Fallout 3

Moderator: Moderators

User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Fallout 3

Post by opsidiannight »

Ma mora da postoji konzola gde mozes da je iskljucis.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Ne u ovom slucaju. Mada mogu da je unistim bez da iko primeti ali nije da je bitno iovako mi nista ne treba sa tog sprata :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Fallout 3

Post by Gassalasca Jape »

Bethesda Softworks Announces Creation Kit and First Downloadable Content for Fallout 3

Editor to be Available in December; Downloadable Content coming for January, February, and March

November 25, 2008 (ROCKVILLE, MD) – Bethesda Softworks®, a ZeniMax Media company, today announced plans to make both its editor and downloadable content available for its award-winning game, Fallout® 3 in the coming weeks. The official editor for Fallout 3, called the G.E.C.K. (Garden of Eden Creation Kit), will be available for free download in December and will allow Games for Windows® users to create and add their own content to the game. In addition, the first official downloadable content, Operation: Anchorage, will be available exclusively for the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft and Games for Windows® in January, and more downloadable content coming in February and March.

“We’ve always seen the original world of Fallout 3 as a foundation for even more content. Some created by us, and a lot more created by users,” said Todd Howard, game director for Fallout 3. “It’s fun to create your own character, but it can be equally fun to create your own adventures. We can’t wait to see what the community does with the G.E.C.K.”

The release of the G.E.C.K. provides the community with tools that will allow players to expand the game any way they wish. Users can create, modify, and edit any data for use with Fallout 3, from building landscapes, towns, and locations to writing dialogue, creating characters, weapons, creatures, and more.

Three downloadable content packs will be coming to Xbox 360 and Games for Windows Live starting in January that will add new quests, items, and content to Fallout 3.

* Operation: Anchorage. Enter a military simulation and fight in one of the greatest battles of the Fallout universe – the liberation of Anchorage, Alaska from its Chinese Communist invaders. An action-packed battle scheduled for release in January.
* The Pitt. Journey to the industrial raider town called The Pitt, located in the remains of Pittsburgh. Choose your side. Scheduled for release in February.
* Broken Steel. Join the ranks of the Brotherhood of Steel and rid the Capital Wasteland of the Enclave remnants once and for all. Continues the adventure past the main quest. Scheduled for release in March.

Released on October 28 in North America and in Europe October 30, Fallout 3 has been hailed as one of the most anticipated games of 2008, and received a 10 out of 10 review score from Official Xbox Magazine, a result then repeated around the world with perfect scores by some of the industry’s most influential and respected critics including: Gamespy, GamePro, UGO, the Associated Press, MSN, The Washington Post, Guardian, FHM, G4-TV, The Toronto Star, and Eurogamer. MSNBC’s review offered the observation that it viewed “Fallout as a no-brainer for game of the year.” The Daily Star in the UK echoed that conclusion, saying “You can hold all bets on game of the year – I think we have a winner.”
http://gametab.com/news/2813436/
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Videh jos pre par dana, jedva cekam ovo cudo sto izlazi u martu :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Dawngreeter »

Ja taman nisam efektivno ni zagrebao igru. Taman se sada razmisljam da kupim sebi original tjekom Decembra pa natenane docekam sve ovo.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Shark »

Dakle, chekamo da dignu level cap i da neko remakuje fallout1 i 2 kampanje. nice :P
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Fallout 3

Post by opsidiannight »

Imas mod koji skida level ogranicenja. No frks.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Re: Fallout 3

Post by Xardas »

A sad malo thread necromancy :lol:

Elem, do sad su izasle 4 ekspanzije a na putu je i peta finalna koja treba da se pojavi valjda krajem Jula.

Operation Anchorage - dodanta avantura u simulatoru u kojoj igrate ulogu u oslobadjanju baze na Aljasci
The Pitt - dodatni set questova smestenih u rusevine starog Pitsburga koji je sad sediste slavera / raidera
Broken Steel - nastavak na glavnu pricu koji podize lvl cap na 30 (nova oruzja, oklopi i neprijateljske jedinice)
Point Lookout - ovo je nesto sto jos nisam instalirao ali trebalo bi da je u pitanju neko juznjacko podneblje, mocvare, vudu i taj fazon.

a na putu je

Mothership Zeta


Meni su trenutno instalirane prve 3 ekspanzije preko vanila igre patchovane na 1.5. Ne koristim modove koji dodajnu nova oruzja, oklope, municiju jer sam iz price stekao utisak da remete balans igre. Do sad sam stigao do negde 60% main questa ali se uglavnom zezam okolo, istrazujem na svoju ruku i uzivam u igri kao sto sam to nekad radio sa fallout 2.

Jel igrao jos ko od vas ovo nakon izlaska ekspanzija?


X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Shark »

Bash sam u fazonu da instaliram FO3 na laptopu, i bash tju sve da ih stavim sad... Pa javljam iskustva :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Igrao sam ja nakon izlazaka ekspanzija. 30 level cap je mnogo dobra stvar, ali novi protivnici su toliko teski da previse lici na fps vise. The Pitt i Anchorage su fps dodaci, predjes ih za pola sata i dobijes neke lepe sitnice i to je to (od ancorage-a dobijes jos jedan t51b oklop i gauss rifle), dok je broken steel prava stvar, quests koje dobijas iz nejga vec imaju feel originalnog fallout serijala, pa malo dizu atmosferu. Point lookout nisam probao jos uvek.

Prijatna stvar u broken steel-u: setili su se da za bitne stvari stave da kljucevi leze na nekim lokacijama i u nekim kontejnerima pa je sada pretresanje ormana najzad dobilo smisla i posto ti je inventar pun.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Fallout 3

Post by Megabaja »

Evo da i ja malo dignem temu...
sad se bas igram ovog novog folauta prvi put... i iako ni se izvodjenje ne dopada bas, nisam ni preterano smoren. VATS sistem sam iskoristio najbolje moguce, posto je on toliko prejak, ja jednostavno nisam ulagao mnogo poena i perkova u kombat, i lepo se igram i zanimljivo mi je.

Mislim da su sajdkici prejaki jer ovaj goul moze da izdrzi vise paljbe nego najveci supermutant...
svidjaju mi se ove figurice bablheda i uredjivanje kuce...
na pocetku su me napali talon mercovi na prvom nivou i jos uvek nosim njihov armor...
nasao sam neki bajinski snajper u sred vukojebine - moras voleti ovu igru...


ne svidja mi se izbor perkova - mahom su orijentisani na kombat, pa sam do sada uzeo cak pet povecanja SPECIAL stata i neke zabavne stvari...
ne svidja mi se sto u megatonu onaj sto radi u vodovodu randomaticno zagine tako sto padne u rupu...
ne svidja mi se sto je iskljucivi nacin prihvatanja sajdkika na osnovu karme, i ne postoji drugi nacin.
ne svidja mi se sto neka oprema povecava skillove i statove
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Hypodermic »

Megabaja wrote:ne svidja mi se sto u megatonu onaj sto radi u vodovodu randomaticno zagine tako sto padne u rupu..
I meni se ovo dogadjalo, ali od kako sam stavio broken steel, ne (patch koji ti treba za broken steel valjda sredjuje ovaj problemcic).
Da dodam na tvoj spisak:
-ne svidja mi se sto tek u broken steel-u questovi imaju onaj fallout feel
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Fallout 3

Post by Shark »

U Point Lookoutu imash odlichan item - Clown Slasher mask. Super mi se slazhe sa Chinese Stealth Armorom i A3-21 Plasma Gunom. Luck 10, Stealth/En. Weap 100, 5-6 napada u VATSu, imam Grim Reaper's Sprint.

Josh uvek nisam otishao u Broken Steel deo, mislim se da pochistim onaj Pitt.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”