Interstate '76 (arsenal), JA2, fallout (1,2,tactics)...

Moderator: Moderators

Locked
Mind Uploader

Interstate '76 (arsenal), JA2, fallout (1,2,tactics)...

Post by Mind Uploader »

Ako neko ima nesto od ovih igara (cele serijale i pack-ove ili barem pojedinacno neke delove) i spreman je da potrosi 20 min. na rezanje par diskova neka se javi...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Fallout 1 i 2 dobijes od mene do kraja nedelje. Sa sve patchevima.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Interstate - ne bih smeo da se zakunem, ali mislim da imam . . .
Fallout 1, 2, tactics - DVD Fallout collection - imam
JA, JA2 + JA2 wildfire - opet imam (mozda cak i unfinished bussines)
... imam verovatno i to samo moras malo blize da definises sta podrazumevas pod ...
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Locked

Return to “Kompjuterske igre”