Diablo serijal

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Diablo serijal

Post by Rat with a tool »

Ajd' malo da pricamo o ovoj legendi!Sumnjam da postoji osoba koja nije odigrala ove igre barem jednom.
Dakle,koji je vas omiljeni lik?Magije?Predmeti?Malo da pricamo i o desavanjima u igrama.Sve sto vam padne na pamet :)
User avatar
Dark Paladin
Posts: 40
Joined: Mon Feb 28, 2005 10:21 pm
Location: Beograd

Post by Dark Paladin »

Ja najvishe koristim nekromanchera i paladina jer sam navikao da koristim magiju lechenja josh u prvom delu. Najmanje koristim varvarina, ne vidim skoro nishta vredno u njemu...
Omiljeno oruzje mi je Two handed Sword. Imam tri komada u inventaru:
-Jedan ojachavam kamenjem
-Drugi mi je ojachala Charsi
-Treci sam nashao omadjijan
I'm a nightmare in your sight
I am fallen from the light.
Came here in my black ark,
From the light comes the dark!
Image
User avatar
Keeper of the flame
Agram HQ
Posts: 47
Joined: Sun Apr 06, 2003 7:21 pm
Location: Zagreb

Post by Keeper of the flame »

Trenutno prolazim igru sa Necromancerom koji ima two-handed sword. Maè je uniqe item, kao i veæina opreme. Lijepo mi je igrati i sa Barbarianom, a najgore sa magicom.
Fire will burn the uncalled!
User avatar
Dark Paladin
Posts: 40
Joined: Mon Feb 28, 2005 10:21 pm
Location: Beograd

Post by Dark Paladin »

Kakve magije i mogucnosti ima druid? Mislim, osim onoga shto sam chuo da priziva vuka, medveda, gavrana... Pokushao sam da instaliram Lord of destruction ali neshto nije u redu... Da nije malo glupavo shto su svi likovi iz prvog dela poginuli dok Grizvolda morash lichno da koljesh?
I'm a nightmare in your sight
I am fallen from the light.
Came here in my black ark,
From the light comes the dark!
Image
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Kakve magije i mogucnosti ima druid?
Priziva zivotinjke i spirite(kao neki duh koji te prati i puni ti manu/health u zavisnosti od vrste),moze da se pretvara u werewolfa i werebeara,kontrolise elemente prirode(stvara vulkan,tornado...).

Meni je omiljeni lik Amazonka.Jednostavno ona je najuniverzalniji lik u igri-majstor koplja i luka i strele sa savrsenim pasivnim sposobnostima.
Trenutno prelazim sa Carobnicom(hell,58 level) koja mi se MNOGO svidja zbog svojih cold magija(Cold mastery/Frozen orb/Blizzard kombo :twisted: )
Varvarina nikad nisam gotivio.Nekako je zblj.
Nekrona nikad nisam ni koristio.
User avatar
Ora
Posts: 31
Joined: Wed Feb 19, 2003 3:31 pm

Post by Ora »

E, ja bas mislila da cete i kec da pomenete kad se tema zove Diablo serijal... fljaf, tako mi i treba kad volim kojekakve matore prve delove (maltene su me nazivali nenormalnom sto na 2,8GHz igram WarCraft 1... ali sta cu kad ga voooolim).
A Elbereth Gilthoniel,
silivren penna miriel
o menel aglar elenath.
Na-chaered palan diriel,
o galadhremmin ennorath.
Fanuilos, le linathon,
nef aear, si nef aearon!
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Diablo 1 je bio legendarna igra i skoro smo ga ortak i ja prelazili zajedno igrajuci preko telefona.....ima opcija u multiplejeru za direktno povezivanje sa drugim racunarom (serverom) preko telefona....on napravi server, ja ga zovem i koljemo celu noc..... :lol:

Diablo na mene ostavio mnogo jaci utisak nego diablo2....
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Keca sam presao sa sva tri lika.Igri nema premca.Pre par meseci sam zagubio disk :cry: Ali nikad nisam odigrao onaj dodatak,bese Hellfire ili tako nesto.
maltene su me nazivali nenormalnom sto na 2,8GHz igram WarCraft 1... ali sta cu kad ga voooolim).
Ja igram dvojku :)
User avatar
Dark Paladin
Posts: 40
Joined: Mon Feb 28, 2005 10:21 pm
Location: Beograd

Post by Dark Paladin »

Hellfire je odlichan. Dodali su monka, a chuo sam da postoji trik za otkljuvhavanje varvarina (moze da drzi dva macha) i barda koji ima sposobnost da identifikuje objekte. To nikad nisam uspeo da otkljucham.

Nisam dugo igrao ali mi se chini da postoji neki talisman koji ti dozvoljava da drzish 2 puta vishe para na gomilici. Dodali su i nove nivoe u nekom gnezdu insekata i drugih nakaza, to se valjda otkljuchava nekom bombom.
I'm a nightmare in your sight
I am fallen from the light.
Came here in my black ark,
From the light comes the dark!
Image
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Diablo 1 je definitivno,u svakom slucaju,bolji od dvojke.Pogotovu zbog atmosfere.Eeee dobra stara vremena.Kad se samo setim Butchera 8O
User avatar
Dark Paladin
Posts: 40
Joined: Mon Feb 28, 2005 10:21 pm
Location: Beograd

Post by Dark Paladin »

Ah da! Butcher i kralj Leorik(On malo manje, njega sam na kraju zavrshio sa par Holy boltova) stvarno mogu da slede krv.
Ahh, fresh meat!
Chak nisam mogao da prodam ni onu sataricu ni krunu koliko mi je drago zbog pobeda. Chuvam i Lakdananov Shlem.
Last edited by Dark Paladin on Sun Mar 13, 2005 10:27 pm, edited 1 time in total.
I'm a nightmare in your sight
I am fallen from the light.
Came here in my black ark,
From the light comes the dark!
Image
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

E da,jel procitao neko knjigu?Preveden naslov je,valjda,''Nasledje krvi''.
User avatar
Dark Paladin
Posts: 40
Joined: Mon Feb 28, 2005 10:21 pm
Location: Beograd

Post by Dark Paladin »

Ako sam dobro shvatio, to je knjiga na temu igrice "Diablo", zar ne? :?
I'm a nightmare in your sight
I am fallen from the light.
Came here in my black ark,
From the light comes the dark!
Image
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Da genije :)
Jel zna neko sta je/ko je Duriel iz dvojke?
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Aj da vam pojasnim neke stvari....

Kec Diablo je keva, sto ne znaci da je drugi deo los. Ipak ima jednu manu, mnogo je lak, sto znaci da nemas frke preci igru na bilo kom nivou tezine. Igrao sam sa varvarinom i sa bardom, zabavno je ali glupo, posto spriteovi kojima su se tada prikazivali likovi nisu novi vec lice na warriora. Hellfire je dodatak, sa monkom, koji je super lik posto mozes lepo da igras i bez oklopa i oruzja, sto dodje jako zabavno. U dodatni nivo se dolazi tako sto dobijes bombu.... od vestice cini mi se, bacis je na onu nezdravu izraslinu na ostrvu i udjes unutra, nije lose, prilicno ljigavo mogao bih reci. Inace evo mali domaci: nadjite unique sword "Diamond's edge" pa se divite par sati svom novom liku...

Sto se dvojke tice, svi su manje vise ok, mada je varvarin zaista najjaci, i najmocniji, i najbolje izgleda (Pendargone slozi se). Immortal king komplet+berserk+concetrate+20i nivo mace masteryja kanda bole svakoga, pa cak i slavnog paladina, naravno ako ima stit, tu je whirlwind i dva silence-a da ga smire :twisted: Inache, ne znam dokle ste stigli sa Diablom2 (vidim da se rat trudi, keep going man), ali da bi to igranje imalo nekog smisla, kucajte "players 8", monsteri daju vise itema, vise xpa i imaju vise healtha, zabavnije je, i teze. Opet, 1.10 verzija (mozda ima i neka novija?) je toliko teska da se na hellu prelazi jeeeeeeeedvaaaaaaaaaa.... inace, jer se bavi neko runama? U 1.10 verziji ima tako dobrih runewordova da je bruka.

P.S. Paladine, grdno si se sjebo, kod charsi se eventualno isplati enchantovati full plate mail na normalu, a na ostalima eventualno neku stvar viseg nivoa (skapirao si da svaki armor i oruzje ima 3 nivoa, jel da?
), te swordove baci i uzmi nesto sto je unique, ili bar mnogo dobar rare... kamenje ti ne treba skoro ni za sta, sem mozda skullova, rune su mnoooogo bolje (Decapitator+Jah runa (ignore target's defense), bruka 100-700 dmga sekira, pa kada imas jedno 200 str sa barbom i 20i nivo berserk, to dodje nekih 3000-7000)

P.P.S. Duriel je zadnja "kraljica" u drugom gradu, shonja ako imas dobar life steal, a ne daje dobre iteme, bolje ubijaj Memphista....

Joj sad ste me opet napalili, ode pritisak opet u kurac....
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

@Corvin : dishi....dishi...polako...smiri se....nemoj da se ponovo navuces na Diabla....ako se navuces, neces nam voditi VtM....a ako nevodish VtM.... :twisted: :twisted: :twisted:
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Ma vodicu Vtm, evo u glavi je sve vec smuckano, samo jos da proucim malo pravila i krecemo.... samo polako... diablo je samo laka zakuska :wink:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Duriel je zadnja "kraljica" u drugom gradu
Ma znam to,nego me interesuje kakve on veze(ako je uopste ima)ima sa pricom?
Sto se tice davaca XPa,najbolja su ona 3 Varvarina iz petog sveta(na nightmareu daju CETIRI nivoa).
Inace,sinoc sam krenuo sa Assassinom(malo da se odmorim od Hella) i mala me je mnogo zadivila!
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Duriel je demon, nema neke veze sa pricom, koliko ja znam. Ta 4 varvarina jesu jako dobra, ali ne znam kakve iteme daju? Ja sam uglavnom ubijao Mephista i Bhaala... Diablo dodje nekako mnogo vremenski zavistan.

a Assasin je super, ali ja sa njom nikada nisam presao 40i nivo, cini mi se... Jednom Barba, uvek Barba....
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Pa jedini problem je sto ti Varvari ne daju nikakve predmete(bukvalno),ali zato je iskustvo bruka!
Iskreno receno,po meni je Diablo najlaksi za ubijanje(ako se izostavi Andariel,naravno).Samo je smor doci do njega.Sa druge strane,Baal je dosta ''opasniji'' plus pre njega su oni Minions of Destruction koji daju solidan exp.Mephisto je nesto izmedju Baala i Diabla,mada bi po meni on trebao da bude najjaci,jer je on ipak najstariji od trojice.
User avatar
smith
Posts: 131
Joined: Wed Jun 16, 2004 10:52 pm
Location: BG

Post by smith »

Keeper of the flame wrote: ... a najgore sa magicom.
Zar niko da neprokomentarise ovu recenicu 8O 8O 8O :evil: :?:

Ej Magije su zakon!Zakon BRE!

Sto se keca tice samo....ZAKON!!! Jedina mane sad u poredjenju sa dvojkom je sto nemoze da se trci,ali cuo sam da postoji patch za to......
Diablo 1 je bio legendarna igra i skoro smo ga ortak i ja prelazili zajedno igrajuci preko telefona.....
To su bila vremena....
. Immortal king komplet+berserk+concetrate+20i nivo mace masteryja kanda bole svakoga, pa cak i slavnog paladina..
Kad je Multiplayer u pitanju onda su Sorcerer-ka i Amazon-ka su zakon...nema...Sorcerer-ku nemoze kiko da ubije osim Amazon-ka i suprotno...
Opet, 1.10 verzija (mozda ima i neka novija?) je toliko teska da se na hellu prelazi jeeeeeeeedvaaaaaaaaaa....
Slazem se ja sa Sorcerer-kom (82) na Hell-u imam problema......

A najvise sto mi smeta sto su upropastili Sorcerer-ku ...nemoze da se kupi mana ...nema nikakvih predmeta za nju da se kupe...nema nijedna kombinacija u Cube da nesto valja za nju,nijedna kombinacija sa runama nedaje Fast Cast Rate, a kad sam video da su sve njene magije podelili....ortak je nasao prsten(valjda) sto ima teleport ej teleport i drugi prsten sa Frozen Orb-om pa to su njeni najjaci skillovi...bruka....ali ipak ona je zakon...
Last edited by smith on Wed Mar 16, 2005 10:07 pm, edited 1 time in total.
Apprentice wizards spend a full year learning to paralyze opponents.
Zombies spend ten seconds.
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Vito!!!!!!!!!!! Kad si slobodan da dodjem da opalimo malo Diablo 2, a? Treba mi oklop iz immortal king kompleta!!!!!!!

Inache, evo jos jedna lepa kombinacija: Barba, 20i nivo Frenzy, 20i nivo axe masteri 2x"Fury" Naga (+209%enchanced dmg, +5 frenzy), pa kada pocnes da vitlas po protivniku. To za multiplay si u pravu, mada ume i ta amazonka da umre, ako joj se omakne da uleti u whirlwind, imao sam par usiju stecenih na taj nacin... :twisted:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Ma Amazonka rules!
Sta sve ide u taj Immortal king komplet.Ja sam uspeo da kompletiram Sigona sa Carobnicom,a nikako da zavrsim glupu Arkanu!
ali da bi to igranje imalo nekog smisla, kucajte "players 8",
Jel to fazon u toku igre enter pa kucas?

Da li je neko odigrao nivo sa kravama u dvojci?
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Krave su na hellu kanda zajebane....

Inache immortal king se sastoji od cizama, rukavica, ogre maula, oklopa, slema i to je to... mislim da su svi itemi 2gog ili treceg nivoa a zovu se immortal king's will, immortal king's soul cage, immortal king's stone crusher...... i ne znam dalje :cry:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Evo pre 5 min sam ubio Diabla na normalu sa Assassinkom i mnogo kida!Bas me odusevila.

Nego evo pitanje mog ortaka:sta razvijati kod Nekrona?
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

IRON MAIDEN :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Iron maiden, Revive, Bone Spirit, i donekle goleme.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

U sustini, rekao bih da Barba i Amazonka pruzaju najvise "kreativnosti", ako tako nesto postoji u diablu, Barbu mozes da igras za 2h oruzijem, 2 oruzja ili oruzijem i stitom, a takodje se pruza dobar raspon kombinacija skilova na koje se mozes koncentrisati: concentrate/berserk; whirlwind; frenzy+double swing.....

amazonka takodje moz da postoji u 2-3 varijante, kao i Psyhatog :lol:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
smith
Posts: 131
Joined: Wed Jun 16, 2004 10:52 pm
Location: BG

Post by smith »

Rat with a tool wrote: Da li je neko odigrao nivo sa kravama u dvojci?
Sa 1.09 patchom ocistim krave za 7 min plafon...a sa 1.10 treba mi bar 22min....

Nesmes da ubijes Kravljeg Kinga.......ako hoces ponovo da igras taj nivo....
Apprentice wizards spend a full year learning to paralyze opponents.
Zombies spend ten seconds.
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

amazonka takodje moz da postoji u 2-3 varijante, kao i Psyhatog
pa u stvari samo u dve (okvirno): strele ili koplja - a po meni koplja (barem za kasnije nivoe su zakoooooon, i ako je luk primamljiv na pocetku)
[center]Image[/center]
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Pa iskreno receno,ni luk nije za potcenjivanje.Moja Amazonka(60 lvl hell)koristi luk u svoj svojoj slavi.Opusteno je mogla biti hard core lik,jer nikad nisam poginuo sa njom!
Iron maiden, Revive, Bone Spirit, i donekle goleme.
Znam ja to,ali sta DO tih skilova?
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Rat with a tool wrote:Znam ja to,ali sta DO tih skilova?
Na ono sto ti treba da bi uzeo te skilove stavis po jedan poen (eventualno Amplify Damage 2-3) a ostatak stekas za kasnije.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Pa stekanje je glavna osobina uspesnog igraca D2.... Ako si barba, stekas za frenzy i berserk, ako si Palja, za Zeal i sta vec (ono sranje koje daje elemental dmg)... and so on, and so on...

Inache, imas 3 varijante amazonke, luk, javelin i spear... 1+1+1=3, ne?
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

(ono ****** koje daje elemental dmg)...
Vengence.Dobra stvar,majku mu!
Inache, imas 3 varijante amazonke, luk, javelin i spear... 1+1+1=3, ne?
Ali sam luk mozemo podeliti na 3 efektivna pravca->cold, fire/explosion, ''magicne'' strele.Tako da Amazonka, tehnicki, ima 5 pravaca :wink:
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Pa da, mada opet nisam toliko igrao sa Amazonkom da bih znao kako se ponasa na 80om nivou....
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
smith
Posts: 131
Joined: Wed Jun 16, 2004 10:52 pm
Location: BG

Post by smith »

Rat with a tool wrote:Pa iskreno receno,ni luk nije za potcenjivanje.Moja Amazonka(60 lvl hell)koristi luk u svoj svojoj slavi.
A koju ti slavu slavi ta amazonka....koji luk vise voli beli ili crni? :wink:
Pa da, mada opet nisam toliko igrao sa Amazonkom da bih znao kako se ponasa na 80om nivou....
PA veruj mi da je dovoljno dobra da uneredi tvog glupog varvarina!
Apprentice wizards spend a full year learning to paralyze opponents.
Zombies spend ten seconds.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

A koju ti slavu slavi ta amazonka....koji luk vise voli beli ili crni?
Slavi Arandjelov dan.Najvise voli praziluk :lol:
Ako te stvarno zanima koje vestine sa lukom koristi:cold sa malo razvijenim multiple arrows skilom.I naravno pierce i critical.ostalih stvari se ne secam bas,nisam dugo igrao sa njom.
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Ma amazonka rastura sa lukom...josh ako je luk beli...onda ima special ability : Breath of the nine hells... :lol: :lol: :lol:
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Jo jedno pitanje za Nekrona:isplati li se razvijati poison novu?
User avatar
smith
Posts: 131
Joined: Wed Jun 16, 2004 10:52 pm
Location: BG

Post by smith »

Rat with a tool wrote:Jo jedno pitanje za Nekrona:isplati li se razvijati poison novu?
Jos pitas......to je jedna od boljih magija koja nanosi direktan damage..

Sto se amazonke tice...ono sto je mene najvise bolelo su pratece strele ili koplje sa velikim poison damagom....pa par puta prodje ista strela kroz mene...(2000dmg=1strela)....i ode mojih 1500 Life-a + 1800 Mane

Corvine da li si se pripremio..........tj. da operes usi ...necu da drzim prljave usi od Barbike u invetaru....
Pozdrav....
Apprentice wizards spend a full year learning to paralyze opponents.
Zombies spend ten seconds.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”