Nox problemi.....

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Nimodrel
Posts: 27
Joined: Thu Jan 27, 2005 12:40 am
Location: Kragujevac

Nox problemi.....

Post by Nimodrel »

Pre neki dan setam ja tako po netu gledam da nema nesto interesantno da se skida kad mi odjednom izleti na ekran review za Nox!Za one koji ne znaju to je jedna stara smesna igra koja pomalo lici na Diablo, vodis jednog lika ubijas sve pred sobom i budzis level, skupljas pare, kupujes oruzja pa onda opet skupljas pare i tako u krug(sve u svemu nista posebno).Krenem da trazim po netu download i nadjem celu igru nekih 633 mmegabajta zipovano dvaput!Raspakujem jednom drugi put i tu se javlja problem!Ovaj lik sto je pakovao igru samo je prekopirao sadrzaj sa cd!Nije napravio ni vcd. ni img. ni iso. nego samo covek lepo prekopirao.E sad kad hocu da startujem setup sa harda on trazi cd, pise please insert CD ROM disc.Jel postoji neki nacin da instaliram igru?

Usput sta mislite o Noxsu! :)
"Let the song of Selesnya be heard above the rhythm of our thundering hordes!"
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Ako nadjem instalacioni disk (imam ga negde) do warhammer turnira, poslacu ti ga po nekome.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...meni je NOX super zanimljiva i jako duhovita igra. Njena dinamičnost mi je u to vreme bila jako osvežavajuća...mislim, šta reći kad je igra dinamičnija od Diabla2...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Nimodrel
Posts: 27
Joined: Thu Jan 27, 2005 12:40 am
Location: Kragujevac

Post by Nimodrel »

Lord Warrior mnogo ti hvala :D , al ne moras da se mucis da trazis cd samo sam pitao da vidim da nema neke sanse da instaliram ovo sto sam skinuo naso sam celu instalaciju lepo upakovanu sa patchom i crackom pa cu opet da skinem nego samo sam pitao da ne skidam dvaput.

Nego ja sam Nox ranije igrao nesto malo preso nekoliko quesova...ali bas mi se svideo bas (sto kaze Xardas) zbog dohovitosti i dinamicnosti.Atmosfera je mnogo dobra i likovi su skroz smesni i sto ja mnogo cenim kod takvih igara vise lici na bajku nego Diablo, i cini mi se da je imao malo dublju pricu ali to vec ne mogu tacno da se setim.Igra je bas dobra(ono gore sto sam napisao u prvoj poruci ,,sve u svemu nista posebno" ne odnosi se na samu igru nego na taj Diablo stil sa jednim likom naravno kada se uporedi sa BG-om na primer.)i svako ko voli takvu vrstu rpga treba da je pogleda.Lepo ce da se zabavi. :D
"Let the song of Selesnya be heard above the rhythm of our thundering hordes!"
User avatar
smith
Posts: 131
Joined: Wed Jun 16, 2004 10:52 pm
Location: BG

Post by smith »

Nox je zakon......!!!!

Ako ima neko nox neka mu procita samo nazive diskova i napravi image sa tim imenom...i radice ......

Pozdrav!
Apprentice wizards spend a full year learning to paralyze opponents.
Zombies spend ten seconds.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”