Space Marine!!!

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Space Marine!!!

Post by Brother Coa »

Ko jedva ceka ovaj epican Sci-Fi 40k shooter? :D
Svi kazu da ce ovo biti igra gde ce Marinac biti najblize predstavljen onom u fluff-u.

P.S. Kada sam gledao komentar za ovaj video, ovo mi je upalo u oko:

Novinar: "So who is the main enemy?"
GW lik: "Million strong Ork invasion."
Novinar: "Ouch, and how much is one Space Marine worth?"
GW lik: "Tens of thousands of Orks."
Novinar: "Oh, so it's even then?"
GW like: "Pretty much."
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Space Marine!!!

Post by joggy »

ja je cekam, trebalo bi da izadje 11 ili 19 septebra ako se dobro secam.
igra izgleda mnogo dobro za sad, dal ce prica biti dobra ostaje da se vidi
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Stavrogin
Posts: 128
Joined: Tue Apr 01, 2008 11:08 am
Location: Topola

Re: Space Marine!!!

Post by Stavrogin »

http://www.youtube.com/watch?v=nb50aAFi ... r_embedded#

review demo-a
takodje-demo je dostupan za download preko steam-a
samo se napravi account na http://www.spacemarine.com/
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Space Marine!!!

Post by joggy »

auh, kakva komplikacija covece

Prvo, moras da odes na http://www.spacemarine.com i tamo da napravis account
onda da se ulogujes jelte
onda da odes na http://www.spacemarine.com/demo
onda da kliknes na get access key
onda startujes steam
onda u steamu pod games kliknes na opciju activate product on steam
onda uneses taj kod koji si dobio
konacno mozes da skines hebeni demo
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Space Marine!!!

Post by joggy »

odigrah dva demoa koji postoje: prva misija i jump pack demo, i moram reci da mi se mlogo svidja :)

Graficki je igra super, izvedba je prilicno glatka na max detalja, orkovi,orkovi,orkoviiiii!!!! koriscenje jump packa je isto relativno lako, i umnogome menja stvari, zatim ima kombo poteza, razlicitog naoruzanja, bombi, drop podova, finish him poteza, imperors fury bar, ima imperijalne garde, inkvizicije (nobody expects the spanish inqusition) itd, znaci dosta razlicitih animacija. Ima cak i prica koja me je odma zaintrigirala, mada se iz demoa i ne otkriva bas mnogo (naravno).

Mana je sto je igra namenjena i za konzole tako da se povremeno osecas kao da igras playstation, ali na to sam i racunao sa obzirom da svaka nova igra izlazi tako upakovana. Ako sam oprostio witcheru, ovome cu sigurno :)

Hm, da, evo space marinca na vrhu moje wishliste na steamu :)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Space Marine!!!

Post by hindza »

joggy wrote:auh, kakva komplikacija covece

Prvo, moras da odes na http://www.spacemarine.com i tamo da napravis account
onda da se ulogujes jelte
onda da odes na http://www.spacemarine.com/demo
onda da kliknes na get access key
onda startujes steam
onda u steamu pod games kliknes na opciju activate product on steam
onda uneses taj kod koji si dobio
konacno mozes da skines hebeni demo
Samo ako nemaš Steam account.
Ko ima steam account može da doda igru kao free demo iz biblioteke.
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Space Marine!!!

Post by joggy »

ne moze, probao sam prvo to, ali klik na downlaod nije radio nista (mozda zato sto mi steam nije namesten na ameriku posto jelte kupujem preko srpske kartice).
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Space Marine!!!

Post by Hypodermic »

Koliko sam video na netu, demo je iskljucivo za konzolu. AKo si ti pokusao da DL-ujes sa tvog vrlog PC-a, to je moguci problem.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Space Marine!!!

Post by joggy »

da, to sam i ja mislio u prvom trenutku medjutim nije :). Samo trazi da uneses sifru koju da bi dobio moras da se registrujes tamo
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Space Marine!!!

Post by Brother Coa »

United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
Razz
Posts: 44
Joined: Sun Mar 29, 2009 6:54 pm

Re: Space Marine!!!

Post by Razz »

Da li je neko kupio i probao i kakvi su utisci na igru?
Vodka! That's a child's drink, why am I drinking this stupid drink, oh and why am I on a traffic island?
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Space Marine!!!

Post by Brother Coa »

Ja sam je narucio jos u Julu... danas izlazi u Americi, u Cetvrtak u Evopi. Kako mi je lik sto radi u klubu reako - trebace im jedno 2 nedelje da je nabave jer nasa carina je na nivou....
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Space Marine!!!

Post by Brother Coa »

Ja sam je narucio jos u Julu... danas izlazi u Americi, u Cetvrtak u Evopi. Kako mi je lik sto radi u klubu reako - trebace im jedno 2 nedelje da je nabave jer nasa carina je na nivou....
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Re: Space Marine!!!

Post by No 1 »

Sin je završio igru za par dana, meni je izgledala simpatična, ubijaš orke i haotike na buljuke uz sav arsenal SM oružja. :)
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Space Marine!!!

Post by Brother Coa »

Ja sam je zavrsio na Hard-u za 7 sati...
Mnogo je dobro uradjena, multiplejer je mogao biti bolji ali za prvu 40k akciju ovo je extra...
Koji su utisci ljudi?

( MEni se licno svidja sto su ubacili Miru ;) )
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
Stavrogin
Posts: 128
Joined: Tue Apr 01, 2008 11:08 am
Location: Topola

Re: Space Marine!!!

Post by Stavrogin »

Ubacili su Miru the reckless iz confrontationa?!?!?!
Awesome!!!
Inace-neje lose ispala, malo mi je bilo cudno navikavanje-valjda zato sto je hibrid, i nerirali me comboi i nemogucnost vise CC oruzja, ali vrlo fina.
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Space Marine!!!

Post by Brother Coa »

Danas nosim da ga instaliram u lokalnoj PC igraonici da probam Co-op kampanju...
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
nenadradojcic
Posts: 64
Joined: Wed Jun 29, 2011 6:51 pm

Re: Space Marine!!!

Post by nenadradojcic »

Nadam se da necu za dzabe baciti pare. :D Ma to je war, tako da je vredan. XD
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Space Marine!!!

Post by Shark »

IGrah demo na PS3, u fazonu sam da kupim igru. God of War fazon, samo u WH40k svetu.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Space Marine!!!

Post by Verterdegete »

Igra je sve u svemu ok, ali sam se ipak razocarao.

Nasilje =/= GrimDarktm

Ili kako rece Kuzma iz Sveta Kompjutera - kastrirani Warhammer 40k.
Image
User avatar
Razz
Posts: 44
Joined: Sun Mar 29, 2009 6:54 pm

Re: Space Marine!!!

Post by Razz »

Za sve koje zanima ova igra trenutno je na stimu na popustu, sa cenom od 5e. :)
Vodka! That's a child's drink, why am I drinking this stupid drink, oh and why am I on a traffic island?
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Space Marine!!!

Post by Dzon Vejn »

Generalno - steam sada ima rasprodaju. Imaju dnevne popuste, plus quick sales (po par sati), a stvari idu i po -75% popusta.

Npr. Blood Bowl Legendary edition je sada 10e (inace je 30 - mada u Uscu ima za 1000 din :D).

Imaju i one pack dilove (da kupis od neke kompanije svasta nesto), itd. Vredi pogledati u svakom slucaju.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Space Marine!!!

Post by opsidiannight »

Ima i u Veru u Učiteljskom naselju Legendarna edicija za 999 rsd.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Space Marine!!!

Post by Dzon Vejn »

Danas sam bas prelistao cijanidove forume - nista od bugova nije popravljeno, i po svemu sudeci nemaju ni nameru da poprave.

Sutra moram jos malo da prelistam, ali izgleda da dungeon bowl nije radio cijanid, nego neko drugi, sto znaci da mozda ima neke sanse da bude normalna igra (doduse Focus je i dalje u prici, ali prelistacu malo).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Locked

Return to “Kompjuterske igre”