KotOR ili KotOR2

Moderator: Moderators

Locked

Koji nastavak vam se vise svideo : KotOR ili KotOR2

KotOR
13
54%
KotOR2
11
46%
 
Total votes: 24

User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

KotOR ili KotOR2

Post by Xardas »

Hajd`mo sada ispocetka....dakle koji je ostavio veci utisak na vas...ne mislim na grafiku ili engine nego na pricu...
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Auuuuuuuuuuuu, ljudi, zar je moguce da niko od vas nije presao oba dela.....ccccccccccccccccc, sa kim ja delim forum, jadna mi majka..... :lol:
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Ja sam odavnoooo presao prvi deo i jako mi se svideo, ali drugi nisam ni video kako izgleda, a kamoli ga igrao! :(
User avatar
Nimodrel
Posts: 27
Joined: Thu Jan 27, 2005 12:40 am
Location: Kragujevac

Post by Nimodrel »

Ma oba su dobra.Prvi je cini mi se malo duzi od drugog ali drugi ima vrhunsku atmosveru i pricu i zato sam glasao za drugi deo.Po meni je drugi za klasu bolji!
"Let the song of Selesnya be heard above the rhythm of our thundering hordes!"
User avatar
Ranger
Posts: 20
Joined: Tue Nov 02, 2004 6:21 pm
Location: B. Karlovac

Post by Ranger »

Nimodrel wrote:Ma oba su dobra.Prvi je cini mi se malo duzi od drugog ali drugi ima vrhunsku atmosveru i pricu i zato sam glasao za drugi deo.Po meni je drugi za klasu bolji!
Potpuno se slazem sa covekom mislim da su sitnice ( kao i retko dobra prica i atmosfera) presudile!!!
All the world is blind to my passing,
as I stride through night searching for my prey.
User avatar
Lord
Posts: 140
Joined: Tue Mar 12, 2002 2:26 pm
Location: Singidunum

Post by Lord »

Ja sam glasao za keca, zato što me je u dvojci iznervirao zbrzan kraj, tako da je overall score keca prevladao.
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

Prica u kecu je daleeko bolja.... ali neka doci ce jednog dana i oblivion....
[center]Image[/center]
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

da li se meni cini ili ako se dobro secam, star destroyer u posedu Darth Nihilis-a se zvao Ravager...........sith lord igra MtG :lol: :lol: :lol:

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
GoxY
Posts: 168
Joined: Tue Jul 06, 2004 2:37 am

Post by GoxY »

Naravno, i cim sam to video odmah sam pozurio da ga bannujem

:lol: :lol: :lol: :D :D
[center]Image[/center]
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

prvi deo je ipak bolji,nije ni predugacak ni prekratak...drugi deo je mnoooogo duzi od prvog,ima neke questove koji dave,tipa-stvorenja su mi ukrala generator,idi nadji ga i ubij stvorenja(dantooine)i onda kako sam poceo da napredujem kroz igru odjednom se stvara onaj darth nihilus(ilikakoseveczovebre)i ja moram da ga peglam.shvatim ja da je to master od one visas ali odakle se lik stvorio i kako me je uhvatio ?ne kazem ja da je 2 deo losh,naprotiv uzivao sam dok sam ga igrao,ali samo kazem da su ga udavili..a kraj jeste zbrzan malo.......
kad izadje oblivion,ako ova moja kanta na 2500+mhz ne bude mogla da pokrene igru ima da leti zajedno sa gorepomenutom sa 8 sprata....
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
CTPAX
Posts: 16
Joined: Wed Oct 23, 2002 12:16 pm
Contact:

Post by CTPAX »

:) :) :) :) :) :) :) To ti je u potpisu citat iz Autostoperskog vodica?
And the madness continues...............
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Post by Whatevaaa »

Evo vam glas mudrosti:
Kec je odlichan, ko kaze da mu se svidja dvojka glumi nekog pametnog kretena koji se pravi da je svatio sve shto sere ona matora baba
Ipak se dvojka da igrati, ali shta su mogli napraviti....
Chris Avelone me malko razocarao :(

I
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

-->

Post by Whatevaaa »

E da pederi su izbacili kraj
Pogledajte forum kod Obsidian-a, neki likovi su nekako pronasli izbaceni kraj pa su objavili i onda su ovi iz Obsidian-a priznali....
Money hungry sons of bitches
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Post by Sammael »

Nije Obsidian izbacio kraj svojevoljno, nego ih je LucasArts naterao, jer su smatrali da je prièa bez konkretnog kraja bolji uvod za 3. deo.

Što se tièe tvog prethodnog komentara, apsolutno ti je sjajan stav da su svi koji razumeju prièu "kreteni" (jer je ti nisi razumeo). Daleko æeš dogurati u životu s takvim stavovima. Pogotovo u Srbiji.
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Post by Whatevaaa »

Yes, znao sam da ce se javiti neko zheljan svadje, poshto mi je to jedino zanimljivo na ovom forumu.
Ako treba da igram 3 deo da bi sve razumeo neka se onda nose u k, shta misle da potroshim kolko sati svoga zhivota da bi saznao shta se desilo sa nekada simpatichinom Bastilom ;)
Pod onim money hungry bla bla sam mislio na Lucas, to se valjda podrazumeva, nisam hteo da vredjam vashu inteligenciju pa da josh moram da pishem na koga mislim.
Ko kaze da ja hocu daleko da doguram u mom zhivotu, mozda sam ja bash zadovoljan tamo gde sam, mozda nemam potrebu vishe da idem negde.
Izgleda da sam ja jako glup, kada nisam razumeo prichu, pogotovo u Srbiji
Chisto da ne bude nedoumica da li je proshla racenica protkana ironijam evo odgovora: jeste
Tombstone

Post by Tombstone »

Ja sam glasao za keca. Prica u drugom je bila dobra do onog #$%&/ sa babetinom!
User avatar
Horus
Posts: 2
Joined: Fri Feb 27, 2004 2:28 am
Location: Zemun

Post by Horus »

definitivno kec ,dvojka me je smorila zbog mnogih gluposti i zbrzanog kraja.Takodje bar je 5 puta laksa nego 1 deo.Malak je bio tata u poredjenju sa nihilusom i lepim djordjem(onim raspalim likom),obojcu sam pokidao za 2 minuta tako da mi igra nije predstavljala izazov a igrao sam na najteze.
They allways told me : "u really need to find a real life".too bad they didnt gived me a link to download it.
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

upravo to...nihilus sucks!!!!
buuuuuu :wink:
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
Locked

Return to “Kompjuterske igre”