Ultramarinci na filmu

Moderator: Moderators

User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Ultramarinci na filmu

Post by PeraNekron »

Odgledao sam film, i mogu reci da sam zadovoljan. Prica je bas dobra, i bas sam uzivao, do te mere da uopste nisam obracao paznju na "losu grafiku" i na gerijatriju medju Ultramarincima i Imperial Fistsima, ali im moram odati priznanje na veoma dobro uradjenim izrazima lica, odlicnom voice actingu i na odlicnom bullet time-u. Jedina zamerka je sto film kratko traje, svega 70ak minuta. Nije mi jasno sta je ono Chaplain uradio kada je ubogaljio sve one CSM, deluje kao psychic power, ili mozda mnogo dobra psovka. :lol: Ispada da chainsword radi mnogo bolji posao nego power sword. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Ultramarinci na filmu

Post by ZergLord »

Ja sam sad odgledao film, svidja mi se. Imam nekoliko sitnih zamerki, kao prvih pola sata gde ima manje price a vise scena i kadrova bez poente gde marinci hodaju (jer su "kul"), i sama animacija lica a ne njihov izgled. Ali u svakom slucaju nije uopste los kao prvi pokusaj.
PeraNekron wrote:Nije mi jasno sta je ono Chaplain uradio kada je ubogaljio sve one CSM, deluje kao psychic power, ili mozda mnogo dobra psovka. :lol:
Nije Psychic power vec Crozius Arcanum:
Lexicanum wrote:Incorporated within the staff is a powerful energy field capable of disrupting matter much in the same way as a Power Weapon 2. This power field appears to be able to be projected from the crozius to strike down enemies from a distance
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Ultramarinci na filmu

Post by PeraNekron »

To li je, znaci...mozda u nekom trenutku dodaju u igri da crozius moze da se koristi i kao template weapon/shooting attack.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Telion »

Uostalom...koliko sam ja cuo/video..u jednom trenutku neki od Ultramarinaca pita Chaplaina kada ce moci ponovo da koristi Crozius Arcanium i ovaj mu kaze nesto kao- It takes time to recharge..

Inace, slazem se da je prica mnogo dobra, i da film kratko traje.. Grafika je dobra u nekim trenucima (kada im prikazuju lica i sl) a ocajna kada ih pokazuju onako sve zajedno..sve u svemu..grafika je losa, ali za prvi film ovakvog tipa..super! :D
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
pavlicad
Posts: 78
Joined: Sun Mar 07, 2010 8:19 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by pavlicad »

film mi se svideo samo nisam onako zamisljao municiju boltgun-a tj. to bi trebalo da je eksplozivna municija ukoliko se ne varam
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Shunka »

Evo i ja odgledah...
I ne mogu reci da sam impresioniran bilo cime.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Dzon Vejn »

Evo i komentara od strane haotika, koji nije opterecen grafikom (pre nego sto lokalni ultramarinci pobenave, odmah da napomenem da je ceo post napisan "saljivom pozadinom" ;) ).

Sto se grafike tice, meni licno ona ne predstavlja neku bitnu stvar. U smislu, grafika na sokobanu je bila sasvim dovoljna za ono cemu je on sluzio - nije morala da bude HD tehnika, poslednji Holivudski dodir da bi sokoban bio... sokoban. Isto vazi i za mnoge druge stvari. Jasno mi je zasto se neki ne slazu sa tim, ali eto, licni stav...

E a sad da predjemo na tematiku. Pre svega bitno je da odmah ustanovimo da je samo potvrdjeno da su svi marinci lojalisti rasa bez pise. To je sasvim u redu i u sklopu sa, cak, istorijskim cinjenicama - opste je poznato da ancient figure, koje su prezivele zub vremena, imaju male pise zato sto im je sva krv odlazila u misice i mozak tokom borbe, zbog adrenalina, straha, itd. Sad, ja nisam neko ko je blizak "apothercary" profesiji, ali siguran sam da bi Kosanovic, ili ko drugi iz medicinske oblasti, mogao preciznije objasniti taj proces. Posto su Ultramarinci naj-marinci, to naravno odmah ukazuje da oni imaju najmanje pise.

Za razliku od njih, haos je predstavljen kao mindless, sto znaci da oni ne moraju da se "bore", nemaju cime da misle, itd. - shodno tome, oni su rasa koja ima pisu. To je bitan faktor.

Posto smo razlucili ko ima, a ko nema pisu, sad mogu da predjem na ono njihovo lozanije. "And we shall know no fear" - ponovili su to dovoljan broj puta da me podsete na cuvenu reklamu iz 90ih. Naime, svojevremeno, postojala je jedna mnogo smesna reklama za Miru Skoric - neka deca urlaju vriste "Mi volimo Miru Skoric" i onda se pojavljuje neki dziber koji im deli kasete u fazonu "dobro deco, id'te u kurac, jebala vas Mira Skoric, evo vam kasete Mire Skoric". Isti efekat je i ovo imalo na mene - dobro, id'te u kurac, ne poznajete strah, jebo vas strah. Sad, mladje generacije ovo ne mogu da dozive, posto ne mogu da znaju koji je to bio kvalitet snimanja, ali siguran sam da ovde ima i starijih koji se secaju takvih reklama (i koji su verovatno sinovi one prave rase - sa pisama).

Takodje, opste je poznato da "chaos should be feared, and chaos should be strong". Prvi deo su ispunili (iako su onoliko puta ponovili da ne znaju za strah), ali mi se nije svidelo sto nisu ispunili i drugi deo. To je velika zamerka, ali razumem ja njih, i cak cu malo elaborirati na tu temu. Evo o cemu se radi - oni su "mislili" da ne znaju za strah. Najjaci medju rasom-bez-pise je bio njihov kapetan (takoreci, naj-marinac od naj-marinaca). To bi znacilo da je on najvise mislio da se ne plasi. Medjutim, kad ga je demon uzeo da ga pomazi, onda je shvatio da ipak ima cega da se plasi - zato je i presao na pravu stranu. I tu smo ustanovili da je ispunjen onaj deo "chaos should be feared". Dakle to je u redu. Eh, onda dolazimo do onog drugog dela "chaos should be strong". Pre svega, ovde moram da izrazim smehotresnu sliku demona. Ja sam siguran da bi im, primera radi, Sunka nacrtao boljeg demona. Onaj izgleda presmesno. Zatim on preraste u velikog demona (dok je onako manji izgleda kao da ima rahitis), koji umesto da lepo odmah uradi "kill-maim-burn" (ipak je demon bio crvene boje, pa je Khorne najblizi tome), on se bavi moralnim dilemama i to se jos nastavlja sa ovima sto pripadaju rasi-bez-pise. Eeeeeeej bre.... pa ne ide to tako. Ajde da je barem bio Tzeentch demon, pa jos mozda... I onda naravno, ovi bez pise nisu mogli propisno da se bore, nego je onaj koji je pisao scenario, morao da im podari "dirty trick" - neku tamo svetlecu sikiru. Medjutim, kao sto sam rekao, razumem ja njih. Marketing je cudo. Haotike ipak skupljaju pravi muskarci, koji znaju sta skupljaju i zasto skupljaju, a oni (GW) trebaju da uvaljaju neke plasticne cikice napaljenim americkim slinavim i debelim klincima, koji se loze kako su oni ultra-marinci (to u pauzama izmedju 2 hot doga i 3 sendvica).

Sama prica je prazna, ali i to je sasvim u redu, to je GW, i svaka njihova "prica" podseca vise na battle report, nego na nesto drugo.

Ah da, preskocio sam negde u sredini da ubacim jos jednu glupost - svi ovi bez pise se pitaju kako su chaplain i onaj momak preziveli toliki chaos (sto je svima odmah jasno - krili su se u nekom tamo manastiru u nekoj vukojebini, gde cak ni haos nece da zalazi), a niko se ne zapita, cak ni na sekund, kako je cika sa najmanjom pisom preziveo pad sa tvrdjave i druzenje sa demonom (valjda pod parolom - to nije bitno, to nije cool za onu populaciju sa sendvicima).

Doduse, malo je smesna i cinjenica da 98 cika sa malom pisom ne mogu da urade nesto sto uradi 12 cika sa jos manjom pisom, ali ajde, to opet pripisujem marketingu, i oprastam im. Smesan je malo i deo kada svi oni haotici trce onako smesno ka metkovima, i izumiru 1 po 1. Umesto da napadnu svi zajedno i imaju "strength of numbers" - ok ovde onaj chaplain-ov mega-weapon priznajem, to je u redu, ali ostalo bas i nije.

Kada se sve sabere i oduzme, meni je film bio ok-ish (kada izuzmemo deo o presmesnom demonu i njegovim moralnim dilemama, i mozda jos par sitnica). U smislu, nisam imao neka velika ocekivanja od filma, pa onda nije bilo ni nekog razocarenja ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Millenium »

Slazem se sa tvojom recenzijom Dzone samo da dodam opet nismo prisustvovali vizuelizaciji kako se possesion uopste dogadja a imajuci u vidu da je abnett ucestvovao u scenariju (covek je sve fino opisao u eisenhornu i ravenoru) prosto mi se cini kao tuzan fail sa rezisereve strane jer i simply wont buy demon te pogleda i ti si 10000y they shall no no fear marinac pa si u kusnji jer cika nesto trabunja a i au al je strasan.

Lepo su uradjene "lozane" u prvom delu gde marinci prosto paradiraju u buy us fazonu no sta ces komercijala plot je bled razumem da im je budzet mali ali recimo (da da sad ce on da izrekne svoju viziju) sve bi to bolje funkcionisalo da je koriscen princip par ocajnih marinaca koji uspevaju against all odds kao u gomili knjiga da da to je mindless koliko i ultramarine serial od dela 3+ ali bilo bi na filmu zabavnije al sta ces tako mnogo cikica neces prodati a sa gomilom strumfova koji stuju U hoces (morao sam jace je od mene :twisted: )

Takodje je cudno da Abnett koji moze da uradi tako lepe knjige ovde dobije tako skucen marketinski zadatak jedino se nadam ako bude nastavaka da ce mu bar malo dati da ozivi pricu nismo svi mi strumfovi pobogu.
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Re: Ultramarinci na filmu

Post by slayer king »

Odgledah i ja film, pa reko da se pridruzim bacanju hejtova 8-) .

Odradjen je kao da su ga radili preko one stvari. Ok, poenta je bila da naprave lozanu u kojoj Ultra mega giga marinci ubijaju sve pred sobom, ali bar ja to nisam nigde video. Vecina filma prodje tako sto se jedan skvod setka po pustinji, svaka dva minuta kazu kako se nicega ne plase i tu i tamo upucaju po kojeg haotika. Cak ni ona najmasovnija tuca nije nesto specijalno (izuzev chaplaina), odnosno epska je koliko moze da bude scena u kojoj 6-7 likova puca u neke mracne likove koji u grupicama od 5-6 komada iskacu iz magle. I tako ceo film prodje kao svojevrstan intro za momenat kada se ispostavi da je kapetan zapravo demon.

Covek bi ocekivao neke masovne bitke, kapetanova izdaja je mogla da pocne mnogo ranije, pa da ga oni malo jure, pri tom masovno ubijaju neke konkretne stvari (a ne crne konzerve) pa onda naravno na kraju spasu svet u poslednjoj sekundi i slicne momente. Jednostavno mislim da su sa minimalno vise truda mogli da naprave nesto sasvim zabavno ili bar gledljivo.
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Verterdegete »

I ja sam se pomalo razocarao. Moglo je mnogo,mnogo bolje cak i sa parama koje su imali za film. Doduse, ima tu i par pozitivnih stvari. Eto na primer, ja sam mislio da se "Macragge'' cita kao ''Mekradz'' a u stvari je ''Mekrag'' :) .


PS: Zaista ne vidim logiku u slanju 12 marinaca u spasilacku misiju na planetu na kojoj je potpuno zbrisan ceo utvrdjeni garnizon Imperial Fistsa (koji su inace strucnjaci za odbranu utvrdjenih pozicija).
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Shunka »

12 marinaca su se nasli u blizini i otisli su da vide sta se to desilo?

A valjda su ti Imperial Fistsi povukli sa sobom najveci deo haotika.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Verterdegete »

Shunka wrote:12 marinaca su se nasli u blizini i otisli su da vide sta se to desilo?
Znam, ali u ovom slucaju mi to deluje iracionalno. Prateci neki 40k odnos snaga, nesto sto je sposobno da odsece 100 ushancenih Imperial Fistsa je dovoljno snazno da osvoji i celu planetu. U takvoj situaciji bi i ta mala izvidnica veoma lako mogla da nestane.
Image
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Brother Coa »

Dzon Vejn wrote:Evo i komentara od strane haotika, koji nije opterecen grafikom (pre nego sto lokalni ultramarinci pobenave, odmah da napomenem da je ceo post napisan "saljivom pozadinom" ;) ).

Sto se grafike tice, meni licno ona ne predstavlja neku bitnu stvar. U smislu, grafika na sokobanu je bila sasvim dovoljna za ono cemu je on sluzio - nije morala da bude HD tehnika, poslednji Holivudski dodir da bi sokoban bio... sokoban. Isto vazi i za mnoge druge stvari. Jasno mi je zasto se neki ne slazu sa tim, ali eto, licni stav...

E a sad da predjemo na tematiku. Pre svega bitno je da odmah ustanovimo da je samo potvrdjeno da su svi marinci lojalisti rasa bez pise. To je sasvim u redu i u sklopu sa, cak, istorijskim cinjenicama - opste je poznato da ancient figure, koje su prezivele zub vremena, imaju male pise zato sto im je sva krv odlazila u misice i mozak tokom borbe, zbog adrenalina, straha, itd. Sad, ja nisam neko ko je blizak "apothercary" profesiji, ali siguran sam da bi Kosanovic, ili ko drugi iz medicinske oblasti, mogao preciznije objasniti taj proces. Posto su Ultramarinci naj-marinci, to naravno odmah ukazuje da oni imaju najmanje pise.

Za razliku od njih, haos je predstavljen kao mindless, sto znaci da oni ne moraju da se "bore", nemaju cime da misle, itd. - shodno tome, oni su rasa koja ima pisu. To je bitan faktor.

Posto smo razlucili ko ima, a ko nema pisu, sad mogu da predjem na ono njihovo lozanije. "And we shall know no fear" - ponovili su to dovoljan broj puta da me podsete na cuvenu reklamu iz 90ih. Naime, svojevremeno, postojala je jedna mnogo smesna reklama za Miru Skoric - neka deca urlaju vriste "Mi volimo Miru Skoric" i onda se pojavljuje neki dziber koji im deli kasete u fazonu "dobro deco, id'te u kurac, jebala vas Mira Skoric, evo vam kasete Mire Skoric". Isti efekat je i ovo imalo na mene - dobro, id'te u kurac, ne poznajete strah, jebo vas strah. Sad, mladje generacije ovo ne mogu da dozive, posto ne mogu da znaju koji je to bio kvalitet snimanja, ali siguran sam da ovde ima i starijih koji se secaju takvih reklama (i koji su verovatno sinovi one prave rase - sa pisama).

Takodje, opste je poznato da "chaos should be feared, and chaos should be strong". Prvi deo su ispunili (iako su onoliko puta ponovili da ne znaju za strah), ali mi se nije svidelo sto nisu ispunili i drugi deo. To je velika zamerka, ali razumem ja njih, i cak cu malo elaborirati na tu temu. Evo o cemu se radi - oni su "mislili" da ne znaju za strah. Najjaci medju rasom-bez-pise je bio njihov kapetan (takoreci, naj-marinac od naj-marinaca). To bi znacilo da je on najvise mislio da se ne plasi. Medjutim, kad ga je demon uzeo da ga pomazi, onda je shvatio da ipak ima cega da se plasi - zato je i presao na pravu stranu. I tu smo ustanovili da je ispunjen onaj deo "chaos should be feared". Dakle to je u redu. Eh, onda dolazimo do onog drugog dela "chaos should be strong". Pre svega, ovde moram da izrazim smehotresnu sliku demona. Ja sam siguran da bi im, primera radi, Sunka nacrtao boljeg demona. Onaj izgleda presmesno. Zatim on preraste u velikog demona (dok je onako manji izgleda kao da ima rahitis), koji umesto da lepo odmah uradi "kill-maim-burn" (ipak je demon bio crvene boje, pa je Khorne najblizi tome), on se bavi moralnim dilemama i to se jos nastavlja sa ovima sto pripadaju rasi-bez-pise. Eeeeeeej bre.... pa ne ide to tako. Ajde da je barem bio Tzeentch demon, pa jos mozda... I onda naravno, ovi bez pise nisu mogli propisno da se bore, nego je onaj koji je pisao scenario, morao da im podari "dirty trick" - neku tamo svetlecu sikiru. Medjutim, kao sto sam rekao, razumem ja njih. Marketing je cudo. Haotike ipak skupljaju pravi muskarci, koji znaju sta skupljaju i zasto skupljaju, a oni (GW) trebaju da uvaljaju neke plasticne cikice napaljenim americkim slinavim i debelim klincima, koji se loze kako su oni ultra-marinci (to u pauzama izmedju 2 hot doga i 3 sendvica).

Sama prica je prazna, ali i to je sasvim u redu, to je GW, i svaka njihova "prica" podseca vise na battle report, nego na nesto drugo.

Ah da, preskocio sam negde u sredini da ubacim jos jednu glupost - svi ovi bez pise se pitaju kako su chaplain i onaj momak preziveli toliki chaos (sto je svima odmah jasno - krili su se u nekom tamo manastiru u nekoj vukojebini, gde cak ni haos nece da zalazi), a niko se ne zapita, cak ni na sekund, kako je cika sa najmanjom pisom preziveo pad sa tvrdjave i druzenje sa demonom (valjda pod parolom - to nije bitno, to nije cool za onu populaciju sa sendvicima).

Doduse, malo je smesna i cinjenica da 98 cika sa malom pisom ne mogu da urade nesto sto uradi 12 cika sa jos manjom pisom, ali ajde, to opet pripisujem marketingu, i oprastam im. Smesan je malo i deo kada svi oni haotici trce onako smesno ka metkovima, i izumiru 1 po 1. Umesto da napadnu svi zajedno i imaju "strength of numbers" - ok ovde onaj chaplain-ov mega-weapon priznajem, to je u redu, ali ostalo bas i nije.

Kada se sve sabere i oduzme, meni je film bio ok-ish (kada izuzmemo deo o presmesnom demonu i njegovim moralnim dilemama, i mozda jos par sitnica). U smislu, nisam imao neka velika ocekivanja od filma, pa onda nije bilo ni nekog razocarenja ;).
Ti si MNOGO opterecen pisama :lol: Jer je to neka Chaos stvar :!: :?:
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Histericni Istoricar »

Ti si MNOGO opterecen pisama :lol: JeL je to neka Chaos stvar :!: :?:
Ne, to je opste poznata stvar.
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Dzon Vejn »

Brother Coa wrote:Ti si MNOGO opterecen pisama :lol: Jer je to neka Chaos stvar :!: :?:
Ne poznajes lokalne posalice, pa umesto da ispadnes mnogo pametan, ispadnes glup ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Brother Coa »

Dzon Vejn wrote:
Brother Coa wrote:Ti si MNOGO opterecen pisama :lol: Jer je to neka Chaos stvar :!: :?:
Ne poznajes lokalne posalice, pa umesto da ispadnes mnogo pametan, ispadnes glup ;).
To je vasa lokalna stvar, u redu onda izvini....
Imamo i mi isto dobru lokalnu stvar za Assault Teminatore. Kada ih je moj drug prvi put video u Dawn Of War-u postavio je pitanje: "u redu, kome treba da se zakucaju ekseri?". I sada svaki put kada ih neko koristi u igri iz kraja kaze" U redu ljudi, kome treba kucanje eksera?" :lol:
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by stalker »

Odgledah filmić. Nije nešto posebno, ali nije ni potpuno smeće, imam utisak da su se trudili da malo reklamiraju WH40k više nego da zaintrigiraju opštu populaciju da isto gleda. Sa druge strane možda planiraju neki animirani mini serijal :?:
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by hindza »

Meni je film generalno ok (uz nekoliko nelogičnosti), ali ne bih se bunio da je ipak bila drugačija grafika.
Recimo, nešto ovako:

http://kotaku.com/5709874/this-space-ma ... n-the-face
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by Brother Coa »

hindza wrote:Meni je film generalno ok (uz nekoliko nelogičnosti), ali ne bih se bunio da je ipak bila drugačija grafika.
Recimo, nešto ovako:

http://kotaku.com/5709874/this-space-ma ... n-the-face
Cekaj malo...

Udario ga je Powerfistom u nezasticenu glavu....

I Chaos Marine je i dalje ziv? 8O

A pricamo o nelogicnosti :lol:
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Ultramarinci na filmu

Post by hindza »

Brother Coa wrote:
hindza wrote:Meni je film generalno ok (uz nekoliko nelogičnosti), ali ne bih se bunio da je ipak bila drugačija grafika.
Recimo, nešto ovako:


http://kotaku.com/5709874/this-space-ma ... n-the-face
Cekaj malo...

Udario ga je Powerfistom u nezasticenu glavu....

I Chaos Marine je i dalje ziv? 8O

A pricamo o nelogicnosti :lol:
btw. čisto sumnjam da bi CSM čekao da mu ovaj dohvati ruku powerfistom...
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
Locked

Return to “Film”