Stronghold

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Komsija Edward
Posts: 53
Joined: Wed Jun 11, 2008 2:59 pm
Location: Silent Hill

Stronghold

Post by Komsija Edward »

'Oce neko da igra Stronghold preko net-a (najverovatnije ce hamachi biti u pitanju) ?
Ako neko hoce najverovatnije bi mogli da se ukombinujemo krajem meseca , pa da se igramo ko ljudi .
Nego unapred na upozorim da sam noob-cina za Stronghold pa ce vam verovatno brzo dosaditi da me trsite toliko .
Ali sta da radim kad ne umem da se ogradim :( jednostavno nema pomoci oko toga .
Man what are you doing
What does it look like
Execution
God damn it man i'm saving innocent life here
I'm giving it all i got captain
I love you i always had
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Stronghold

Post by Shark »

Imam ja ovaj "najnoviji" stronghold ... tj dva.
od Novih bih preporuchio Stronghold Legends jer je bash fin miks izmedju keca i dvojke, sa raznolikim frakcijama

Stronghold Crusader Extreme je novije izdanje starog crusadera ...

PROTIP: igraj protiv Wolfa, on tje te nauchiti kako da se ogradish ochas posla...
EDIT: i verovatno osvojiti jedno 10-15 minuta kasnije ako ne radish isto shto i on, u kojem sluchaju imash shansi za dobijanje prednosti na neki attrition warfare i eventualno sravnish njegov zamak sa zemljom. Ako znash da igrash, roknutjesh ga odma jer se lik ne brani prvih 10 minuta ;)

EDIT2: poshto nemam shta da radim, a vishe mi se svidja legends, satju vam dam mali preview...
naime, ako ste igrali dvojku, skontali ste nivo realizma - crkva zahteva sveshtenike i svetje. sveshtenici se shkoluju u shkoli. svetje se prave u svetjari koje zahtevaju pchelarnike. pchele beshe otje cvetjke koje bere druid (uz lekove). uz sve to treba tamaniti i pacove (suzbijati kugu), i raditi josh pregrsht stvari koje zaista previshe gushe igru. Da ne spominjem one zhupanije itd...

Kec je realno prost.

Legends je veoma dobar miks izmedju ta dva. Crkve zahtevaju sveshtenike koji dolaze uz nju i svetje, koje se prave u svetjari (izostavljene pchele i sve to). Pacovi ne postoje kao problem. Umesto Mercenary kampa, svaka od tri frakcije Good (Arthur), Norse (ledene chike) i Evil (Vlad Tepesh) imaju jedinstvene jedinice.
Good nema mercenary jedinice vetj ima Vitezove okruglog stola, tj 5 heroja. zanimljivi ako chovek ume da se njima koristi, u suprotnom samo odmazhu. osnovni heroji su im artur (konjanik) i merlin (mag, ima neko rushenje zidova). Imaju normalne kule.
Norse ima samo jednog heroja - ice queen ili tako neshto, shto je cica koja ima motj da ledi u AOE i ima freeze attack. Imaju pun K zanimljivih merc jedinica (kao shto su npr frost gianti koji su visoki kolko i same zidine) i speceijalnu kulu koja se kachi na zid koja ledi. Kule su im somewhat nizhe od ostalih.
Evil ima samo jednog heroja - Sorcerera. ne setjam se njegove motji, ali je dovoljno shto mu je OSNOVNO pucanje AOE fire meteor. dakle pogodi, oplete sa demidzhom i onda to mesto gori narednih par sekundi. Od zanimljivih merc jedinica je tu Vampire - neka divljach koja se pentra uz zidove i convertuje tudje jedinice u svoje. takodje je imun na sva oruzhja osim macheva (tako da su obavezni machevalci na kulama pored strelaca). Njihove kule su manje ali i do 1.5x vishe od obichnih, tako da kada se sorcerer stavi na vrh scout towera - lik realno pokriva ceo zamak i josh dosta oko njega.

Kampanja fino demonstrira motji svake jedinice.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Komsija Edward
Posts: 53
Joined: Wed Jun 11, 2008 2:59 pm
Location: Silent Hill

Re: Stronghold

Post by Komsija Edward »

Jesam ja pogresno mozda postavio pitanje ? Ja sam zaista mislio da se igramo preko net-a uskoro i to Stronghold 1.
Necu nikakav legends ili ista drugo ocuuu keca .
Man what are you doing
What does it look like
Execution
God damn it man i'm saving innocent life here
I'm giving it all i got captain
I love you i always had
Image
User avatar
shukaku
Posts: 271
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:08 am
Location: Fang

Re: Stronghold

Post by shukaku »

Kec i crusader su zakon.
Dvojka i legends su sranje,jer vise pazim na pcele,pacove i te gluposti,nego sto ratujem.
Ako budete igrali keca ili crusader preko neta ocu i ja da se prikljucim :)
User avatar
Komsija Edward
Posts: 53
Joined: Wed Jun 11, 2008 2:59 pm
Location: Silent Hill

Re: Stronghold

Post by Komsija Edward »

Eh da u pravu si bolje Crusader . [email protected] ko 'oce nek me doda mada ce me lakse dobiti na forumu jer sam na MSN jednom mesecno ali eto tako mozda se i pogodi da se tako dogovorimo .
Man what are you doing
What does it look like
Execution
God damn it man i'm saving innocent life here
I'm giving it all i got captain
I love you i always had
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Stronghold

Post by Shark »

mozhe bilo legends, bilo kec. legends ima isto managementa kolko i kec...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
teclis
Posts: 2242
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Stronghold

Post by teclis »

ja sam raspolozen da igramo Crusadera 8)
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Stronghold

Post by Shark »

ne bih da miniram, al svi vidimo shta se desilo sa Starcraftom ... ako treba, distribuiratju i Crusaders eXtreme ...
@Edvard: izgubishe mi onaj fallout u sigilu, da l' bi bio problem da mi opet narezhesh to? :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Komsija Edward
Posts: 53
Joined: Wed Jun 11, 2008 2:59 pm
Location: Silent Hill

Re: Stronghold

Post by Komsija Edward »

Uffff nije problem da narezem ali je problem da donesem , nemam vremena bre od onda sam usao u sigil mozda 2 puta .
Nisam kocku bacio skoro 2 meseca :(
Man what are you doing
What does it look like
Execution
God damn it man i'm saving innocent life here
I'm giving it all i got captain
I love you i always had
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Stronghold

Post by Shark »

Komsija Edward wrote:Uffff nije problem da narezem ali je problem da donesem , nemam vremena bre od onda sam usao u sigil mozda 2 puta .
Nisam kocku bacio skoro 2 meseca :(
Kad stignesh - stigao si. Samo im napomeni da mi ga sachuvaju ovaj put :)
Ja evo instaliram Stronghold Crusader eXtreme, satju da otalim wolfa par puta .... :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Stronghold

Post by Shark »

i ovo propade, bash kao i starcraft.... bah :P
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”