Soldiers: Heroes of WW2 Multiplayer

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Soldiers: Heroes of WW2 Multiplayer

Post by Zulufic »

NA moju veliku zalost ovu igru sam otkrio tek sad. Ovo je najbolja igra ikad!!! Ko ne veruje neka proba!!!
Imate verziju da se igraju bitke sa kupovanjem jedinica a ima i cooperative mod u kome igrate nesto slicno Commandosima ali svako vodi svog vojnika. Sve moze da se unisti i pomeri,tenkovi da se popravljaju,oruzje i municija da se uzima sa mrtvih neprijatelja,skidaju mitraljezi sa vozila....ma sta god volite!!! I lik zadrzava oruzje i sto vise koristi odredjeno oruzje bolji je u tome.Jedino sto nema snimanja lika ali koga jos briga he is just govenment issued Joe!!!
Jedino sto da razlikuje od WOW ne moze da se igra modemom.
Instalirajte igru, instyalirajte game spy, I skinite mod 1.31 link sledi kasnije....
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

IZvinjavam se zbog zakasnjenja.....
link: http://www.btrh.ru/component/option,com ... /Itemid,5/
mada izgleda bas nisu ljudi zainteresovani za dobre igre nego samo za povaljivanje preko WOW-a :D:D:D:D Moram osmisliti nacin kako da povalimo neku ruskinju preko Soldiersa valjda ce doci vise ljudi :D:D:D:D:D
BTW moj nick tamo je Milver
Image
Image
Image
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

e ja sam ovu igricu bas vidio prije nekolko i htjeo da probam ali nesto mi nije uspjelo pa sam odustao, znaci dobra je igra :) bas cu da probam ponovo.
Image
Locked

Return to “Kompjuterske igre”