Stari dobri Elder Scrolls

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
nenadradojcic
Posts: 64
Joined: Wed Jun 29, 2011 6:51 pm

Stari dobri Elder Scrolls

Post by nenadradojcic »

Pozdrav dobri ljudi! :)
Danas sam instalirao Oblivion na svoj laptop, da igram dok sam u internatu, pa rekoh bas me interesuje da li neko od brace sa foruma Kluba Zmaj, pored wargaminga (u koji se polako i ja uspesno uplicem :D) i rp-a, igra i ove elektronske "igre uloga"? XD Ja kad igram Oblivion, pored stotinu modova za realizam, uzivim se kao malo dete. :D Ima li koji fan jos? :)
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Stari dobri Elder Scrolls

Post by ZergLord »

Od Elder Scrolls igara najduze sam igrao Morrowind, Oblivion malo manje, i pomalo sam igrao Arenu i Daggerfall. Oblivion mi se najmanje svideo od svih; u pocetku sam ga mnogo gotivio ali vremenom sam ga sve vise mrzeo, uglavnom zbog setinga koji je generican do bola u poredjenju sa proslim igrama. Morrowind mi je najomiljeniji. Imam obicaj da ga bar jednom godisnje reinstaliram zbog nostalgije, da bih isprobao nesto itd. Sa druge strane, Oblivion skuplja prasinu na polici...
User avatar
nenadradojcic
Posts: 64
Joined: Wed Jun 29, 2011 6:51 pm

Re: Stari dobri Elder Scrolls

Post by nenadradojcic »

ZergLord wrote:Od Elder Scrolls igara najduze sam igrao Morrowind, Oblivion malo manje, i pomalo sam igrao Arenu i Daggerfall. Oblivion mi se najmanje svideo od svih; u pocetku sam ga mnogo gotivio ali vremenom sam ga sve vise mrzeo, uglavnom zbog setinga koji je generican do bola u poredjenju sa proslim igrama. Morrowind mi je najomiljeniji. Imam obicaj da ga bar jednom godisnje reinstaliram zbog nostalgije, da bih isprobao nesto itd. Sa druge strane, Oblivion skuplja prasinu na polici...
Eeee, Morrowind... :) Nekada sam besane noci provodio uz tu igru. Pre par godina sam kupio Gold Edition, a danas kad ga instaliram, isto iz nostalgije sto kazes, jednostavno uletim umom u nju. Probao sam neki mod Graphic Extender za nju, ali ne znam, bolja je bez onako original Morrowind. :) Daggerfall mi je isto omiljeni, samo mi malo smeta grafika, ali nije nikakav problem, a Arenu nisam igrao bas, bas dugo. :D
Locked

Return to “Kompjuterske igre”