Temple of Elemental Evil

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Temple of Elemental Evil

Post by Rat with a tool »

Kakva su vasa iskustva sa ovom igrom?Veceras sam poceo da igram, grafika je ok, za pricu je jos rano da iznesem utiske, ali tezina igre je mnogo velika!
User avatar
vlada
Posts: 54
Joined: Wed Jul 27, 2005 12:51 pm
Location: zemlja DEMBELIJA

Post by vlada »

Igra je mnogo kratka,moze da se predje a da ne ubijes ni jednog neprijatelja,i da se nijednom ne pobijes,a SVETSKI REKORD U PRELAZENJU IGRE JE 16 MINUTA...pa ti razmisli kakva je to igra koja moze da se predje za 16min :?: :( ,koliko likova vodis i koje
Andy wrote: Mogao bih da te naucim mnogim stvarima u mtgu.
Javi mi se na PM radi dogovora, a svaka mtg lekcija (1 cas traje 45 minuta) bi te kostala 20e sa potencijalnim snizenjem u slucaju veceg broja casova.Uzgred, ne salim se.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Kako bre 16 minuta?????? :? 8O
Napravio sam samo test druzinu, njih 5.Ranger, Druid, Cleric, Fighter i Rogue.
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

Ja sam se smorio kad sam video da ako se npr pobijes sa kosturima pa ti pobegnu od klerika koji okrece nemrtve,onda moras u poteznom modu da ih juris do sutra (ili do nekog baje na kraju mape koji te ugazi)...Ipak je BG2 keva
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...ma igra je previše jednostavna i kratka da bi je poredili sa BGom....davno sam je prešao i jedino čime sam bio oduševljen su odevni predmeti(sve što im obučeš vidi se) i način na koji likovi izvedu udarac ako je kritikal...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Pa samo lud covek bi poredio ToEE sa BG-om....Mislim zanimljiva je igra, ali nema kompleksnost i draz Bg-a.
User avatar
vlada
Posts: 54
Joined: Wed Jul 27, 2005 12:51 pm
Location: zemlja DEMBELIJA

Post by vlada »

kako 16MIN ne znam lik je mnogo brz,ali znam kako za 30MIN,uzmes rogue-a sunjas se...bla bla bla :( mnogo dosadno,jel moguce da ja nikad nisam igrao B.Gate a igrao sam zaista sve i svasta,i nista nece moci nikada da zameni Might and Magic serija :( :( :( (osim mozda Diabla lll ako bude mnooooooooogo dobar)
Andy wrote: Mogao bih da te naucim mnogim stvarima u mtgu.
Javi mi se na PM radi dogovora, a svaka mtg lekcija (1 cas traje 45 minuta) bi te kostala 20e sa potencijalnim snizenjem u slucaju veceg broja casova.Uzgred, ne salim se.
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

nista nece moci nikada da zameni Might and Magic serija
got that right
u poteznom modu
zbog tog poteznog moda ja ne igram ovu igru... sto nisu mogli da ostave stari pause rezim?
ToEE
ako cemo pravo, skracenica je ToEEACGA :) :)
[center]Image[/center]
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...jedan od razloga zašto mi se svideo potezni režim borbe u ToEE je zato što tu prvi put shvatiš vrednost visokog initiative rola i takođe vrednost dodatnih 10feet-a koje varvarin može da pretrči...ima tu još par stvari....

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Gorbash
Posts: 212
Joined: Fri Apr 19, 2002 8:09 pm

Post by Gorbash »

Jedino po cemu je ToEE dobar je sto su dobro prenesena pravila trece edicije... Ali zato nema ama bas nikakvu pricu i sve se svodi na hack and slash...
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Koji je maksimalan broj likova koji mogu da se vode u jednom trenutku?Ja trenutno imam 5 ''osnovnih'' + 2 NPCa + vuk kao animal companion....
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Kakve veze ima sto moze da se predje za 16 min? Mislim da je neko presao i Fallout 2 za slicno vreme.
User avatar
vlada
Posts: 54
Joined: Wed Jul 27, 2005 12:51 pm
Location: zemlja DEMBELIJA

Post by vlada »

Slartibartfast wrote:Kakve veze ima sto moze da se predje za 16 min? Mislim da je neko presao i Fallout 2 za slicno vreme.
Ne znam bas za fallout 2,ali nema veze ja sam samo hteo da kazem da je igrica mnooooooooogo kratka,a to sto nema pricu,pregrozno kretanje likova i gomile,gomile bug-ova e to vec ima veze i igrica jeste tezak crap!
Andy wrote: Mogao bih da te naucim mnogim stvarima u mtgu.
Javi mi se na PM radi dogovora, a svaka mtg lekcija (1 cas traje 45 minuta) bi te kostala 20e sa potencijalnim snizenjem u slucaju veceg broja casova.Uzgred, ne salim se.
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...u suštini igra jeste težak crap...ali iskreno mislim da je ona samo bila proba za taj engine i za implementaciju d&d 3.5 pravila u kompjuterske igre...a morate priznati i da je grafika odlična...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
vlada
Posts: 54
Joined: Wed Jul 27, 2005 12:51 pm
Location: zemlja DEMBELIJA

Post by vlada »

Xardas wrote:...u suštini igra jeste težak crap...ali iskreno mislim da je ona samo bila proba za taj engine i za implementaciju d&d 3.5 pravila u kompjuterske igre...a morate priznati i da je grafika odlièna...

X
Pa sto ne izbacise demo verziju :)
Andy wrote: Mogao bih da te naucim mnogim stvarima u mtgu.
Javi mi se na PM radi dogovora, a svaka mtg lekcija (1 cas traje 45 minuta) bi te kostala 20e sa potencijalnim snizenjem u slucaju veceg broja casova.Uzgred, ne salim se.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”