. Zaista je steta sto je neko morao da izgubi, jer su svi zasluzili pehar.

A sad, okrenimo se polako ka Eurobasketu!
8)
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku iskustvom!
Misa
Administrator
Administrator
Posts: 51
Joined: Sun Mar 03, 2002 8:38 pm
Location: Beograd

Post by Misa »

jorgurt hlebozvak wrote:Ima boga. Definitivno ga ima. Po svim ljudskim merilima, Milan je kvalitetniji tim. ALI, kao sto je malo falilo da padnu Helmov ponor,Minas TiritI
Identicno sam se osecao sinoc i bas sam poredio utakmicu sa LotR sagom i pobedom dobra nad zlom :D
jedino sto se ne bih slozio sa jogurtom je poredjenje sa pobedom sovjeta u WWII. To definitivno nije bila borba dobra i zla vec dva jednako zla sistema. Oni mene i Evropu nisu spasili...

Ali da se vratimo na jedno divno vece u Istanbulu :D
Velika pobeda fudbala - mislim da jos uvek nismo ni svesni koliko ce ova igra i neverovatan preokret Liverpula znaciti za polumrtvi evropski fudbal.
Kakva simbolika od cetvrtfinala i velikog izvinjenja navijacima Juventusa pa preko izbacivanja najnovijeg mafijaskog konglomerata i medijski napumpanog Celsija. Na kraju - slag, pobeda nad Milanom - ekipom koja simbolizuje dolazak do trofeja uz ulaganje velikog novca i dovodjenje stranaca. Ekipa od koje je sve pocelo dolaskom Berluskonija i dovodjenjem tada najboljeg trija Gulit, Rajkard, Van Basten.

Gerrard & co. su istinski heroji :D :D

Prosle godine je mislim jedan od 20tak ljudi sa foruma pogodio da ce Porto uzeti LS, ove godine niko nije glasao za Liverpool. Mislite o tome :wink:
Srbija me ubija
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Odlican post, Miso! ;)

Gledati onako intezivan mec, sa dosta trcanja, borbenosti, hrabrosti i na ivici fizicke izdrzljivosti (svi ste videli kako su igraci padali od umora na terenu, posebno Pirlo) bilo je fenomenalno i neponovljivo iskustvo. Najvise bih pohvalio Carraghera, covek je po meni bio najveci heroj finala. Utakmica zivota. :)

A i treba pohvaliti Dudekov ples na golu... :D
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Bice veoma dobar fudbal u predstojecoj Ligi Sampiona
Jedno sigurno znam Liverpul nece sigurno odbraniti titulu
Ocekujem dosta od Man.utd koji je dosta igrao lose ove sezone sto je poprlicno zabrinjavajuce
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
Locked

Return to “Sport”