Da li ima LAN partiya u Srbiji??

Moderator: Moderators

Locked
Svestenik

Da li ima LAN partiya u Srbiji??

Post by Svestenik »

Dal neko pravi Lan zurkice u Srbiji??
Pod tim podrazumevam da se odredjen broj gamera(10-20) skupi na istom mestu(garaza,podrum,stan...),umreze kompove i pikaju igre ceo dan...i tako to.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Zar su zatvorili igraonice? 8O
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Awakened wrote:Zar su zatvorili igraonice? 8O

Ja razumem coveka potpuno . . . Ipak je drugacije kad si na svom kompu . . . eh ta vremena . . . :-k
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Svestenik

Post by Svestenik »

Ne znam da li volite Hrvate ili ne,al to nije ni vazno.Poenta je da im je svaka cast jer oni to obozavaju i stalno praktikuju,a kada se izvezbaju onda idu po igraonicama i igraju protiv ostalih klanova.

Prednosti LANa udruzenja/privatnih/zurki su po meni:
-Domaci teren
-Maksimalno opustena atmosfera
-Dobro drustvo
-Muzika po zelji
-Pice i has(moze i neki rostilj da padne :) )
-i najvaznije od svega LJUDI PRICAJU LICE U LICE.
Dobra atnosfera je zagarantovana a ipak imate vise prave nego po igraonicama(dranje,unoselj pica,muzika...)
Mrzim igranje preko neta jer je komunikacija nedju ljudima zapostavljena ili umanjena.Ma shvatate sta hocu da kazem...
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Potpuno te razumem... Ali vecinu mrzi da vukljaju kompjutere okolo, da se zajebavaju sa kablovima i sl... Ja npr. nikad ne bih vadio komp... Mrzi me da ga prebacim iz sobe u sobu, a kamo li da ga jednom nedeljno vodim negde... A i kako bih ga nosio...
Tebi je lako... Imas notebook...
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

A ako pravis party kuci ? ? ?
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Za sve vas koje mirzi da iznose racunar iz kuce a imaju broadband internet bilo kog oblika hamachi is a must have. Simulira lan mrezu preko interneta, pa ne morate da idete na razne servere da igrate.
Moje drustvo to praktikuje vec mesecima - svake noci igraju dotu.

Preferiram igranje u igraonici ili kod kuce pre nego preko interneta, ali ipak cu prvo da igram preko neta - manja galama i ljudi se nauce da citaju in-game poruke umesto da se deru preko sobe koliko ih grlo nosi
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Thanks for the info . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Koristim hamachi vec neko vreme, i program je genijalan... Imam jadan komp (Celeron 850MHz-a, 320MB RAM-a, FX5200), i 128Kbps Kablovski, i za sad mi je sve radilo super (WarHammer 40k, TMN, WarCraft...)
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Hmmmmm, pa radim ja to s vremena na vreme, ali nikad vise od 5 kompova za sada.... Doduse ja na gajbi imam 2 kompa (moj i cimerov), a sad planiram da nabacim jos jedan i jos 2 cimera sa po kompom i rooter za 8 kompova, tako da mi treba samo par notebook ljudi i eto 8 man raid groupa =D
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
Locked

Return to “Kompjuterske igre”