IZNENADJUJUCE FINALE

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

IZNENADJUJUCE FINALE

Post by Kirgan »

Pa slobodno iznesite misljenje o finalu GRE-ESP krajnje neocekivano pogotovo grci ali posto su oni vec evropski prvaci bice ovo interesantno :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

pa sad spancima veliki hendikep predstavlja povredjeni gasol koji nece igrati u finalu tako da grci imaju neke sanse ;)
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
Keeper of the flame
Agram HQ
Posts: 47
Joined: Sun Apr 06, 2003 7:21 pm
Location: Zagreb

Post by Keeper of the flame »

Meni je jako drago kaj su obje momčadi u finalu iz Europe. Neka se sada Amerika i NBA liga posrame. :twisted:
Fire will burn the uncalled!
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Koja blamaza Grka! 47 poena u finalu. Moja ekipa se ne bi toliko obrukala. Svaka cast Spancima. Zasluzili su zlato, nema sta, skor 9-0.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Istina :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
vlada
Posts: 54
Joined: Wed Jul 27, 2005 12:51 pm
Location: zemlja DEMBELIJA

Post by vlada »

Sto se tice amera,nazalost odavno je poznato da oni nedaju preteranu vaznost svetskom prvenstvu,i da je po njima svetsko prvensto svake godine u americi(NBA play-off)e sad bar su se zvezde ove godine odazvale u velikom broju...zacudio sam se kada sam prvi put cuo da ce igrati lebron...

Sto se tica spanaca njima stvarno svaka cast,odigrali su perfektno celo prvenstvo i zasluzili zlato(ne znam za vas,ali po igri i jos par sitnica spanci me podsecaju mnogo na jednu reprezentaciju(tj. na staru postavu te reprezentacije koja je pre osvajala svetska prvenstva,ali nazalost glavni igraci su omatorili,i ta reprezentacija se bruka na poslednja tri velika takmicenja-olimpijada,evropsko,svetsko... :( (hint-mi)) :(
Andy wrote: Mogao bih da te naucim mnogim stvarima u mtgu.
Javi mi se na PM radi dogovora, a svaka mtg lekcija (1 cas traje 45 minuta) bi te kostala 20e sa potencijalnim snizenjem u slucaju veceg broja casova.Uzgred, ne salim se.
Locked

Return to “Sport”