Might & Magic - Dark Mesiah

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Might & Magic - Dark Mesiah

Post by TheMarko »

Jel neko video ovo cudo ? ? ? Ili probao ? ? ? Komentari ? ? ? Ja sam zapanjen jos od prvog trailera koji sam video. A sada ne mogu da ga pokrenem na kompu bwaaaaahahahahaaaaa . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

Ja sam cuo da je ekstra od ortaka bas sve najbolje aj ako te ne mrzi da mi je narezes kad budes dolazio na turnir sad!!!!!!!!!

I ako uspes da je pokrenes reci komentare!
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Moj ortak ju je presao, pa mi je blagodarno ustupio* svoj DVD da se i ja pozabavim . . .


*Ustupio . . . da u pitanju je original za koji ti treba i DVD i SerNum, tako da ni ja nisam mogao sebi da narezem kopiju :(


Ah, da i ne dolazim na turnir . . . Otkuda ti ta dezinformacija ? ? ? Nebitno, sada sledi ono sto si zeleo da cujes . . .


Komentari - jelte, ja ne bih bio ja kada ne bih uspeo da pokrenem igricu . . .

Minimum reqs po njima:
oko 3GHz procesor - recomended nesto vece . . .
512 RAM - recomended 1Gb
GFx 9500+ ATI ili Nvidia equivalent
To je ono sto je bitno . . .

A ja imam:
Bartona 2500+
512 RAM
ATI 9550 256MB


Minimum detail (dno dna opcija) u 800x600
Radi . . . i to poprilicno igrivo . . . mada malo duze ucitava i ume da zasece u odsudnom trenutku kada te tuku trojica skotova npr . . .

Izgleda extra, interface je vrlo OK mada su komande malo zahebane. Jos nisam daleko stigao u prici, ali idem . . . i za sada izgleda OK . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Daki
Posts: 95
Joined: Sat Oct 15, 2005 8:49 am

Post by Daki »

Igram...stigoh do osmog poglavlja...
Inace igra veoma dugo ucitava ali zato radi glatko 8)
Jedino sto bih izdvojio jeste "kreativni" nacin ubijanja neprijatelja ;)
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

ovo nije might and magic


dobra je igra ali ovo might and magica nije videlo.... stvarno bi me cudilo kad bi se neko setio da napravi neki prostojan M&M ali da bude bas kao stari... notgonnahappen
[center]Image[/center]
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Kreatori su i sami rekli da su uz igru prilepili Might & Magic francizu, samo da bi bolje prodali naslov . . . Od prvog dana sam znao da nece biti Might & Magic, ali sam ipak nabavio igru . . . mislim da im je upalila fora . . . :D
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

ma nisam ni mislio da su probali da naporave novi M&M... za taj zanr igr aje fenomenalna, samo sam neobavesteni ja gajio lazne nade 8O
[center]Image[/center]
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Aha . . . you've got point . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Locked

Return to “Kompjuterske igre”