Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Moderator: Moderators

Golub87
Posts: 195
Joined: Mon Sep 08, 2008 9:23 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Golub87 »

Mislim da je krajnje vreme za neki avatar/40K crossover fan fiction :twisted:
User avatar
Fenjer-paša
Posts: 233
Joined: Sat Jan 17, 2009 11:57 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Fenjer-paša »

Ne, bre, to će da bude nastavak Avatara...
Tiranidi se pojavljuju da bi asimilovali USB sistem (a možda je zapravo cela Pandora neki Tiranidski offbreed, samo su pojedinačni organizmi razvili izvestan nivo samostalnosti, ali i dalje postoji veliki Hive Mind na celom mesecu), i u datom trenutku počinju kapsule da paraju oblake... :twisted:
A mogli bi i neki Eldari tu da se nađu...
I wear my Grudge like a crown of negativity... desperate to control all and everything... unable to forgive...
Golub87
Posts: 195
Joined: Mon Sep 08, 2008 9:23 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Golub87 »

Mislim da bi smurfs vs smurfs bila daleko dramaticnija bitka. :mrgreen:
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by PeraNekron »

Ne, nikako. Oni su zapravo Tau! Videcete, u drugom delu ce biti prava pravcata invazija, a ovi ce ih sacekati sa crisis exo-suitovima i plasma puskama! :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Golub87
Posts: 195
Joined: Mon Sep 08, 2008 9:23 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Golub87 »

Dokle god im powerfist-ovima pocupaju one odvratne usi, ja cu biti zadovoljan...
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by CirKhan »

So much hate..
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
Golub87
Posts: 195
Joined: Mon Sep 08, 2008 9:23 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Golub87 »

Sta da radim? Stvarno su im odvratne usi :D
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by srebrni vitez »

Њах... Вреди га погледати, али је предвиљив.
"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Gassalasca Jape »

Evo jos jednog zanimljivog teksta na temu Avatara, ovog puta, interesantno, na srpskom: link
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Megabaja »

ne znam da li ste primetili u nasoj stampi da je u izdanju plave ptice iz osamdesetih izasao slican roman, te se sada radi na utvrdjivanju autenticnosti istog. kazu da je slicnost tog nase romana i scenarija za film ogromna...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by bojan »

Megabaja wrote:ne znam da li ste primetili u nasoj stampi da je u izdanju plave ptice iz osamdesetih izasao slican roman, te se sada radi na utvrdjivanju autenticnosti istog. kazu da je slicnost tog nase romana i scenarija za film ogromna...
Kako se isti zove?
U svakom slucaju sumnjam - cak se i za nase najpoznatije pisce u Americi jako slabo culo - a radnja Avatara je toliko genericka sa SF elementima koji se pojavljuju josh od '30ih da mi se cini da je ovakav clanak u stilu Karleusine izjave "Lady Gaga me kopira"...
Naravno, moguce je i da je neko zaista procitao tu verovatno nikada ne prevedenu pricu...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Megabaja »

mislim da se zove "tihana...." nesto nesto, a optuzba je izgleda ozbiljna jer se cini da pored uobicajenih usba i plavih ljudi ova prica ima i drvo zivota i jahanje nekih svemirskih sranja, i sto je najvaznije, tokom osamdesetih je kao scenario slana u ameriku... potrazicu na netu, mozda ima tekst...

EDIT:
http://dnevnik.ba/index.php?option=com_ ... Itemid=631
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Shunka »

Camerona su ranije za krađu optužili Rusi koji tvrde da je scenarij za "Avatar" ukrao iz barem deset ruskih romana.
Vr'!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by CirKhan »

Pa ono jest, dovoljno je naive da moze da bude komparirano sa "klasicima" SSSR SF-a.
Sa druge strane elementi price su toliko genericni da bi verovatno pola uspelih i manje uspelih autora u poslednjih 70 godina imalo elemenata za pokretanje tuzbe.

http://www.darkroastedblend.com/2009/12 ... ar-in.html
http://io9.com/5460954/the-complete-lis ... ipping-off
Last edited by CirKhan on Sat Feb 13, 2010 7:36 pm, edited 1 time in total.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Severian »

Avatar nije Tihana iz Erga. Its a very long shot.
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Barrel Dragon »

Odgledah i ja Avatar preksinoc u 3D-u.
Film je fenomenalan iako se vidi da cu bica uzeta iz drugih knjiga, mehanika i roboti su iz Kill Zone-a, radnja nista revulucionarna, standardna prica, likovi i sve kompletno vec vidjeno, ali sve je tako lepo ukomponovano da cini jednu zaista lepu celinu.
Sto se tice 3D-a, to je za mene ljubitelja sf i avantura nesto posebno. Zadnji put sam bio u Futuroskopu u Francuskoj i doziveo ovo, doduse i stolice su bile one pomicne, ali ovo ubaciti u film je nesto fenomenalno.
Za mene ovaj film prestavlja nesto sto treba svakako doziveti pre nego umres.
Idem u subotu opet, jos jednom pogledati i jedva cekam. :mrgreen:
Image
User avatar
Fenjer-paša
Posts: 233
Joined: Sat Jan 17, 2009 11:57 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Fenjer-paša »

I wear my Grudge like a crown of negativity... desperate to control all and everything... unable to forgive...
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by CirKhan »

Scheiße

Znao sam da ce sada da muze fransizu do iznemoglosti.
Personally, my biggest concern would be getting Jake Sully and his Na'vi compatriots from one planet to the next. As all-powerful as the winged Toruk is, I doubt even he could fly Jake and the others from planet to planet.
Ma moze, kako ne moze, trebalo bi samo da procita Spelljammer campaign setting za AD&D, pa ce da vidi kako moze. Tamo su lepo, naucno i empirijski dokazali kako galeoni u svemiru generisu dovoljno jako lokalno gravitaciono polje da zadrzavaju kiseonik u mehuru oko brodova tako da posade mogu da se setaju po drvenoj palubi i boarduju druge brodove samo sa gusarskim povezima i magicnim slemovima. Mozda bi i Toruk mogao isto tako?
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Megabaja »

bolje bi bilo da ovo patentiras na vreme Ciro...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Fenjer-paša
Posts: 233
Joined: Sat Jan 17, 2009 11:57 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Fenjer-paša »

Nemoj tako, sećam se da sam u nekom od Alefa ili Sirijusa naleteo na priču u kojoj je postojao, koliko se sećam, prsten planeta toliko bliskih da su praktično delile atmosferu, i da su ptice, cepelini, baloni i slične zanimacije mogle tako da obavljaju interplanetarno putovanje. Nisu, dakle, prvi kojima je slična idiotarija pala na pamet. Možda će sad samo da ubace kako je Pandora dovoljno blizu matičnoj planeti, i imaćemo Toruk-Apollo projekat dok si trepnuo...

Posle toga sledi montiranje raznoraznih pucaljki na Toruka ne bi li ga pretvorili u leteću bateriju kakve bi se Imperija stidela, i eto ti interstelarnih Na'vi zavojevača... Univerzum će drhtati...
I wear my Grudge like a crown of negativity... desperate to control all and everything... unable to forgive...
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by CirKhan »

Nemoj tako, sećam se da sam u nekom od Alefa ili Sirijusa naleteo na priču u kojoj je postojao, koliko se sećam, prsten planeta toliko bliskih da su praktično delile atmosferu, i da su ptice, cepelini, baloni i slične zanimacije mogle tako da obavljaju interplanetarno putovanje.
Ista premisa je i u 3. sezoni Lexxa. Inace potpuno brilijantna serija.
Samo sto je Lexx totalno over the top da je to sasvim ok (nakon sto su na kraju 2. sezone unistili svoj univerzum, ne pitajte kako), a "Stravatar" pretenduje na neku kvazinazucnu ozbiljnost.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Fenjer-paša
Posts: 233
Joined: Sat Jan 17, 2009 11:57 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Fenjer-paša »

CirKhan wrote:"Stravatar"


Sjajno! :lol: :lol: :lol:
I wear my Grudge like a crown of negativity... desperate to control all and everything... unable to forgive...
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by PeraNekron »

Posto vidim da ste svi ljubitelji (str)Avatara, evo vam zanimacije: :lol: :lol:

http://www.avataryourface.com/
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Gassalasca Jape »

Ja sam samo dosao da kazem da veceras gledam Avatara...


SA SVOJOM DEVOJKOM!
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Awakened »

Ja sam cuo da je Avatar pokupio neke silne oskare, pause, NOT!
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Sammael »

Awakened wrote:Ja sam cuo da je Avatar pokupio neke silne oskare, pause, NOT!
Dobio je tri Oskara koje i bilo logično da dobije, tako da ne vidim šta je čudno?
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Slartibartfast »

Jok, dobio je za kameru koji definitivno nije zasluzio (a bilo je sjajnih kandidata pride).
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Barrel Dragon »

Nije dobio za najbolji film sto mu je tezak poraz, a sto se mene tice i nepravda.
Onaj Hurt Locker nije ni za k****, samo sto je dotakao emotivnu temu, Irak, a onda i mineri pride. Ali tako je to u LA-u, prva zena koja je to dobila, pa samim tim sto je zensko i zasluzuje.
Kao sto je i Sarliz dobila za glavnu zensku ulogu pre par godina za film Monstrum jer je zaboga, prilikom snimanja filma morala da se ugoji 20kg. To je kao podvig vredan Oskara. :twisted:
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Slartibartfast »

Barrel Dragon wrote:Onaj Hurt Locker nije ni za k****, samo sto je dotakao emotivnu temu, Irak, a onda i mineri pride. Ali tako je to u LA-u, prva zena koja je to dobila, pa samim tim sto je zensko i zasluzuje.
:roll:
Barrel Dragon wrote:Kao sto je i Sarliz dobila za glavnu zensku ulogu pre par godina za film Monstrum jer je zaboga, prilikom snimanja filma morala da se ugoji 20kg. To je kao podvig vredan Oskara. :twisted:
Pretpostavljam da si sa druge strane fan De Nirove uloge u "Raging Bull". Imas neki problem sa zenama, ili si samo klinac?
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Verterdegete »

Slartibartfast wrote: :roll:

Nemoj tako. Covek je u pravu.
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Slartibartfast »

Sarkazam, pretpostavljam?
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Barrel Dragon »

Nemam nista protiv zena a i srecno sam ozenjen. :mrgreen:
Mada voleo bih da sam klinac.
Nego hteo sam da kazem da Oskara dobijaju neki rekordi a ne kvalitet.
Evo zena je dobila za najbolji film jer su odlucili da tog oskara konacno i zena reditelj dobije a ne film. a ako ti se film svideo, toplo ti preporucujem seriju The Unit, mnogo je emotivnija i bolje odradjena od ovog filma.
Image
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Verterdegete »

Slartibartfast wrote:Sarkazam, pretpostavljam?
Ozbiljan sam. Da je reditelj musko cisto sumnjam da bi film dobio Oskara.
Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by bojan »

Fenomenalni su mi ljudi koji ne mogu da zaborave na svoju mrznju prema svemu sto je americko i da priznaju da je HL dobar film. Da li ima mana? Naravno, pati od gomile sindroma ratnih filmova, ali realno to je bio najbolji film od nominovanih. To sto su ove godine nominacije bile dosta bongave nije problem filma.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Barrel Dragon »

Verterdegete wrote:
Slartibartfast wrote:Sarkazam, pretpostavljam?
Ozbiljan sam. Da je reditelj musko cisto sumnjam da bi film dobio Oskara.
Potpisujem.

Da, bio je jedan sjajan film sa predivnom pricom koji je 20x vise zasluzio ovog oskara.
AVATAR.
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Pendargon »

jedan sjajan film sa predivnom pricom koji je 20x vise zasluzio ovog oskara.
AVATAR.
Nemoj da palis vatru bespotrebno, slarti ce dobiti srcku... 8)
Sve i sve, ali... predivna prica?
Trolling is an art which needs to be perfected.
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Barrel Dragon »

Pa gle, meni je sjajna. Ljubav i romantika, on zrtvuje svoje telo i rasu.
A ja sa zenom gledao u bioskopu. Konacno film koji oboje mozemo gledati.
Ja SF a ona voli ove drame, tako da je film bio pun pogodak. :mrgreen:
Salu na stranu, ne kazem da je prica original, sve vec vidjeno mnogo puta, totalno predvidivo, ali kad se sabere, lepo uklopljeno.
Bar ne govori o jadanju amera i njihovim stradanjima tokom izigravanja svetskih policajaca a sve u funkciji opravdavanja svojih postupaka pred svetom. S toga je i sama prica filma HL-a izlizana, takodje vidjena mnogo vise puta nego Pohacontas.
Lepo sam rekao, pogledajte seriju THE UNIT i bice vam jasno o cemu pricam.
Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by bojan »

Barrel Dragon wrote:...Bar ne govori o jadanju amera i njihovim stradanjima tokom izigravanja svetskih policajaca a sve u funkciji opravdavanja svojih postupaka pred svetom....
bojan wrote: Fenomenalni su mi ljudi koji ne mogu da zaborave na svoju mrznju prema svemu sto je americko i da priznaju da je HL dobar film.
Je li, kada prestajes da pijes coca colu i jedes u mac-u? I da igras pogani magic?
Nikada?
Da, tako sam i mislio...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Barrel Dragon »

Ja pricam o filmu ne americkim proizvodima. Mesas babe i zabe. Ja pljujem na temu filma koja mu je donela oskar.
Ti ides ovom logikom:- Ako koristis kuhinjski noz da seces lebac, a u filmovima nozem masovne ubice ubijaju, onda ti njih volis.
Mislim nema veze s mozgom.
Ja inace ne volim mac, ja ne izlazim iz njega. :geek:

P.S. i avatar je americki film.

U tom slucaju moramo poruciti Majklu Muru da se pod hitno gubi iz predivne nam Amerike.
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Why 'Avatar' is actually the 26th biggest movie

Post by Slartibartfast »

Bar ne govori o jadanju amera i njihovim stradanjima tokom izigravanja svetskih policajaca a sve u funkciji opravdavanja svojih postupaka pred svetom.
Ti si ozbiljno ovo video u Hurt Lockeru? Kakvi kompleksi, jbt.
Nego hteo sam da kazem da Oskara dobijaju neki rekordi a ne kvalitet.
Rekordi. 'Ajde da ponovimo to par puta. Rekordi? Probacu da sumiram - Kathryn Bigelow nije dobila oskara za reziju zato sto ga je, otkud znam, zasluzila, vec zato sto je clanovima Akademije bilo... zao zena? To je bio sympathy vote? Da bude da, eto, i zene imaju svog oskara, nakon osamdeset godina i sveukupno cetiri nominacije (otprilike, jedna zenska na sto muskih). Je l' sad mozemo da se, nakon sto smo podarili i crnkinji za glavnu ulogu pre par godina, najzad vratimo onima koji te nagrade zapravo zasluzuju? Jbt, rekordi. Katastrofa.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
Locked

Return to “Film”