WAR

Moderator: Moderators

Locked
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

WAR

Post by RatGod »

I tako danas ja dobijem poziv iz jedne prodavnice u centru grada:Dobar dan stigao je vas pre order Warhammer Onlinedodjite da ga pokupite do 21h!
Ja naravno odusevljen otisao kupio i to ne jedan nego dva(jedan ortaku na poklon),dodjoh kuci sedoh za komp,registrova se na sajtu reko sad samo skinem igru i pocnem da igram jer imam BETA key(inace dobijaju se 3 cd key-a za Betu,celu igru 2 meseca,i dodatne iteme),kad ono nije jos pocela OPEN BETA za koju je moj cd key i tako evo sad lagano umire u iscekivanju!

P.S.A inace dobijo sam danas i beta cd key za Age of Conan i posle muko trpne instalacije 25gb 8O meni ne radi zbog graficke karte,tako da se pitam da li moze jos nesto da podje naopako!
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”