Neverwinter nights

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Neverwinter nights

Post by Rat with a tool »

Setam juce sa ortakom kroz grad, kad u jednom izlogu vidim Neverwinter nights.Kao ajde da pogledam, lepo pakovanje, a jos i sadrzi Nn i jos dodatak(Shadows of........).Ja bih to da posedujem, nisam je igrao, ali cujem da je dobra.Kakvo je vase misljenje o ovoj igri?
User avatar
Nimodrel
Posts: 27
Joined: Thu Jan 27, 2005 12:40 am
Location: Kragujevac

Post by Nimodrel »

Ako si igrao Planescape, Baldurs Gate,Fallout i Icewind, onda nemoj da uzimas smorices se.Igra je losija u odnosu na gore pomenute.A ako nisi onda slobodno uzmi bice ti mozda cak i vrlo interesantna. :D Ovo je moje licno,subjektivno misljenje,ko zna mozda ce tebi da se svidi vise od svih navedenih(mada se to granici sa nemogucim :D )Ipak ja ti kazem sta ja mislim pa ti vidi. :wink:
"Let the song of Selesnya be heard above the rhythm of our thundering hordes!"
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Ne obracaj mnogo paznju na reci koje je Nimodrel izrekao. Nije decko dovoljno igrao igru, pa nije shvatio pravu vrednost ove igre - moduli.
Sama igra (tj. originalna kampanja, pa i oba expansiona) nije nesto narocito. Vec vidjena prica, a sto se expansiona tice, veoma cudan pocetni zaplet, koji polako, ali sigurno, prerasta u neverovatan powerplay (doduse, zabavan). E sada, kada zavrsis kampanju, ili shvatis da kampanja nije za tebe, odes ti lepo na http://www.nwvault.com i zatim pogledas par modula. Pogledaj recimo hall of fame, sigurno ces naci nesto sto ce ti privuci paznju. I pre nego sto pomislis da skines neki modul, skini sa http://www.bioware.com patch 1.65. Bilo bi pozeljno da nabavis i tzv. Community Expansion Pack (CEP). Tezak je oko 150Mb (imam ga na CD-u).
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...pazi, igru definitivno vredi odigrati...orginalni nwn po meni ima odličnu priču u koju se lako uživeti, a i nije toliki powerplay (bar ne do pred kraj)...prva i druga ekspanzija su mi malo škrte na priči i iskreno nisam se ni u jednu mogao uživeti koliko u orginal...a kad se smoriš od svega, poslušaš Lordov savet i poskidaš neke dobre module, pa sve ispočetka....inače igru možeš da igraš sa nekim drugarom preko obične telefonske linije (bilo bi poželjno da obojica imate digitalnu centralu) bez pristupa internetu...Početi igru kao multiplayer i rešavati je sa još nekim mi se čini specijalno zanimljivo...gosn. Eon Blue Apocalypse i Ja smo tako skoro rešili modul zvani Pools of radiance...mnogo je dobra fora...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Evo neizbeznog pitanja:jel izvodljiv multiplayer sa obicnim 56 k modemom, tj dial up?
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...da apsolutno...inače to nije klasičan multiplayer. To je varijanta samo za dva igrača...malo je zeznuto nasetovati sve, ali apsolutno vredi kad počneš da igraš...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Xardas wrote:...skoro rešili modul zvani Pools of radiance...

Odlican modul,
u duhu stare igre.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Locked

Return to “Kompjuterske igre”