Morrowind???!!!!

Moderator: Moderators

Locked
Lord Elias

Morrowind???!!!!

Post by Lord Elias »

Ja,ne verujem,ali ne verujem da ovde nema threda o Morrowindu,najvecoj avanturi svih vremena bre!!!!!!!!!!!!!!! :P Jel igra/o neko mozda?
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Naravno da nema kad su nam siptari izbrisali bazu pre mesec dana.... Inace stara tema je bila posecena.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

U Morrowind -u ne valjaju dijalozi (tj. nema ih), dosadna je borba, neinventivna stvorenja, los (i ruzan) sistem magije kao i preterana upotreba imbecilnih kvestova (te nadji mi prsten, te nadji mi biljke, te najdi mi papire, i sl.) - kao i cinjenica da se ogroman broj istih prelazi tako sto nekoga potkupite.
Inace, sve ostalo u igri je cool 8) .
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

U Morrowind -u ne valjaju dijalozi (tj. nema ih), dosadna je borba, neinventivna stvorenja, los (i ruzan) sistem magije kao i preterana upotreba imbecilnih kvestova (te nadji mi prsten, te nadji mi biljke, te najdi mi papire, i sl.) - kao i cinjenica da se ogroman broj istih prelazi tako sto nekoga potkupite.
Inace, sve ostalo u igri je cool .
Pa posle ovoga, da li je ista ostalo da bude cool? :)
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Pa, pre se tema zvala (S)Morrowind... valjda je sam naziv threada dovoljno govorio...

Ne, ozbiljno, vise sam ocekivao od Morrowinda. Nije losa igra, ali uvek me nekako tera da ponovo i ponovo igram konzolne RPG-ove...
User avatar
Karandras
Posts: 10
Joined: Fri Sep 03, 2004 8:46 am
Location: N.Bgd./WH40K
Contact:

Post by Karandras »

Slartibartfast wrote:U Morrowind -u ne valjaju dijalozi (tj. nema ih), dosadna je borba, neinventivna stvorenja, los (i ruzan) sistem magije kao i preterana upotreba imbecilnih kvestova (te nadji mi prsten, te nadji mi biljke, te najdi mi papire, i sl.) - kao i cinjenica da se ogroman broj istih prelazi tako sto nekoga potkupite.
Inace, sve ostalo u igri je cool 8) .
hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaahahahahahahahhahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah.....

da, stvarno... toliko je losa igra.... nemoj da je neko slucajno igrao...
NIKAD....
e, uzgred, ima li iko tribunal i bloodmoon???
'moo, moo I say!'
postapokalipticni farmer iz Fallout-a 2
User avatar
Ota
Posts: 280
Joined: Thu Apr 18, 2002 6:21 am

Post by Ota »

e, uzgred, ima li iko tribunal i bloodmoon???
Ja imam sve sto je izaslo za morrowind (mislim oba dodatka), ali sam trenutno u Cikagu, tako da ne verujem da ti mogu pomoci. :D
Djenrale uzalud te traze,
cuvaju te sve bozije straze.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Uputstvo za koriscenje - moj post NIJE bio ironican (mislim na poslednju recenicu), ponekad ni sam ne znam sta sam hteo da kazem, ako se ne setim naravno...
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dobro ti je ovo za potpis 8)

Morrowind... sta znam, lep je za gledanje. Sasvim u klasi sa Arenom i Daggerfallom, a glavna kvaka igre je podesavanje lika i zezanje. Ko je sa akrobatom prosao Daggerfall zna na sta mislim 8). Ipak, drazi su mi story-oriented RPG-ovi starih vremena.
User avatar
Karandras
Posts: 10
Joined: Fri Sep 03, 2004 8:46 am
Location: N.Bgd./WH40K
Contact:

Post by Karandras »

Slartibartfast wrote:Uputstvo za koriscenje - moj post NIJE bio ironican
moj jeste :D

@ ota : hebiga.... cekacu.... valjda....
'moo, moo I say!'
postapokalipticni farmer iz Fallout-a 2
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

kad izlazi oblivion??
[center]Image[/center]
User avatar
Nimodrel
Posts: 27
Joined: Thu Jan 27, 2005 12:40 am
Location: Kragujevac

Post by Nimodrel »

E bre ljudi ocrniste Morowind kao da je najgora igra na svetu.Uopste nije toliko losa.
"Let the song of Selesnya be heard above the rhythm of our thundering hordes!"
User avatar
Karandras
Posts: 10
Joined: Fri Sep 03, 2004 8:46 am
Location: N.Bgd./WH40K
Contact:

Post by Karandras »

igra naravno nije losa, stavise potpuno je ok. naravno sve je stvar ukusa...
meni se jako dopala (i DOPADA dalje)
'moo, moo I say!'
postapokalipticni farmer iz Fallout-a 2
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

ljudi bre morrowind je mnogo dobra igra,al svako ima pravo na svoje misljenje(naravno gresi!!!! :wink: )presao sam 2 puta,i tribunal 1...
a sto se tice obliviona,izlazi tek 2006 verovatno leto-jesen...
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
Locked

Return to “Kompjuterske igre”