Jedva cekam ovo

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Jedva cekam ovo

Post by Kirgan »

Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Jedva cekam ovo

Post by Pendargon »

Doima se da je, kao i obicno, budzet za animaciju pojeo budzet za sve ostalo, pa nisu imali para ni da kupe glumce.
Onaj celavi , bar na osnovu trejlera, glumi gore od stevena seagala i vina diesela zajedno, a mislio sam da je to nemoguce... :lol: :lol: 8) 8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Fenjer-paša
Posts: 233
Joined: Sat Jan 17, 2009 11:57 pm

Re: Jedva cekam ovo

Post by Fenjer-paša »

Gledaću ovaj film zbog toga što Liam Neeson igra Zevsa... 8)
Dobro, i zbog zverki... :twisted:
I wear my Grudge like a crown of negativity... desperate to control all and everything... unable to forgive...
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Re: Jedva cekam ovo

Post by shilja »

Ma film dobro izgleda, jedino glupi ameri nemaju pojma zasto se film zove borba titana. Da su gledali Pirate sa kariba bar bi znali sta je Kraken.
Ne razumem zasto jednostavno ne uzmu i izbace glumce, a sve urade kompjuterski. Onda bi ljudi bar govorili kako je revolucionaran ili sta vec. Ovako nit je morsko, nit je prase.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Jedva cekam ovo

Post by PeraNekron »

Dzinovske skorpije! Must see movie! Movie good for me! 8) :lol:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Jedva cekam ovo

Post by CirKhan »

Pa ne moraju specijalni efekti nuzno da podrazumevaju trash od filma. Bewulf je recimo sasvim korektan storywise. A ovo mi deluje vise obecavajuce nego vecina lozackih gluposti. Makar se ne pravi pametnijim nego sto jeste, barem ako je suditi po traileru.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Jedva cekam ovo

Post by Shunka »

Ali Beowulf je uzasaaaaan film!!!
A ovu verziju Borbe Titana cu svakako gledati, ali imam razuman strah da mi se uopste nece svideti.

@Dule
Liam Neeson i Ralph Fiennes po tebi nisu valjano utrosene pare na glumce? A sto se celavog tice, koliko god on zapravo ne umeo da glumi, posle novog Terminatora i Avatara on je mega-zvijezda i otplatice se.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Jedva cekam ovo

Post by Pendargon »

liam neeson? vec odavno ne.
A Ralph fines provodi vreme u fuckin' Beogradu. Na festu. Poluinkognito. Verovatno zato jer mu je karijera u zenitu....
Ah, avatara, kazes... znao sam da mi je ta njuska odnekle puna faila, ali sam odmah ukopcao...
Mada, generalno se slazem sa CirKhan-om. Doima se da se ne bar shvataju ozbiljno (dzinovske skorpije, yeah right...), mada, to isto sam pomislio svojevremeno i za avatara (plavi ljudi, drvo zivota i USB-ovi... right)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Jedva cekam ovo

Post by Kirgan »

Monstrumi su gotiva meni to dovoljno :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Re: Jedva cekam ovo

Post by shilja »

Mada... kada sam video one skorpije pomislio sam da ce se i neki transformator pojaviti iza njih, al srecom nista :mrgreen:
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
Locked

Return to “Film”