Mount&Blade

Moderator: Moderators

User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Post by Roderick »

Igras iz treceg lica, vodis party. Znaci nesto tipa squad-bases / strategy. Stvarno ne mogu da je kategorisem, sama svoj zanr :D

Ima smeka. Skini video clip sa sajta pa ces videti http://www.taleworlds.com/

By the way. Lakse manevrisete kroz grad ako koristite tab. To sam kasno provalio. I mali savet. Ako ne uspete da se izborite sa vise protivnika smajite broj ljudi po bici. Tako ce te moci jednog po jednog da ih skidate dok se oni polako kote :lol:
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Nije to kao kada stavis broj ucesnika bitke na 100+ (treba poseban programcic), pustis najbolju muziku za M&B (Soundtrack iz Konana, naravno), uzmas dvoruku sekiru i krenes u boj... 8)
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Ne kapiram zasto ljudi imaju potrebu da unakaze igru samo da bi sebi dokazali nesto???Jel to neka moda ili sta? uzmi ti bajo 100 na 100 pa tu dokazi da si heroj.Steta sto nema online verzije i nece je officialy ni biti. Da se pokaze ko je veci junak.Bez magije i kojestarija, samo ti i omiljena sprava za ubijanje i naravno verni konj sharac!!

Inace za one koji ne znaju:ako imate polearm i na konju ste ako uspete da prodjete direktno pored protivnika sa desne strane bez pritiskanja dumeta napravicete crouched lance koji nanosi enorman damage.Uz dosta vestine i malo pamti mozete pobiti i 3+ protivnika u jednom chargeu.
Image
Image
Image
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Post by Roderick »

Original je idealan. Ne nameravam da pocnem da igram neki mode u skorije vreme :D

Lord Warrior@ P'da samo da li bi to moj komp podneo .... it's worth the risk :P
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Celeron M na 1.6 GHz, sa S3 unichrome grafickom i 512 RAM-a relativno dobro podnosi. Zna ponekad malo da uspori, ali igrivo je.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Sto se tice toga oce i intel na 2.8 dual core sa 1 gb da stucne ponekad ali daleko od toga da nije igrivo bilo gde, cak i na lord warriorovon lap topu...:D:D:Dmali smo lepih sati igranja:D:D:D

Native je daleko od savrsenog,posle odredjenog vremena dosadi strasno.Pogledaj moje predhodne postove, verujmi neki modovi ce te sigurno oduseviti kao npr craft mod.Zasto bi kupovao skupo oruzje kad mozes da ga sakujes???Ili da imas svoju arkebuzu???
Image
Image
Image
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Post by Roderick »

Pa aj onda probacu :). Ali da li to znaci da moram da pocnem ispocetka ? Ako ne moram kako ce to uticati na moje native likove, da li ce oni ostati trajno u tom mode-u ili kako.

Pitanje za lord warriora @ kako si ubacio muziku u M&B ? Ja sam nesto pokusavao. Izbacio sam Mp3-ove i ubacio svoje, rename-ovao ih tako da ih nadje kao originale ali ne pusta.... nemoj mi reci da si samo disable-ova music i pustao muzika preko winamp-a ili neceg slicnog :P ...
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Roderick wrote:
Pitanje za lord warriora @ kako si ubacio muziku u M&B ? Ja sam nesto pokusavao. Izbacio sam Mp3-ove i ubacio svoje, rename-ovao ih tako da ih nadje kao originale ali ne pusta.... nemoj mi reci da si samo disable-ova music i pustao muzika preko winamp-a ili neceg slicnog :P ...
Aha 8)
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Kaladera
Posts: 18
Joined: Sat Feb 11, 2006 3:41 am
Location: jazbina u zagrebu

Post by Kaladera »

kvragu :x
jos jedna stvar na koju cu se navuc :x

skinuo igru jucer navecer oko 19, "malo igrao", a kad ono vec je 3 ujutro kvragu a u 6 se moram ustajat :x

Nego, meni je totalno bolje igrat iz prvog ne iz treceg lica, iako zna bit konfuzno za popizdit, realnije je...

Samo... Koji je uopce cilj igre? Biti najveci i najopasniji i to je to?
What's green and black, squeals like a pig, and has two pieces of steel where it lungs used to be?
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

PA zar nije u zivotu tako :):):)
Koji ti je quest u pravom zivotu:D

Inace bas mi je drago sto sve vise ljudi prepoznaje kvalitete ove sjajne igre!!!

Ako se zamoris sa originalom predji na modove.Pgledati moje predhodne postove.
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Jeli ALfa kako si pokrenuo Brothers....?????Meni ne radi 0.751 sa 808
Image
Image
Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Koji Brothers?
Meni obe verzija rade paralelno, naravno instalirane u razlicite foldere. Doduse, nemam crack za 0.751
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Dugo nije bilo starog dobrog mount and bladea!!! Ali sto vise stari sve je bolji!!!
Izasla je verzija 0.984 koja je jos bolja i uzbudljivija!! Vise likova, vise frakcija, opcije opsedanja zamkova i odbrane istih. Povecana je tezina ( i donekle ai protivnika mada i dalje nije sjajn) a time i uzbudljivost!!! Kad vas poraze uzimaju vam predmet na random ( i pare) pa se ne cudite kad u sledecu bitku kad pobegnete iz zarobljenistva krenete ko od majke rodjeni. Inace imate zasta da se borite jer u pocetku dobijate svoje malo seoce kojim gospodarite a posel daj boze zdravlja koje vam je sada jako potrebno ( i znacajno) dobicete i mnogo vise!!!
Image
Image
Image
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

A crack za novi 0.894 ? ? ?
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Search engine, TheMarko, Search engine...

Ima ga po torentima koliko hoces.
A sigurno ga imaju i igraci M&B-a :wink:

Moram priznati, nova verzija je DOJAJNA! Igrao sam je do 5 ujutro...
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Ako bi bilo koga ljubaznog da mi prosledi ne-Torrent link, bio bih mu vrlo zahvalan . . . A nalazim se samo 15.000 km od kuce, tako da uzimanje od nekog igraca ide malo teze . . .


Hvala unapred . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
teclis
Posts: 2242
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

a kako da namestis da igras iz prvog lica :?:
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Ides u controls i podesis dugme ili pronadjes koje je po defaultu. Inace jako beskorisno jer nemas preiferni vid.
Image
Image
Image
User avatar
teclis
Posts: 2242
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

Sve u svemu veoma sam zadovoljan igrom :D
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Ima li neko 0.901 ili 0.902 verziju jer najnovija 0.903 verzija ima bug i ne moze da se razbije!!!!!
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Mount&Blade

Post by Zulufic »

Izasla je verzija 0.951. Stvarno svaki put momci me sve vise odusevljavaju!!! Ako nemate para ;) posetite demonoidov site.
Image
Image
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Mount&Blade

Post by Shark »

Zulufic wrote:Izasla je verzija 0.951. Stvarno svaki put momci me sve vise odusevljavaju!!! Ako nemate para ;) posetite demonoidov site.
jel mozhe link? bilo ovde, bilo na PM?
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Mount&Blade

Post by Skobra »

Nazalost iako je bolji (makar meni) od vecine sadasnjih udri-mlati onlajn zezalica ovo nikad nece postati veliki hit. Jednostavno geekovi koji igraju po 15 sati dnevno da bi postali baja xxx nivoa nikad nece prihvatiti da i baju xxx nivoa ubija najobicniji samostrel ili koplje u glavu... velika steta za M&B

Inace jel palo nekom od vas na pamet da mozda platite taj fee (mislim da je jednokratan) i da nagradite programere?
Iskreno ja cu to uraditi (ukoliko je jednokratno) cim uvedem net kuci... ne lazem svega mi :mrgreen:
Last edited by Skobra on Fri May 23, 2008 5:06 pm, edited 1 time in total.
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Mount&Blade

Post by Zulufic »

Provo ovo nije onlajn i nikada nece biti...:(:( A sto se toga tice ti geekovi ionako imaju tonu idi ubij xyz goblina igara tako da i nije steta jer ce ljudi kao ja imati jako dobru igru!!!
A svakako bi ih nagradio kada bi imao cime....Mogu evo da im posaljem ovu pomorandzu ali boim se da njih papir vise interesuje....
Image
Image
Image
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Mount&Blade

Post by Skobra »

Provo ovo nije onlajn i nikada nece biti
ma znam ali mashtam... zamisli samo facu "derpea-preko-bare-koji-ima-vremena-i-para-da-15 sati-igra-onlajn" kad bi ga onako u dark knight plate armouru, na war horsu, ubogi golisavac nabo kopljem u glavu... ili ga navuku u shumu pa ga raja istranzira kukama i motikama... e ta takav onlajn bi igrao iz momenta O:)
A svakako bi ih nagradio kada bi imao cime
ovo je ql
Mogu evo da im posaljem ovu pomorandzu ali boim se da njih papir vise interesuje
- za razliku od nekih, ovi likovi te papirice i zasluzuju
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Mount&Blade

Post by Zulufic »

ma znam ali mashtam... zamisli samo facu "derpea-preko-bare-koji-ima-vremena-i-para-da-15 sati-igra-onlajn" kad bi ga onako u dark knight plate armouru, na war horsu, ubogi golisavac nabo kopljem u glavu... ili ga navuku u shumu pa ga raja istranzira kukama i motikama... e ta takav onlajn bi igrao iz momenta O:)

Podrzavam!!!
za razliku od nekih, ovi likovi te papirice i zasluzuju
i tu se slazemo ali sada nemam ni pomorandzu...Pojeo sam je, bas sam smrad :evil: :)
Image
Image
Image
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Mount&Blade

Post by vampir »

0.951 je bolestina. ne samo da su nam skratili muke kad je rec o loadingu, nego su dodali svasta jos... ali majku mu igram sa swadianima koji vec tri meseca nisu u ratu ni sa kim! smor... e nemogu da verujem da jos postoji ovaj topic... nisam bio na ovom sajtu oko godinu dana... nego, malo su izjednacili "nacije" i bandite i sve. u starijim verzijama kao sto je 808 je bio bag da najjaci konjanici nemogu da se porede uopste sa dark knightovima koji su ustvari levelovani sea raideri... i onda bacim tonu "denara" potrosim tolko krvi i znoja da napravim nesto za sta se moze reci da je war party i naletim na dark knightove [ili huntere kako god] i oni me otrse ko... mislim svasta. u ovoj verziji oni ne postoje... bolje! u 951 je isto super uradjen sistem komandovanja na [BACKSPACE]. lepo kliknem na konjicu pa na mapu im kazem gde da odu pa isto i za pesake, opkolim gamad i udri.
"i can read my mind!"
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Mount&Blade

Post by vampir »

nego... online... pricali su o tome na forumu na taleworlds.com. kazu da ga nece biti sve dok neko ne napravi MOD za online, smor. to ce biti puno bagova u slucaju da ga ne pravi ista firma nego neki debeli gmaz koj nema sta drugo da radi nego da trune na kompu godinu dana praveci online mod za 0.951 a kad zavrsi izaci ce verzija neka tamo treca verzija a 951 ce biti odavno zaboravljena... stagod... inace bi bilo zesce klati noobove preko neta. kad bi bili pametni ljudi pa napravili od ovog nesto kao mmorpg samo da ne bude rpg! lol salim se... pa pre bi platio da igram m&b preko neta nego wow. wow je smorio vise
"i can read my mind!"
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Mount&Blade

Post by vampir »

sad vise smaram sa rafalom postova ali moooram da pomenem da je zesce stati na vrh strmog brda sa velikom sekirom. kad dopuze do tebe ti ih oplajvazis i uzivas gledajuci nesretnika kako se kotrlja nizbrdo... "RAG-DOLL" sistem je super uradjen, vise ne umiru svi isto ko debili, ali ima jedan bag... kotrlja se lesina nizbrdo i josuvek, pa cak i tako mrtav, drzi se svog voljenog oruzija... mogli su da urade da mu ispadne kad umre, kao sto mu stit ispadne kad mu ga sjebe neki baja..! svaka cast kreatorima svejedno! :applause:
"i can read my mind!"
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Mount&Blade

Post by Shark »

vampir wrote:nego neki debeli gmaz koj nema sta drugo da radi nego da trune na kompu godinu dana praveci online mod
to se od developera razlikuje samo po plati ;)

chekam da izadje "full" verzija (ako tje je uopshte biti) da se malo poigram i procheprkam... a onda se mozhda javim nekoj takvoj bagri koja pravi online verziju ovoga... realno, nishta ne bi bilo jache od toga da ti lvl xyz lik umre od jedne strele u glavu nekog chobanina :) i onda bi igrao samo sa likovima koji su spremni na takve rizike, a ne kojekakvim pi*kama :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
teclis
Posts: 2242
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Mount&Blade

Post by teclis »

valjano zboris, shark 8)
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Mount&Blade

Post by vampir »

Shark wrote:nishta ne bi bilo jache od toga da ti lvl xyz lik umre od jedne strele u glavu nekog chobanina
da, to je bas... "originalnost" m&b-a. zbog toga bi i bio zesci online. uvek imas sanse da pobedis nekog sa vecim lvlom a i da izgubis od manjeg lvla tako da moras da koristis i neke taktike. eee kad bi u punu verziju dodali online...
"i can read my mind!"
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Mount&Blade

Post by Shark »

um, to je upravo razlog zbog kojeg ta igra *nije* online... znaju da tje mnogo da im whine-uju ljudi koji su platili da budu 100ti level koje su ubila trojca sa vilama sa npr trial accountovima ...

tako da su se iz tog ugla, lepo ogradili od svakakvih problema... pricham o ostavljanju online za modovanje. kada komuna razvija mod, ili se taj mod pravi da godi svima (i propadne zbog toga) ili se pravi da godi nekima, i propadne zbog toga ;)

ali, kada bi se napravio online mod u kojem lvl100 lik gine od jedne strele u glavu, kada bi ti doshao Pera lvl99 i rekao "ubio me mitja lvl3 iz zasede, vash mod je bezveze shto ste ga tako napravili lololoroflwtfbbqhax cheat" ti mu kazhesh "to je mod, niko te ne tera da ga igrash, ako ti se ne svidja - idi plachi mami ili nekom drugom."

jedini kome josh mogu da plachu jesu developeri koji mogu da kazhu "to nema veze sa nashom igrom, pitaj komunu zashto su tako napravili" i to je to :) nema iznudjivanja patchova / nerfova, nema problema, igrash samo sa ljudima koji su spremni da zaginu svakog dana kada sednu da se uloguju :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Mount&Blade

Post by vampir »

da, ta cinjenica je malo tragikomicna, lol... ima onih koji bi igrali i bili odusevljeni realnoscu igre [tj cinjenicom da mitja lvl3 moze da prikolje peru lvl99] i to im odgovara, ali je sranje sto je to mali broj igraca [i zbog toga priznajem upravu ste kad kazete da ako ovo postane online nikad nece biti Mmo! "MASSIVE" multiplayer nece biti zbog noobova koji kupuju nabudzene karaktere da bi bili neunistive baje. to je najveci smor kod wow-a recimo, trckaras po svetu i ako naletis na nekog taurena "??" lvl [tj. mnogo veci od tvog lvla] nemozes mu nista pa makar imao najbolje iteme za svoj lvl, on te sahrani totemom u sekundi jer mu se moze.] zato sam prestao da igram wow :) [i guild wars... :D ] [i voyage century... :lol: ]
"i can read my mind!"
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Mount&Blade

Post by Shark »

ionako ne bi valjalo da imash previshe konkurencije ... dosta je i 100 vojskovodja ;)
pa ti vidi dal tjesh da pushtash muda, ili da begash kada vidish nekog da trchi ka tebi ... :)

"Boj ne bije svijetlo oruzhje, vetj boj bije srce u junaka" :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Mount&Blade

Post by vampir »

i to sto kazes, onda da budu neki sitniji serveri. a i bio bi smor jer bi se desavalo ono izivljavanje da tri party-a skacu na nekog tuznog seljaka i njegov tuzan party...
bagra jedna!
"i can read my mind!"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Mount&Blade

Post by Zulufic »

Ljudi, svaka roba ima svoje kupce. Ko hoce igra wow ko hoce mount and blade i to je to....
Image
Image
Image
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Mount&Blade

Post by vampir »

da,da... samo nabrajamo moguce bagove. ja bi igrao svejedno.


mada opet, ako bi bilo previse noobova ili bagova ili oba... bilo bi samo pitanje vremena kada bi popizdeo i odustao.
ma, ne bi m&b mnogo postigao prelazenjem na online...
ta roba nebi imala dovoljno kupaca da im se isplati :p
"i can read my mind!"
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Mount&Blade

Post by opsidiannight »

Aj za [pcetal da [pstane Gold. A online posle. Dosta mi je da se muci sa kojekavim petocifrenim verzijama i jurenjem kreka za istu.

"More Turci, ne gazte oranja, vec igru izdajte!"
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Mount&Blade

Post by Shark »

gold? njah, oni mogu izdati gold sa prvim patchom, ili posle tri godine - kako im dune...

od njih bi bilo vishe nego dovoljno da izbace finalnu verziju igre i da podrzhe modding comunity... to je realno vishe nego shto bilo ko mozhe da trazhi :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”