Odbojka - svetska liga

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
ramirez
Posts: 16
Joined: Tue Dec 07, 2004 3:12 pm
Location: Stara Pazova
Contact:

Odbojka - svetska liga

Post by ramirez »

Ulaz za jedan dan je od 600 do 2500 dinara :!:

Meni se cini da je to bezobrazno mnogo. Jeste da se igra u Areni, ali...
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku iskustvom!
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Re: Odbojka - svetska liga

Post by Andy »

ramirez wrote:Ulaz za jedan dan je od 600 do 2500 dinara :!:

Meni se cini da je to bezobrazno mnogo. Jeste da se igra u Areni, ali...
Mislim stvarno, bas ga preterase! :x

Ti organizatori su stvarno lesinari... dobro, igra se u Areni, najveca & najlepsa dvorana u zemlji a i sire, ali treba misliti i na opstu ekonomsku situaciju... :x

Ovakva cena ulaznica samo odbija mnoge fanove da gledaju vrhunsku odbojku (samo treba reci Brazil i "plavi")... :cry:
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

I na kraju 3:1 za Brazil... iskreno, zasluzeno su dobili, mada i nasi nisu bili losi... solidni u svim segmentima osim onog najvaznijeg... poeni iz bloka...

Brazilci su totalni freakovi... mozda i veci u odbojci nego u fudbalu... imaju najbolje igrace i samim tim i najbolje sanse u finalu... ne sumnjam da ce da pociste Kubu u polufinalu...

Mi sutra protiv Poljaka... realno bolji smo, i pored nekoliko skorasnjih poraza od pomenute reprezentacije, samo da poravimo taj ****** blok... :)
User avatar
ramirez
Posts: 16
Joined: Tue Dec 07, 2004 3:12 pm
Location: Stara Pazova
Contact:

Post by ramirez »

Odmah da kazem, nisam gledao, na zalost.

Ipak, ocekivao sam poraz jer je u seprembru Evropsko kod nas i u Italiji. Plus u toku je delimicna smena generacija, plus kako sam cuo dvorana je bila poluprazna. A pretpostavljam da publika i nije bila nesto posebno vatrena.

Jesam li u pravu?
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku iskustvom!
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

ramirez wrote:Odmah da kazem, nisam gledao, na zalost.

Ipak, ocekivao sam poraz jer je u seprembru Evropsko kod nas i u Italiji. Plus u toku je delimicna smena generacija, plus kako sam cuo dvorana je bila poluprazna. A pretpostavljam da publika i nije bila nesto posebno vatrena.

Jesam li u pravu?
Jesi. ;)

Tako je, sada je EP glavna stvar za nas, a smena generacija mora da se izvrsi sto pre, pa je ova Svetska Liga prava priprema za tako nesto. Dvorana jeste bila poluprazna (kolko sam imao prilike da primetim, bilo je 7000+ gledalaca), ali to je fantastican podatak s obzirom na cene ulaznica, a i dvorana je stvarno veeelika... :) Navijaci i nisu bas bili na nivou, ipak smo igrali protiv najatraktivnije i najbolje (za sad, nazalost :() selekcije na svetu...
User avatar
ramirez
Posts: 16
Joined: Tue Dec 07, 2004 3:12 pm
Location: Stara Pazova
Contact:

Post by ramirez »

Sad se setih da su karte za nedelju skuplje od ovih za petak i subotu. :?
Eto, da su lepo bile tri puta jeftinije imali bi punu dvoranu i sjajnu atmosferu.

Izgleda da pokusavaju da zacrtaju nekakav nivo. Nadam se da ce vrlo brzo skontati da od toga nema nista.
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku iskustvom!
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Bice tesko protiv Poljaka
Ocekujem 3:0 ili 3:1 u nasu korist
A ako prodjemo u finale jos tezi posao protiv Brazila (tu ce biti 3:2 ali neznam za koga)
Puno srece plavima :lol:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Dobro nisam pogodio rezultat ali sam rekao da ce biti tesko
I doneo sam srecu plavima
Nadam se da ce ih ta sreca pratiti i u finalu
:lol:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Maler nije ih pratila(sreca)
Sta da se kaze za finale protiv Brazila
1 set odlicno odigran BRAZILCI pali pod pritisak
2,3,4 set Katastrofa Brazilci dosli do svoje igre a kad oni dodju do svoje igre kraj kao u bioskopu
Atmosfera nikada bolja komentator(Dusko Korac) najbolji
Sve je bilo ok ali pobede nije bilo,pa dobro i srebro nije toliko lose
I nasi igraci su dobro igrali
Miljkovic najbolji server i najbolji poenter a Samardzic najbolji libero
U svakom slucaju svaka cast nasim momcima

Nadam se zlatu na Svetskom prvenstvu u Japanu
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
ramirez
Posts: 16
Joined: Tue Dec 07, 2004 3:12 pm
Location: Stara Pazova
Contact:

Post by ramirez »

Ajmo prvo pozitivni utisci:

Odlicno iskustvo za nove igrace. Smena generacija dobro ide.
Rezultatski, dobro smo prosli, ali su nas Brazilci oprali bez problema. Jos dosta moramo da se pomucimo da bi bili egal sa njima. Inace, kazu da oni u ovom sastavu igraju nekoliko godina... Vladace oni jos par godina, bez vecih problema.

Negativni utisci:

Komentator: na momente nepristojan, nekorektan i veoma iritirajuci sa pricom 200 na sat. To je klasicna stara skola - Milojko Pantic, Dobrosav Gajic. Bitno je da se nesto prica, a sta se prica to bas i nije vazno. Kad cemo imati nekog normalnog komentatora od koga cemo moci i nesto novo i pametno da cujemo, kad je u pitanju sport koji se prenosi.

Publika: rekao bih da je vecina ipak bila pozorisna. To je naravno u vezi sa cenama ulaznica, sto je jos jedan razlog za jeftinije ulaznice. Jeste bilo bucno, ali to su se cule pistaljke :!: navijaca. I onda oficijelni spiker koji komanduje: ajmo ustanite, ajmo aplauz, ajmo vristite...

Konacan utisak je pozitivan, i nadam se da ce nas tim uspeti da se odrzi u svetskom vrhu.

Nego, kad smo vec kog takmicenja koja prestoje, kad je to svetsko u Japanu i zar nije Evropsko ove godine u septembru?
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku iskustvom!
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

cephalid wrote:Atmosfera nikada bolja komentator(Dusko Korac) najbolji
Sta? Mora da se salis? Dusko Korac je jedan od najdebilnijih komentatora svih vremena! Milojko Pantic mu nije ni do kolena, verovali ili ne! :roll: Mislim, trebalo bi da si svestan toga s obzirom da si pratio Olimpijske Igre i morao si da primetis o kakvom se primitivcu radi... Mislim, ako se secas njegovog komentara (kada je komentarisao zenski maraton na OI u Atini): "Ljudi, Pola Redklif je pukla fizicki i psihicki!", kada se odusevio i bio presrecan (!?), dok je pomenuta takmicarka bila u suzama zato sto nije mogla da izdrzi takmicenje do kraja, sta vise reci!? :roll: 8O. Ima on jos X takvih ispala, i zaista coveku treba zabraniti da se pojavljuje na TV uopste. Zadnji blam je upravo bio jucerasnje finale...
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

ramirez wrote:Nego, kad smo vec kog takmicenja koja prestoje, kad je to svetsko u Japanu i zar nije Evropsko ove godine u septembru?
SP u Japanu je naredne, 2006. godine, a, kao sto si i sam rekao, EP se odrzava od septembra ove godine i to u BG, a finalni deo u Rimu.
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Mozda Andy za tebe Dusko nije najbolji ali za mene definitivno jeste
Iz jednog prostog razloga nikad mi nije dosadno kad gledam bilo sta,cak da na ekranu bude samo crno nece mi biti dosadno jer me uvek zasmeje
I definitivno dobro prenosi jer u suprotnom ne bi ni radio na RTS-u
Seti se samo kako dobro prenosi vaterpolo (tu je ubedljivo najbolji)
A i za sve drugo :wink:

Stvar ukusa
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

cephalid wrote:jer me uvek zasmeje
Priznajem, njegova debilnost je i mene cesto zasmejavala... indeed, Korac toliko pateticno obavlja svoj posao da je smesan... uostalom, idi na B92 sport forum pa vidi sta svi ostali misle o njegovom radu... ;)
I definitivno dobro prenosi jer u suprotnom ne bi ni radio na RTS-u. Seti se samo kako dobro prenosi vaterpolo (tu je ubedljivo najbolji).
What!? Sorry, cephalid, my bad. Nisam imao pojma da je RTS takva institucija gde samo najbolji i najkvalifikovaniji mogu da rade!? :) Sto se vaterpolo prenosa tice, priznajem da se trudio, ali je, kao i uvek ispadao smesan... :roll:

Sam si rekao da je ovo sve stvar ukusa, ja samo iznosim moje misljenje, mada ce ti ovo potvrditi vecina ljudi koji prate sport...
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Pa mislim da postoje testovi za svakog voditelja gde svakako nadgleda strucna komisija
A po meni najgori voditelj je Petar Denda(na rts-u)Covek je nepovez :roll:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
Misa
Administrator
Administrator
Posts: 51
Joined: Sun Mar 03, 2002 8:38 pm
Location: Beograd

Post by Misa »

ramirez wrote:Kad cemo imati nekog normalnog komentatora od koga cemo moci i nesto novo i pametno da cujemo, kad je u pitanju sport koji se prenosi.
Mislim da jedino Aca Englez moze da se svrsta u ozbiljne i dobre komentatore. To je decko koji je poceo da sa prenosima premier lige na BK a sada radi spansko prvenstvo. Oni koji prate fudbal znace o kome pricam.

Ostali (neko ih je u nekom listu nazvao "Zvonko, Gojko i Milojko" a ja bih dodao Korac, Denda i Sarenac) su k.a.t.a.s.t.r.o.f.a.
Nikada objektivni - uvek pristrasni.
Ne poznaju osnovna pravila sporta sa cijeg borilista vrse prenos.
Ne znaju najnovija dogadjanja u sportu a barem im je to danas omoguceno preko interneta (za 5 minuta mogu imati sve sto pozele). To nadoknadjuju pricanjem kojekakvih gluposti i dogadjaja iz svlacionica ili hotela gde su smesteni "nasi plavi momci".
Uvek znaju imena i prezimena sudija i zasto ce suditi, sude ili su sudili protiv nasih ekipa. O tome pricaju mnogo vise nego sto prenose samu tekmu, itd...
Ono sto je interesantno je da su oni svi isti, koriste iste fraze, isti recnik i isti "stil" komentarisanja ako se to moze nazvati stilom. Kao da ih je neko klonirao ili ucio da bas tako treba. Izgleda da se ovo poslednje upravo i dogodilo tj. da je rts dobro "birao" koga ce postaviti na komentatorska mesta i kome ce davati dnevnice po svetskim, evropskim metropolama...
Srbija me ubija
Locked

Return to “Sport”