Fallout 3

Moderator: Moderators

User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Nachtmensch
nocni covek :lol:
jel su to mesečari?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Luka_Pancevo wrote:Upravo sam saznao da je Nemacka verzija Fallout-a 2 cenzurisana.
Ha-ha - igrao je nemacku verziju... :lol:
Sta ti je to u zivotu trebalo? Ne znas engleski ili sta?
Nemci nam samo skode... :roll:
Pazi kada uzmes cekic i sebe tuces po glavi nije kriv cekic nego si ti kriv...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Megabaja wrote:
Nachtmensch
nocni covek :lol:
jel su to mesečari?
Ma vise kao ono 'nocne ptice', kad volish da izlazish i da se provodish.
Sada ja to nikako nisam mogao da povezem sa tim da ce to da privlaci osobe suprotnog pola i odbija osobe suprotnog pola. Nemci nisu normalni. I josh povrh toga pise da ti je povecana percepcija i inteligencija kada padne noc !!!! Nema veze s' vezom.

Igrao sam Nemacku verziju jer imam original nemacki... Nisam siguran odakle mi, ali 90% iz viskokobudzetnih nemackih casopisa koje mi cale donese kada ode tamo. Ja sad vodio Charisma 10 karaktera operisanog od kombata (uzo sam small guns jer ipak moram imati nesto) i trebalo mi jedno 15 kvik load-a da bi gekoa prebio(pre nego sto sam uzeo neke puce). Sad da igram iz pocetka mi zao. Sledeci put cu englesku verziju, bice zanimljivije za promenu.

BTW, sad sam se setio da i u Nemackom Fallout-u ima dece, ima onaj sto je zagino u bunaru. A na nekom forumu sam nasao da nema. Ma, nije ni bitno :roll:
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

...I josh povrh toga pise da ti je povecana percepcija i inteligencija kada padne noc...
da se nisi malo izradio? u falloutu zaista posoji trait night person i odnosi se na to da su ti nocu povecani a danju smanjeni inteligencija i percepcija. ono sto sigurno nije - nije povezano sa seksom, niti cenzurom. Da nije mozda ceo perk vezan za to izbacen?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

E pa onda su Nemci kreteni i izbacili su ceo perk. A neki josh gluplji nemci su na forumu napisali da je Nachtmensch = Sexappeal. Jebemti nemce ! :roll:
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

:lol:
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Neku je uspeo da mi povredi levu nogu (u fallout-u).

znaci POPIZDEO SAM dok nisam provalio. Ja jos mislio da mi se shift ubagovao ili tako nesto. ako jucerashnji dan racunam u danas igrao sam fallout jedno 10 sati :evil: :twisted: :lol:
Image
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Igro ja tako Fallout 2, sav srecan, odradio sve zive implantate, ne moze mi niko nista, ceo parti u power armorima, i reko da popravim ja onaj tanker pa da odem do enklave.

Kad ono, nema mi onih NavCom delova nigde u inventory-ju !!!! Ni kod Sulika ni ni nigde drugde ! Jako sam se smorio jer nemam sejv u kojima su tu.

A item editori ne rade na na nemackoj verziji (Beta, molim nemoj nista da mi kazes sad :twisted: )!!!

Ja sad lepo downloadujem englesku verziju pa iz pocetka.

I idem sad da spavam. Je*em ti zivot kad imas Fallout (mislim da sam poslednji put igrao PC igru ozbiljno pre jedno 2 godine i to je bio Vampire... Nisam naviko !)

edit: Hvala alfi za info ! :wink:
Image
Locked

Return to “Kompjuterske igre”