PARTIZAN U LS!!!

Moderator: Moderators

User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Re: Procene

Post by Andy »

Andy wrote:Ma da... Zvezda Srbija, nikad Jugoslavija... all the way... :P
:D
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Ma kakve tikve, pukli su ko bundeve. Komentar iz novina od juce: Ako uprskamo, smesni smo. Ovo mogu samo srbi na balkanu. Smesni smo ko crtani film.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
Voja

Post by Voja »

Grobari u**ali motku samo tako!!!

Domaci fudbal je sinonim za bruku,sramotu itd.

Jednostavno ovaj neuspeh se ne moze opisati recima.
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Sanjacete vi tikvu!
Bolje da se ugledate na Zvezdu :lol:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Katastrofa & bruka a la grande... :( Ali moglo se ovo ocekivati, Zeka & Bjeka samo mogu da trljaju ruke, ipak su zgrtali poneko milionce od LS-a, Lige Uefa prosle sezone i velike posete na JNA na utakmicama tih takmicenjima...
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Dobro je moglo je da bude jos vise od 2:5 :lol:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

cephalid wrote:Dobro je moglo je da bude jos vise od 2:5 :lol:
Da, i 3 penala za 10 minuta... :?
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

A Zvezda, ni veceg bunkera ni ruznijeg fudbala. Bolje da su pustili zenski vaterpolo.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

shilja wrote:A Zvezda, ni veceg bunkera ni ruznijeg fudbala. Bolje da su pustili zenski vaterpolo.
Takav fudbal donosi rezultat. I nismo igrali prosle sezone neki fudbal, ali daleko smo dogurali... a sada smo upali u ambis... :(

Zvezdi cestitke... nakon prosle sezone brzo su se oporavili... za nas nisam tako siguran... sve dok su Z&B tu, ni ovih 2:5 nije iznenadjenje, samo ocekivan kraj price u Evropi...
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

svirao vam lik 2 penala za 2 minuta ej ljudi jeste li vi normalni?pa izgleda da samo iz penala znate da date gol...cccc...zvezda je sjajno odigrala veceras sve cestitke,sudija je korektno sudio,al bre oni portugalci se najedose go**na.sta im je znacilo da krenu da se biju posle utakmice?ajde nervoza i tako to al stvarno nije potrebno...
ajde nemojte svi da budete tako snuzdeni,ko da su vam se sve tikve polupale...idemo sad svi napolje da bacamo petarde...
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Mutant wrote:zvezda je sjajno odigrala veceras
Ako igranje bunkera pred protivnikom tokom veceg dela utakmice smatras sjajnom igrom... :roll: Mislim da si igru pomesao sa rezultatom... ;)

Partizan je bio smesan veceras. Bolje da se vise ne bruka u Evropi. Steta samo sto ce Vermez biti jedina zrtva ove blamaze...
User avatar
stereo
Posts: 65
Joined: Thu May 12, 2005 12:25 am

Post by stereo »

E grobari, grobari toliko ste se lozili da ste vec prosli dalje a da smo mi propali,

sta drugo da vam kazem osim

HE HE HE
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Iluzije

Post by jorgurt hlebozvak »

Sta novo da kazem?

Mogao bih sebe da citiram, odnosno svoje komentare na ovom forumu koje sam postavio kad je Partizan pukao od Artmedije. Koja je uzgred budi receno, pobedila Porto u gostima 3:2. Kao sto sam ranije napomenuo, Zeka i Bjeka su kupovinom domaceg prvenstva stvarali iluzije kod igraca da su ovi sposobni za velike uspehe. Ali i oni deluju kao da su izgubili kompas. Poceli da gube pare. Pardon, utakmice. Mislim, pare. Ili mozda ipak utakmice. Ne znam sta je njima prece u glavi. Tako je i Gebels krajem rata poceo da veruje u sopstvenu propagandu. "Mi smo najjaci, pobeda nam je na dohvat ruke..." Onaj njihov "genije" Simon, pa taj ne zna ni da sutne. Mislio sam da su oni crnci bar neki igraci. Veze nemaju. Uvodi se Boja u igru crnac koji nije dao gol jedno godinu dana. Smesno.

Zvezda igrala ruzno, ali je prosla. Cak je do 86. minuta vodila. Treba ipak biti oprezan. Ista prica kao i za Partizan moze da zakaci i Zvezdu. Samo ako umisle da su veci nego sto jesu.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

pa vidi i da nije sjajno igrala opet je prosla....
sto se tice simona vukcevica,nemam reci.poklonio mu sudija penal a on sta je uradio?naravno napucao golmana.cek cek to me podseca na ono kad ste na jna igrali protiv reala pa je "supersjajni" sasa ilic promasio ne znam ja koliko praznih golova...
a boja? pa sta ces,pogresi covek....
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Post by Bathory »

Dje li je srebrni vitez da prokomentarise...Iako je partizan golo govance,mislim da su prodali judenima tekmu.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Tuga

Post by jorgurt hlebozvak »

Sinoc je bio u Kalenicu. Utapa tugu.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Partizanovci

Post by jorgurt hlebozvak »

Sad se grobari kriju ko zmija noge. Pitam par kolega za koje ne znam za koga navijaju: "Sta mislis o onome sinoc?" "Za koga navijas?" Odgovor: "Ovaj, nisam ja neki navijac, ne navijam ti ja ni za koga posebno, ne pratim fudbal bas mnogo, ali zao mi je sto nisu prosla oba kluba, mislim navijam uvek za NASE" E ko da takav odgovor, to je grobar. Pazi, sad smo svi mi "NASI" Sve je nakako ZAJEDNICKO Steta za NAS fudbal. I tako to i tome slicno.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Re: Partizanovci

Post by Andy »

jorgurt hlebozvak wrote:Sad se grobari kriju ko zmija noge. Pitam par kolega za koje ne znam za koga navijaju: "Sta mislis o onome sinoc?" "Za koga navijas?" Odgovor: "Ovaj, nisam ja neki navijac, ne navijam ti ja ni za koga posebno, ne pratim fudbal bas mnogo, ali zao mi je sto nisu prosla oba kluba, mislim navijam uvek za NASE" E ko da takav odgovor, to je grobar. Pazi, sad smo svi mi "NASI" Sve je nakako ZAJEDNICKO Steta za NAS fudbal. I tako to i tome slicno.
Ja cu uvek navijati za PFC, no matter what, ali smatram da je bolje sto smo sad izgubili ovim rezultatom i na ovaj nacin. Jedino ovako postoji (slim, ali postoji) sansa da se rastera bagra iz kluba. Zna se na koga mislim. I samo tako mozemo krenuti na bolje. Videti pod: zvezda.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Rasterivanje

Post by jorgurt hlebozvak »

Na zalost, mislim da se bagra nece rasterati. Jedino ce verovatno Vermez dati ostavku. Osim ako je "na nagovor navijaca" ne povuce. Zeka i Bjeka ostaju. Naci ce vec neko opravdanje Tipa: "rano smo primili gol iz penala", "potcenili smo protivnika" (sto je najblize istini), "bila je visoka trava" (to je izjava S Ilica posle jednog od poraza od Zvezde) "lopta je bila loseg kvaliteta" (Izjava Dejana Savicevica posle nekog debakla nase reprezentacije), "zatvorili su se po desnoj strani", "poluspicevi se nisu kretali po dojagonali jer je tamo bila jedna dzomba, grumen zemlje, koju je nedelju dana pred mec napravila jedna krtica", i tako dalje i tome slicno. Bagra kod nas ide samo kad se otera usranom motkom. A tad je vec kasno.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Slusaj te ja bar posteno navijam ca Cukaricki i sve nase timove u evropi ali ono sinoc samo pokazuje nasu sliku u fudbalu slike nema nije bitno ko je prosao pre deceniju bi i slovaci i porugalci i jese bili napucani sa toliko golova da bi razmisljali o tome da rasprodaju timove mi vise nemamo fudbalere koji su kvalitetni najbolje sto ima nasa liga jeste prosek i to neuigran sto nije dovoljno :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

...када дођу невоље и кад дође туга, увек ће те волети Гробари са Југа...
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

heh i to sto kazes.danas pitam neke ortake sta ono bi,sta je to partizan uradio,oni iz fazona-sta je to partizan? ko je vermez? itd. mislim,tako se bas i ne podrzava voljeni klub...
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Partizan treba prvo da nauci da igra ofanzivni fudbal!
A posle toga da sutne Simona iz prve postave!
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

vukcevic:"ne osecam krivicu,cist sam pred bogom."-danasnja politika...
da sam ja promasio penal za zvezdu,pa makar i prosla dalje,ne bih mogao da spavam danima!
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Mutant wrote:vukcevic:"ne osecam krivicu,cist sam pred bogom."-danasnja politika...
da sam ja promasio penal za zvezdu,pa makar i prosla dalje,ne bih mogao da spavam danima!
Kakav debil. :o :evil:
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Mutant wrote:vukcevic:"ne osecam krivicu,cist sam pred bogom."
Ма, неки му је ђаво.
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Узгред, ватерполисти се потрудише да завршнице великих европских такмичења не прођу без Партизана, ушли су у Евролигу.
Locked

Return to “Sport”