Supernatural

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

Supernatural

Post by zvoncica »

Narode koj' gleda ovu seriju ?
Meni je extra , odgledala sam citav prvi serijal , a drugi sam dosla do 16 epizode ( nemam ih vise :roll: ) . Iako se u pocetku cini dobrim hororom , kasnije epizode i nisu tako strasne :lol:
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Supernatural je ok, ali pogledaj dresden files... U pocetku je kvalitetan koliko i supernatural ali svaka nova epizoda ga cini sve boljom serijom...

Ili pogledaj heroes... Tripozno ali dobro...
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Supernatural sam izdrzao pet epizoda da odgledam, a i to samo zato sto sam uhvatio da ga gledam preko leta kad totalno nisam imao sta sa sobom da radim. Apsolutna katastrofa. Razvoj likova je jednak nuli, plot Pinkija je uverljiviji, "misterije" su kao razvodnjeni X-Files pisan od strane grupe autisticnih osnovaca. Jedini razlog postojanja, koliko sam uspeo da primetim, je sto se tinejdzerke loze na glavnog glumca.

I ajde majke ti mile upucaj taj potpis, dobicu artritis prstiju skrolujuci da bi video sledeci post.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Post by Aman »

zvoncice andjele smanji slicicu.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dawngreeter wrote:Supernatural sam izdrzao pet epizoda da odgledam, a i to samo zato sto sam uhvatio da ga gledam preko leta kad totalno nisam imao sta sa sobom da radim.
Kako onda ne organizova onaj Scion playtest sa WoD foruma kad si vec bio besposlen 8)
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

zato sto drugi nisu mogli... imamo zauzetu ekipu.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
FGSerbia
Posts: 660
Joined: Fri Feb 09, 2007 2:20 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by FGSerbia »

The 2nd series is much better than the 1st.
MINOR SPOILER ALERT
The 2nd season finale is very good and really ties a few loose ends as well as opens up the story for the 3rd season. If you thought the 1st season was watchable you'll really like the 2nd - if you thought it only OK then probably give it a miss - the boys do lack Buffy's *ahem* assets, Spikes attitude and it is never quite as slick as a Whedon production.
User avatar
dublerius
Posts: 60
Joined: Sun Dec 04, 2005 1:11 am
Location: novi sad, vojvodina, srbija, balkan, europa, stari svet, zemlja, solarni sistem, mlecni put

Post by dublerius »

inace sada skoro je izasla 9 epizoda 3 serijala i moram da priznam da se pisci popravljaju 1 sezona je ono klasicne urbane legende 2 sezona je imala metaplot "izabrane dece sa supermocima" a 3 lovom na legendarne demone(u 1 epizodi vijali su 7 smrtnih grehova :D )
burn the infidels in the holy flames of menoth
Image
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

Post by zvoncica »

uuu..sweet...samo jos da nadjem poslednjih 5 epizoda 2 serijala.... imam 3 serijal btw do neke 5-6 epizode :lol:
Locked

Return to “Film”