Napred Srbijo!

Moderator: Moderators

Locked
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Napred Srbijo!

Post by Ko, jel' ja? »

Večeras igramo protiv Francuza. U pitanju je druga utakmica u kvalifikacijama za SP 2010 u fudbalu, naravno.

Zanimljivo je da su Francuzi izgubili od Austrije 3:1. Doduše, nije da smo mi igrali odlično protiv Farana ali svakako očekujem bolju igru sada.

Kako vam se čine naše šanse? Mislite li da ih uopšte imamo?
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Napred Srbijo!

Post by arborsomniorum »

Molim te druze promeni naslov teme, ovo me je suvise podsetilo na skupstinu...

No u vezi sa temom, mislim da cemo izgubiti najstrasnije... Francuzi su dobro natrljani zbog poraza od austrije, pa sada ima da nas izresetaju. Iako uvek navijam za nase, ne bih se previse nadao...
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Napred Srbijo!

Post by Pendargon »

Licno, poslednjih godina ja nekako uvek ocekujem da ce nasa fudbalska reprezentacija izgubiti, bilo da igramo protiv azerbejdzana, ili brazila. Tako mi je lakse, ponekada se cak i poradujem pa kazem :"Vidi, uspeli smo da pobedimo Farska ostrva!!!"
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Re: Napred Srbijo!

Post by shilja »

Skoro da smo slicni. Za razliku od nase reprezentacije u ostalim sportovima, u fudbalu ja se uvek nadam da ce mo izgubiti, i navijam za to. Od kada je fudbal sa najvaznije sporedne stvari na svetu presao u jedne od vaznijih glavnih stvari, po narucito na ovom podneblju, i gde se neki tzv. uspesi reprezentacije proslavljaju celonocnim urlanjem, pijancenjem a zatim i povracanjem po celom gradu, a sve to popraceno iz medija sa sa veselim pesmicama tipa "zabijacemo im golove i puniti ko volove", ja nista drugo ne mogu da pozelim fudbalerima nego da propadnu ko najgori gubitnici. Jos pored toga kada se pogleda stanje u nasem savezu, a i u klubovima, pozelim da imam neku vezu u ministarstvu za sport pa da sve pare koje odatle idu na fudbal preusmerim na neki sport sa boljim potencijalom u zemlji, recimo kriket ili podvodni hokej.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Napred Srbijo!

Post by opsidiannight »

Nebi verovao ali zene su zakon u podvodnom hokeju. A i bolje gledati u sise nego u fudbalere.

Zivio zenski podvodni hokej.

Zivila Srbija.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Re: Napred Srbijo!

Post by shilja »

Toples podvodni hokoj... Mmmmm..... :mrgreen:
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Napred Srbijo!

Post by teclis »

prvi na tabeli sa 12pts, a kako stvari stoje mozda i prodjemo :)
http://www.fifa.com/worldcup/preliminar ... index.html
http://uk.eurosport.yahoo.com/football/ ... 15057.html

The Eagles Are Coming!
The Eagles Are Coming!
The Eagles Are Coming!
Locked

Return to “Sport”