Mount&Blade

Moderator: Moderators

User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Mount&Blade

Post by vampir »

cudno da niko nije napravio vec ovaj 'topic' (ili ga je bilo pre nego sto sam poceo da obilazim forum)...iako moze da se skine s' neta ja mislim da, kada bi napravili online mod, (a prica se da ga prave) bila bi igranija od guild wars-a... moze da se skine sa http://www.taleworlds.com, modovi sa http://www.mbrepository.com... ...hm, da provalim kako se ubacuju slike...
[ako je to moguce ovde]
_______________________________________
"i can read my mind!"
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Post by vampir »

...ovaj avatar je malo suvise ozbiljan za mene... nisam neki ljubitelj warcrafta... wise sam za guild wars... :?

moracu da izaberem "dextera"...
_____________________________
"i can read my mind!"
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

](*,)
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Post by TheMarko »

Kad sam ja poslednji put probao, igra je bila u fazi razrade i mogao si kao demo da igras do 6 nivoa, kada igra prestaje, ako su to promenili, OCU I JAAAAAAAAAAA . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Post by vampir »

mogu da ti posaljem crack. ja sam zemao od jednog lika. malo je smoran crack, ali ipak radi. ukljucis igru (pojavi se onaj mali prozor) onda ukljucis crack, vratis se u taj mali prozor (mount&blade) ides na "enter your serial key" pa "manual activation" i ukucas bilo sta samo da popunis celo. i tako svaki put kad otjes da igras
"i can read my mind!"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Joj bratac sto ne kazes ja ovu igru ganjam godinu dana!!!Skinuo je i taman da je pokrenem sjebe mi se kom a u to vreme sam skidao sve i svasta pa sam zaboravio kako se zove!!!I kopao po sajtu sa koga mislim da sam je skinuo ali nista....
Ako bi bio ljubazan da mi posaljes taj crack,molim te...PA da vidimo da naprzimo ljude izgleda mi obecavajuce...a ti ako imas freelancera svrati da vidis sta je przenje :)
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Igra je zakon!!!Obavezno probati!!Jedino sto je sranje nema muliplayer (a tako smrdi da bi bio dobar) i nece ga ni biti!!:( Ali single je dovoljno dobar da se svi zabave!!!Pogotovo oni kojima je dosta bacanja (ili trpljenja) magija.Cista istorija,srednji vek,Role play,strasno zarazno i lako za nauciti!!!
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Igra je zakon!!!Obavezno probati!!Jedino sto je sranje nema muliplayer (a tako smrdi da bi bio dobar) i nece ga ni biti!!:( Ali single je dovoljno dobar da se svi zabave!!!Pogotovo oni kojima je dosta bacanja (ili trpljenja) magija.Cista istorija,srednji vek,Role play,strasno zarazno i lako za nauciti!!!
Image
Image
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

prosledices
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Na netu ima da se skine 76 mb!!!Link imas gore!!
Image
Image
Image
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Post by vampir »

evo kako cemo... napravicu torrent za crack, pa ako imate bitlord ili nesto slicno... ili e-mail attach... a zuluficu, tebi cak mogu preko olivera...
"i can read my mind!"
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Post by vampir »

jos nesto! na http://www.mbrepository.com [valjda sam dobro napisao mrzi me da proverim]
ima super modova. mislim da je najbolji storymod chapter 1
posle njega [recimo...] mount & shutgun. prilicno nerealan mod...
na mene ide 20 river pirates-a [zilje] sa naostrenim stapovima
i kamenjem obuceni u dzakove, a ja na njih sa mitraljezom i najboljim oklopom + na konju... i ubijem ih sve sam! mada opet jedan od naj
realnijih je naravno native [default]
"i can read my mind!"
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Post by vampir »

usput, ako mozes jednom kad budes isao do olivera odnosno u klub,
mozes mozda njemu da stavis na komp instalaciju za m&b pa tju od
njega da uzmem... sad sam probao da udjem u igru al se nesto baguje
"i can read my mind!"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Ladno jedna od najboljih igara koje sam ikad igrao!!!Nije problem crack nadje se na http://www.torrentspy.com.Jeste malo smoran ali gledajuci da cete g mozda ukucavati jednom dnevno (kad se probudite) :D i nije strasno!!!

Nego moj dragi nepoznati modasu, modovi umeju da sdrndaju igru to i oni sami kazu....Tako da,PAZLJIVO SA NJIMA!!
Mislim da je ideja da se stavi igra kod starca dobra pa nek svako preuzme na flash ili sta god.Verujte niko nece zazaliti.
A ti djecarac nemoj da psemujes sopstveni post kakvi crni mitraljezi no kojim si lepkovima!!Nemoj da svetogrdis!!Pa ova igra je zato i dobra i posebna zato sto je surovi srenji vek bez magija i raznih dzirlo quraca palaca, to je ono sto je odvaja od 90% masnih naslova sa ultra giga bajama.Oklop stiti, da! Ali i najbolji mac i najbolji oklop ne mogu vas zatititi od udarca najbednijeg buzdovana po glavi ciljano!U pitanju je ono sve boli pitanje je samo koliko, zato je odbrana i taktika na prvom mestu ono sto vam vadi glavu u igri, a bogami i junacki napad sa ledja!!
Image
Image
Image
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Post by vampir »

na taj crack sam i mislio. smara ali radi... nesto se prica da tje biti m&b2!
bar tako kazu... ja od toga ustvari nista nisam video na netu...
i sad stvarno neznam zasto sam vam ovo rekao...
NEGO: ako vam bas zagusti u igri, a mrzi vas da igrate ispocetka,
[ili ako vas neka banda iznervira] pre ulazenja u igru idite na opcije
pa game opt. i enable cheats... onda u igri udjes u character i
svaki put na ctrl+x dobijes 1000exp, u party screenu ctrl+x na nekoga
i onda oni dobiju exp, u borbi ctrl+h health 100%, inventorija ctrl+x
1000 "denara"... dobro dodje ako se zabaguje igra krenes od pocetka
i ukucas sebi exp-ea i para kol'ko si imao u prosloj igri....
"i can read my mind!"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Znas covek mora malo da se i pomuci!!!Kako ces da se boris u bitkama ako ne oderes arenu uzduz i popreko!
Inace znam da balim oko ove igre ali sto je duze igram ima sve vise novosti!!!Znaci jedinice napreduju ali ne samo po statistikama negi i realno izgledom i cak menjaju i rod vojske (ako ste unajmili gradjanina, on ce sataru ili tako neku alatljiku zmeniti samostrelom a posle i konjem i macem neke klase imaju i grananje!)pored realne borbe i logistike....joj bre svega ima samo multiplayera nema!!!:(:(:( citao sam na netu ima i opsada ali moja cetica jos nije spremna za takve poduhvate!! Igra je zakon!!(ako to vec nisam rekao) Ne znam da li Oliver ima rezac ali ko ima usb flash moze je od sutra uvece slobodno prekopirati (neverovatnih 76 mb kojima se jos cudim!!)!
Image
Image
Image
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Post by vampir »

ja cu prekopirati posto sam shvatio da je razlika neverovatno velika
izmedju ove i prosle verzije... pogotovo detalji u gradovima!
a iovako mi je prsla igra od raznih dodataka i domace prerade zvukova...
nego, ostavitju kod olivera storymod. nisam uspeo da dovrsim u klubu pricu.
isto je realno kao i native, ali ima super questove. sad cete opet da kazete da smaram sa modovima...
ali ima strava stvari, recimo odbrana forta u questu [questu od dva sata
branjenja forta].

chuo sam jos nesto u vezi online multy-a, kao i original sadasnje verzije
igre, morace da se placa, a prilicno je zaje*ano crackovati online igre
[retkost]....
"i can read my mind!"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

I bog zato stvori ruse i poljake!!!Ne samo da nose Voulge (ispravka greske od nespavanja)....

Ma znam djecarac tvoj entuzijazam je za povalu pogotovo to sto sam konacno otkrio ovu igru, ali kad si odigrao toliko quest based igara koliko nas trojica matorih zajedno i neko ti da open end igru ovog kvaliteta, prostone zelis da cujes za quest u zivotu a time i nasa reakcija.Jebote u vojsci sam i stalno imam neke questove neko me drnda uradi ovo ili ono...Ma ocu da imam zlu bandu razularenih seljaka i sve da ih pobijem zlikovce koji mi naredjuju!!!!A sefu Sekira (Kirganka str 15) medju oci sa ledja...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

P.S. neko danas u klubu rece srbi su agresivni...ccc kakva kleveta.....
Last edited by Zulufic on Sat Mar 03, 2007 3:01 pm, edited 1 time in total.
Image
Image
Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Vampiru, kada budes odigrao onoliko quest-based RPG-ova koliko Pendargon, Kirgan, Zulufic, Beta i ja, onda nam pricaj o tome koliko su questovi dobri. A do tada ces vec shvatiti da je jedan od najboljih (ako ne i najbolji) RPG svih vremena - Darklands, naravno - u sustini freeform RPG bez neke centralne price.

U ovo mrtvo doba RPG-ova poslednje sto nam treba su "originalni" kvestovi.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Evo mojih prvih utisaka WOW-a (quest based....).Da sam bolje razmislio sve bi mi se samo kazalo!!!Znaci posle toliko godinasam danas instalirao wow (ah tajrevolucionarni rpg na koji i za kojim svi svrsavaju a da ne pricam da pored toga i placaju za to)!!! Pa eto uzmimo da su iste reakcije i za Kokakolu,McDonalds,MTG,Yu-GI-OH,Ratove zvezda nove epizode,titanik.....sta sam mogao ocekivati:Sve u svemu s r anje!!!Ja sam ocekivao neku slobodu interakciju sa predmetima ( brate mozes da uradis sta god hoces...) trt sve je skriptovano!!Interakcija samo sa onim sto je cika blizard hteo.Onda grafika, napredna....moje uvce, nije losa ali ljudi pogledajte mount and blade npr. jeeeebote 76 mb a WOW se instalirao rano jutro do podne i pojeo hard diska ko ministar za ek. odnose sa in.I kad smo kod Alfinog komentara oko quest based, brate sto igrati WOW kad je Conquerer isto sranje ako ne i zanimljivije (oba su isti smor) i jos plus dzabe!!!WOW SUCKS BIG TIME!!!!

P.S. zaboravih upravljacki interface - OCAJAN! KAmera - TRAGICNAAAA!!!
Last edited by Zulufic on Sat Mar 03, 2007 12:51 pm, edited 1 time in total.
Image
Image
Image
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Post by Skobra »

lord warrior wrote:A do tada ces vec shvatiti da je jedan od najboljih (ako ne i najbolji) RPG svih vremena - Darklands, naravno - u sustini freeform RPG bez neke centralne price.
Apsolutno podrzavam - ubedljivo najbolji i enormno ispred svog vremena a sto je cudno, izuzimajuci grafiku, i dalje je za koplje bolji od danasnjih izvikanih igara
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Post by vampir »

nadao sam se da tje se neko setiti da napravi srednji vek iz prvog lica...
sad mogu da se nadam da tje izaci neka bolja [detaljnija] verzija i multy...
a do tada cu morati da se drndam sa dark hunterima [riderima] u trenutnoj...


a darklands tju da probam kad vec toliko hvalite
"i can read my mind!"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Kad se toliko zalis na ovo kako ces tek onda darklands da igras..... gde je grafika 12 000 puta gora i manje detaljna....Doduse ima nekih questova...Ali se opet svodi na mlacenje raznih bandita, uzimanje njihovog oruzja prodavanje...I kupovanja sebi velike sekire koja ce ubijati jos spodoba....u Cilju postajanja veoma imucnog coveka. Jes doduse mislim da tamo ima i nekih zmajova i karakondzula.....Ovo samo da ture u pravi svet i jos malo razrade... Ali pobogu ljudi ovo je jos uvek BETA!!!!!!!!!!O cemu mi pricamo!!!!
A za multi play stoji i mislim da njihova paranoja oko toga ne stoji!!!Bas nasuprot mislim da je ovo jedan od balasiranijih sistema ali jos pendargon ga nije igrao.Kad se on izigra znacemo pravo stanje....
Image
Image
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Meni je uvek u Darklandsu bilo milo oko srca kad krenem da delim boziju pravdu po Sabbat-u... Ili kad Bafromet dodje sa "Hoces da mi se suprotstavis? Pa ti si lud" a moji puleni mu odgovore jednom rimom...
lord warrior wrote:A do tada ces vec shvatiti da je jedan od najboljih (ako ne i najbolji) RPG svih vremena - Quest for Glory, naravno - u sustini RPG cija je prica i setting toliko dobro odradjen da ga nista vise ikada nece nadmasiti
Popravljeno. Mada i to za Darklands stoji 8)
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

The point being - prica nema sta da trazi u Mount and Blade-u. Za to postoji Quest for Glory.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

igra je opce zabavna, a crack nije uopste komplkovan.......nego jedno pitanje......da li postoji opcija dismounta???? cini mi se da to mogu samo ponekad kad mi dozvoli....

i arena malo smara...uvek dobijem konja i lance/luk.....ocu bre mac ili veeeeliku sekiru :cry: :cry: :cry:
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Dismount se vrsi verovao ili ne zaustavis konja i pogledas dole i pritisnes action key (originalno f) :) Zar nije logicno...:D

E pa dragi Damjane kako kazu bez muke nema nauke :)...Ali ajde recicu ti foru kako brze do velikog maca i sekire... Za pare koje dobijes u pocetku unajmis dva seljaka i setas se po mapi dok ne nadjes bitku u kojoj tvoji nepravedno nadjacavaju bandite i hrabro uletis...Dobices spoils of victory u kojima najcesce ima to sto si trazio a ako nema prodas i kupis jos seljaka pa kad ih imas dovoljno napadnes i sam river pirates pa kupis sekiru ili mac (jbo vas bog razmazeni...:) ) Ali sve ti to bez iskustva u areni nista ne vredi jer u njoj vezbas timing za udarce sa konja a bogami i taktiku...ali dobro ti probaj...
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Evo jednog interesantnog linka
ako su vam dosadile male charke i imate dobru mashinu ovim addonom mozete povecavati broj ucesnika u jednom talasu
http://www.mbrepository.com/modules/PDd ... =8&lid=107

Ovde stvarno dolazi do izrazaja taktika a bogami i masovni pokolj :D
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Evo novih vesti iz Mount and Blade sveta: Mod zvani Call to arms uvodi vatreno oruzje odnosno pomera malo period od dark agesa ka spanskoj konkisti odnosno pike and musket dobu.Malo jeste nerealan zato sto je brzina punjenja malo prebrza ali ne toliko da bi ubila igrivost,puske rade po kisi, i nema dovoljno dima. Ubacena su jos dva drada (neprijateljska koje mozete napasti) jedno zanimanje (pogadjate musketar) shop za vatreno oruzje i jos dva lika koje mozete unajmiti prema recima autora (jos ne provereno sa moje strane).Grafika je takodje malo pobojlsana.
Link za mod je http://www.mbrepository.com/modules/PDd ... 10&lid=409
Moja ocena 4.5 zvezdice
Ocena igraca 4 zvezdice
Evo i originalnog opisa:This mod brings firearms merchants to all cities with a lot of firearms weapons.(28 pistols + 35 rifles)

Swadians & Vaegirs have new units and uses firearms weapons.Some new crossbows and musketeer hats are included.

You can choose to start game as a musketeer.Selecting a musketeer career will give you much more firearms weapon profiency.

Also there are two npcs Kanji and Aghtar.(without background story at the moment.)One is eastern style one is western style.

I hope you enjoy it.
Features:

* 28 new pistols
* 35 new rifles
* 14 new scabbards
* new Vaegir/Swadian Troop Types
* new npcs
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Ne znam jeli neko zalazi u ove krajeve foruma ali evo opet ce zulufic da peni o savrsenosti ove igre...:D
ZNaci ovako nagradno pitanje koja je igra pre svoje verzije 1.0 imala svoj wh 40k mod i darklands mod???


Odgovor Mount and Blade!!!

Ovako prvo wh 40k mod. Izgleda je neki fan u dokolici sedeo i razmisljao ....i tu je stao. Ovo je single battle mod gde mozete trckati unokolo i ubijati do mile volje i smoriti se nakon 15 minuta ali wh 40k mod postoji!!.ocena 2.5 zvezdica
Link:http://www.mbrepository.com/modules/PDd ... =6&lid=400
Za darklands vec moram reci da je za verziju 0.1d ovo dosta opsiran mod i muzikom i menijima dosta podseca na original.Izgleda je covek koji bas nema vremena pa nije mnogo odmakao ali za one koji su zaljubljeni u Darklands bice interesantno kako bi naprimer darklands 2 izgledao i to uspesno samo da nastavi tako (vredi skinuti iz tri razloga (Zato sto je darlkands,zbaog super odradjene borbe u gradu i cice u bikiniju :) )
Ocena za pokusaj 3.5 zvezdice
link:http://www.mbrepository.com/modules/PDd ... =7&lid=401
Image
Image
Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Mogu samo reci da Darklands mod vec u verziji 0.1 izgleda impresivno. To je ista ona stara dobra igra, malo poboljsana, i malo osakacena. Nadamo se da ce tako biti samo u beti.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Kume ubi li one Darkere bwe sto nas ojadise :roll: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Ha za njih sad imam pravi srpski specijalitet: Tandzara sa ledja kad se najmanje nadaju!!! :D :twisted:
Image
Image
Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

E neka si im ga sasuo tamo gde sunce ne sija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Post by Roderick »

Ljudi imam jedan problem. Odusevljen sam igrom i sad kad vidim da postoji crack jos vise... ali nema seedera na torrentspy-u. Pa ako nekom od vas nije problem da ga upload-uje negde pa da ostavi link ili da mi posalje na mail (kako god hocete) bio bi veoma zahvalan!!!! :D

!!! IGRA JE ZAKON !!!
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Roderick wrote:Ljudi imam jedan problem. Odusevljen sam igrom...
Oko ovog problema ti ne mozemo pomoci :wink:

A crack skini odavde

Inace, svima preporucujem American Civil War mod.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Post by Roderick »

Ali.... treba mi crack za ver. 0.808 :/
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Crack jeste za 0.808, uprkos onome sto pise.
Pokrenes igru, pokrenes crack, zatvoris crack, kliknes na activate, zatim manual activation, uneses bilo sta, kliknes na ok. I tako svaki put kada pokreces igru.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Post by Roderick »

My bad. Aktivirao sam. Hvala :D
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Post by ZergLord »

Sta je ovo, RPG? A o cemu se radi?
Locked

Return to “Kompjuterske igre”