americki fudbal

Moderator: Moderators

Locked
omiljeni
Posts: 11
Joined: Mon Apr 18, 2005 1:04 pm
Location: novi sad

americki fudbal

Post by omiljeni »

da li neko prati nfl?
ovi sto igraju Blood bowl bi trebalo da prate :)
voda vri.............koljiiiiiiiiiiiiiiiiiii
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Nemaju vremena od farbanja figurica... :lol: :lol:
Ja ga kao gledam kad ga navatam. Ali nema vise tih imena koja privlace i tih spektakala. Malo je postao otuzan. Pravo da ti kazem vise volim da gledam evropske lige ali ih na nasoj televiziji ne daju a kod svaba retko. Mada mi se svidja ova nasa celjad sto igra. Dobri su momci i perspektivni, ali jebiga kad sam morao za Budapest kad kad smo sve to poceli pa vise nisam u tome.
Kako napreduju novosadjani oni imaju neki relativno dobar tim ako dobro znam?
Koji ti je OMILJENI tim??
Mora neko i ovu temu da popuni....:D
Image
Image
Image
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Pa u sustini, skoro svi koji igraju BB prate i NFL. E sad, uglavnom prate (ako stignu) od kuce. Ja nisam cuo ni za kakva okupljanja uz video bimove i slicno. Ali to je sve na nivou normalnog. Daleko od onog kako ljudi prate obican nogomet. Ja recimo volim da se zabarikadiram nedeljom kuci i da spremim neku klopu pa da na miru uzivam (sem kada tutnu onaj usljivi kviz) :x :x :x :x
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Ja nisam pratio NFL dosta dugo... da li neko zna kako se trenutno drze New York Giants?
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Pa u sustini dobro, dobili su prolaz u play off.
A za vise infoa http://www.giants.com
Eli Maning oscilira ali eto progurase se...
Image
Image
Image
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Eli Maning ne oscilira, on tako igra :P Ali zato Tiki cuda cini na terenu.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Knight
Posts: 553
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Eli, ili kako ga zovu - 'that other Manning' radi sve sto moze ne bi li izgubio utakmicu u 2-om delu sezone - belezi u proseku 2+ interceptiona na utakmici! Ali ga iz ponora vadi Tiki Barber koji je 3 puta popravljao rekord karjere za pretrcane jarde ove sezone ;)
Giantsi su simpaticni jer igraju zanimljiv fudbal bez obzira na ogroman broj povreda u protekle 3 nedelje- tako da je pravo iznenadjenje kako uspevaju da sacuvaju maninga i otvore put Tikiju B.

A u playoff-u ce biti veoma interesantni, mada se svodi na to koliko ce im se igraca oporaviti od povreda.
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

I tako, dodjo smo do velikog finala. I u njemu moji veliki favoriti Seattle (prvi put u SB-u. Ni sami ne znaju sta ih je snaslo) i Pitsburg (vec ima cetiri prstena ali ni jedan tim dosada nije igrao sve utakmice u gostima i osvoijo SB) moja dva omiljena tima. Da sam kao navijac teo da stavim pare u kladionicu kladio bi se na njih dva u SB-u.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Post by Iskusinjo »

A 'el neko od vas pacera prati naš domaći AF?

Evo nekih linkova

http://www.safsrbija.com/

http://www.dukes.org.yu/home.html
Misa
Administrator
Administrator
Posts: 51
Joined: Sun Mar 03, 2002 8:38 pm
Location: Beograd

Post by Misa »

Vukovi vladaju 8)

Ko nije nikada gledao uzivo am.fudbal neka obavezno svrati na stadion Obilica na neku od tekmi selaf lige (po mogucstvu vukovi ag. kragujevac).

Necete se prevariti (ulaz je besplatan a tekmu gleda vise gledalaca nego sve utakmice meridijan lige).
Srbija me ubija
Locked

Return to “Sport”