Call of duty 2

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Call of duty 2

Post by Mutant »

uhh kakva igra ono je nevidjeno.misije odlicne,poboljsana grafika...ma sve je poboljsano.jos kad sam ubio prvog protivnika i video da iz njega curi krv,ajoj nije mi se vise ustajalo od kompa.iako ima fore iz svih ratnih filmova igra je ipak nesto najvrh sto sam ikada igrao.
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Ja nisam igrao ali sam zato video trejlere i moram da priznam vrlo mi deluje privlacno.Definitivno ce biti belaja kad nabavim igru.Inace koliko je Mutant po tebi bolji 2 deo od 1.Posto mi se nesto prvi i nije svideo.
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

pa vidi meni je 2 deo jedno 3 puta bolji od prethodna dva zajedno.prvi sam igrao nisam se skidao sa kompa,pa tek mozes da zamislis kakav je ovaj.najbolja misija-normandija.mislim da sam sve rekao.... :wink:
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
Archangel

Post by Archangel »

Iako ima tehnickih poboljsanja, sama igra kao da je pomalo izgubila duh prvog dela, ne znam da li si je presao do sada, ali poprilicno ima "malo" misija, a poslednje tri su dosta zbrzane.

Ne kazem da je losa igra, ali ima nekih nedostataka, sve u svemu ipak ce svako ko je ne odigra propustiti zaista dosta.

Mada mi se sve cini da cemo uskoro videti neki expansion pack...
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

heh pazi igru sam presao za fazon 3 dana i jos mi se slezu utisci.nije kratka jer svaka "misija" ima po 3-4 podmisije.znaci ima nemaca za izvoz.zadnje tri misije kazes zbrzane,auh pa to je cela americka kampanja.normandija je fino uradjena a tek hill 400.najvise mi se svidelo to sto u igri postoji krv(moj prvi post)znaci kad se samo setim da sam u prvom delu nebrojeno protivnika pobio a iz njih krvi ni za lek....
sto se tice ekspanzije nadam se da ce uskoro :twisted:
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Archangel wrote:Iako ima tehnickih poboljsanja, sama igra kao da je pomalo izgubila duh prvog dela, ne znam da li si je presao do sada, ali poprilicno ima "malo" misija, a poslednje tri su dosta zbrzane.

Ne kazem da je losa igra, ali ima nekih nedostataka, sve u svemu ipak ce svako ko je ne odigra propustiti zaista dosta.

Mada mi se sve cini da cemo uskoro videti neki expansion pack...
Svaka igra za PC je osudjena da ima nedostataka 8)
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
smith
Posts: 131
Joined: Wed Jun 16, 2004 10:52 pm
Location: BG

Post by smith »

Mene je razocarao multiplayer... pocelo je da lici na glupi cs! Kod mene igramo cod vec duze vreme i to Headquarters, i izgleda da cemo da se vratimo starom dobrom COD:UO!

Pozdrav!
Apprentice wizards spend a full year learning to paralyze opponents.
Zombies spend ten seconds.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Imam problem,instaliram,krekujem ali prc kaze "couldn't load material $default" ... 8O 8O ....ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan... tragao sam nesto po netu izgleda da su razni ljudi imali isti problem i da su ga resili nakon 4 ili 5 re-instalacija...uradio sam vec 3 ali nista pokusavacu jos ali ne nadam se......
Locked

Return to “Kompjuterske igre”