Vampire-Bloodlines

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Vampire-Bloodlines

Post by Rat with a tool »

Ko je igrao ovu igru i kako vam se cini?
Ja sam danas poceo da igram i recimo da mi se svidja...nije nista zapanjujuce, ali je ok...Inace, igru sam krenuo sa Gangrelom.
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Fenomenalna igra koja poprilično odstupa od pravila WoD-a ali je zato ekstremno dobra atmosfera i jezivo je lako za uživljavanje...kad je ova igra u pitanju, ja ne mogu da budem objektivan...jadnostavno je, što bi Korvin rekao - EXTRA!

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

igra je preterana... steta sto nemam vise CD... bilo bi korisno kad bi mi neko pozajmio posto sam zaboravio celu igru pa mi nece biti dosadna

mada zna stasno da smori kad stignes do chinatown na kraju igre....

ali radije pocni traziti resenje po internetu za kako premostiti bug kad ubijes Grunfeld Bach-a.....
ja imam negde u nekom starom gameru....

inace ja sam igrao sa tremere-om i sa gangrelom i warform iz nekog razloga oce da ubaguje.... strasno
[center]Image[/center]
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...meni je samo jednom igra ubagovala, a to je ono sa spašavanjem onog profesora, ali kažu da će to ispraviti u patchu koji je možda već i izašao...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

pa to i kazem.... ubijes Bacha, odneses profu do camca i igra se srusi ko kula id karata....

a warform zna da ubaguje tako da se iznad tebe pojavi onaj sismis sta li je a ti se i dalje vidis ispod toga.... i ne mozes da se pomeras.....
[center]Image[/center]
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Jedina zamerka, nakon nekoliko posmatranja, je losa implementacija disciplina. Mozda sveukupna pojednostavljenost - ali pre svega discipline. Sa druge strane, dijalozi su uradjeni odlicno - mozda sam samo jos u igri Planescape: Torment vise uzivao u istima (naravno, posebno se izdvaja Malkavian).

Da, i izgleda da u igri nema vukodlaka...
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

Da, i izgleda da u igri nema vukodlaka...
you wish....
[center]Image[/center]
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Slartibartfast wrote:...Da, i izgleda da u igri nema vukodlaka...
...da, šteta što nema vukodlaka...NEMA VUKODLAKA :!: :!: :?: :?: :?: :!: :!: ....pa da, nema vukodlaka...A ONO 3 METRA VISOKO SR*NJE ŠTO TE JURI PO ŠUMI I UBIJE U DVA UDARCA, ŠTA JE TO :!: :!: :?: :?: :?: :!: :!: MOŽDA KENGUR ILI ŽIRAFA ILI DŽINOVSKA DLAKAVA SARMA :?: :?: :?:

Nema vukodlaka....baš šteta što ih nema u igri...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

MOŽDA KENGUR ILI ŽIRAFA ILI DŽINOVSKA DLAKAVA SARMA
Hahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

igra je odlicna,ima super pricu,al kad su me poslali da vratim onu video kasetu ili tako nesto smorio sam se i uzeo da prelazim kotor2..jbg
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

ŠTO TE JURI PO ŠUMI I UBIJE U DVA UDARCA
samo sto sam ga ja ubio.... trik pitanje: kako?
igra je odlicna,ima super pricu,al kad su me poslali da vratim onu video kasetu ili tako nesto smorio sam se i uzeo da prelazim kotor2..jbg
stoo to je bas najbolji deo kad ubijas one kontrapcije od mesa i tzimisce (xardase nemoj me ubiti ako sam pogresno napisao) vampira (skoro).....
[center]Image[/center]
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Goksi, jesi li stvarno ubio vukodlaka ili nas ložiš? Koliko se ja sećam nikakav damage nije radio na njega...a što se spelovanja tiče, ovaj put si imao sreće... :wink: :twisted:

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

ona mala sra*a u kanalizaciji jel tako? ma tu sam se i smorio..ako vec koljem,bolje da to bude sa stilom tj. sa lightsaberom :wink:
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

lazem, nisam ga ubio.... bila je to nesreca u kojoj smo ucestvovali ja, vukodlak i vrata kroz koje je on mislio proci....

tj. udjes u zgradu kod onih K-size vrata u plafonu (valjda za teleskop ili nesto), otvoris ih, on proba da uskoci, ti ih zatvoris na njemu i eto brda xp-a (dod use onih ruznih poena ali ajde).... 8)
[center]Image[/center]
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Pfft. Ubijate vukodlake... :roll:

Ja sam sa mojim pretty Toreadorom lepo usao, pomazio ga po glavi, rekao mu kako je to sve ok i kako ga razumem, ali ipak nije lepo. On je tuzno klimnuo glavom, i onda smo otisli na sladoled.

I'm just too pretty to hit.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Locked

Return to “Kompjuterske igre”