Pomoc....

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Pomoc....

Post by Corvin »

ovu sam lekciju izgleda omasio u skoli...

elem, Shareaza i Blizzardov downloader mi prijavljuju da imam firewall/router koji nije podesen, Kazaa i DC++ jednostavno nece da rade. Problem sto i kada ja ugasim Pandu kog inace koristim kao Firewall Shareaza opet prijavi isto. KAblovski modem je neki znj, i nema opcije za podesavanje bog zna kakve. Elem, treba otvoriti i forwardovati neke portove koje ja ne mogu da nadjem. Probao sam da stavim fixan DNS, IP, gateway, ali onda je jednostavno konekcija prestala da radi. Ako neko moze da podeli znanje sa mnom, hvala unapred.
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
smith
Posts: 131
Joined: Wed Jun 16, 2004 10:52 pm
Location: BG

Post by smith »

Nazovi me kad budes mogao ,pa cemo preko telefona da resimo problem....
A mogao bi i da svratis do nas u ovaj realni svet da vidis kako izgleda....BTW netreba ti ni net,ni pretplata,radi bez diska,a nije izasao i novi exp, cak ni patch-a od 180MB-a nema.....znaci za free mozes da dodjes....cisto da te vidimo....
Pozdrav!!!
Apprentice wizards spend a full year learning to paralyze opponents.
Zombies spend ten seconds.
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Ja te volim.... Mislim, zelim tvoju decu, odmah sada :-)
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
smith
Posts: 131
Joined: Wed Jun 16, 2004 10:52 pm
Location: BG

Post by smith »

Da li si ti svestan da ce da te bese ako nedodjes uskoro do bg-a.....odlazemo rostilj vec 3 meseca zbog nekog Corvina koji igra WoW i nece da dodje .....cccccc

Bre!

Aj... nazovi pa da se dogovorimo...

Pozdrav!!!
Apprentice wizards spend a full year learning to paralyze opponents.
Zombies spend ten seconds.
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

dolazim u nedelju za stalno. Jebes Wow jebes devojku (namerno sam ih stavio ovim redom :-)), sve za vas.
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
Locked

Return to “Kompjuterske igre”