Dragonshard - Razocarenje?

Moderator: Moderators

Locked
They know who I am
Posts: 26
Joined: Sun Apr 25, 2004 5:41 pm

Dragonshard - Razocarenje?

Post by They know who I am »

Pozdrav svima.

Nedavno sam probao multiplayer-only demo ove igre, pa sam hteo da podelim utiske.

Dakle, u pitanju je RTS smesten u Eberron (oni koje je privukao naslov verovatno znaju o cemu govorim). Radnja se odvija oko "Ring of Storms"-a u Xen'drik-u (nekadasnje prebivaliste Qabalrin vilenjaka).

Na raspolaganju su trenutno tri rase, i mislim da ce to ostati nepromenjeno u full verziji: Lizardfolk (cuvari sharda), Umbragen (drow subkultura, poznati i kao "shadow elves"), i neizbezni Order of the Flame (genericka human/alliance rasa).

Sam koncept nije los, i ima nekih inovacija (potpuno novi sistem skupljanja resursa, napredovanje svih jedinica s dobijenim iskustvom, etc.), ali ja sam zaista razocaran... Naime, igru je razvijao liquid entertainment, te je nasledila o-sve-tako-grozni interface Battle for Middle Earth-a / C&C:Generals-a. Ja, kao ponosni Starcraft/Warcraft igrac, jednostavno ne mogu da predjem preko potpunog nedostatka advanced hotkey-eva, mikromenadzmenta i strateskog gradjenja baze. Ima jos par mana, ali nista vredno pomena. Ipak, Keith je licno pisao solo kampanju, te igra mozda nece biti skroz za bacanje. Jedno je sigurno, oni kojima ne smeta ovaj tip kontrole uzivace u Dragonshardu.

To je manje-vise to. Ako vas zanimaju detalji, pitajte... ili jednostavno skinite demo (oko 300mb).

A
Locked

Return to “Kompjuterske igre”