Da covek ne poveruje...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Da covek ne poveruje...

Post by Andy »

Čelsi nudi Barsi 260 000 000 !!!

Vlasnik Čelsija Roman Abramovič povukao je dugo najavljivani potez i ponudio Barseloni i zvezdi katalonskog tima, Brazilcu Ronaldinju neverovatnu ponudu od 260 miliona evra !!!

Kako prenosi italijanski sportski dnevnik “Corriere dello sport” Abramović je klubu kao obeštećenje ponudio 120 miliona evra, dok bi Ronaldinjo za devetogodišnji ugovor trebalo da inkasira 140 miliona evra.

25-godišnji superstar ugovorom ( prema pisanju španskih medija u toku su pregovori dve strane o produženju na još nekoliko sezona) je vezan za Katalonce do 2010.godine.

Ako se ovaj transfer zaista ostvari, daleko će premašiti dosadašnji rekord koji “drži” madridski Real koji je za dolazak Zidana 2001.godine platio Juventusu 76 miliona evra.


Ovo mi je sve do pre nekoliko minuta delovalo kao sf... :roll: ali izgleda da kad covek ima para, kao gospodin Abramovic u ovom slucaju, moze da radi sta hoce! 8O
User avatar
Volrath
Posts: 36
Joined: Wed Dec 10, 2003 2:56 pm
Location: Beograd

Post by Volrath »

Andy slazem se tvom misljenju i zakljucku, ali neke stvari pare ipak nemogu kupiti...
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Pazi ovako: da sam ja Ronaldinjo i da sam dobio ovakvu ponudu, ne bih mogao da spavam X dana, gde je X broj popijenih tableta za smirenje... :lol: :lol:

No, salu na stranu, ovakva ponuda se dobija samo jedanput u zivotu, i sada je Brazilac na potezu: ili ce se enormno obogatiti i time postati nova igracka Abramovica ili ce naciniti (po meni) pametan potez i ostati u Barsi, koja je ponajvise zahvaljujuci njemu, trenutno najatraktivniji tim na svetu...
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Ronaldinjo je veoma pametan fudbaler jer covek igra srcem fudbal
i nije ga briga koliko mu nude ostali timovi
On ja mislim da ce otici iz Barse tek kad ode u penziju :wink:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
Locked

Return to “Sport”