Freelancer - ONLINE MULTIPLAYER

Moderator: Moderators

Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Pa kad nisam zapamtio kako se pise X. Sta da radim kad mi se spavalo?
Z ce me valjda razumeti ako ne moze slobodno da me upuca necu se ljutiti.
Yama druze gde si nema te par dana pa nam nedostajes.Javi se.
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

NEKA NEKA...

Post by zvoncica »

AAA... Polako... :cry:
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

mene interesuje kako vas kontaktirati u igri??? posto mi se cini da se nejavljate na poruke....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

>3MAJ<>BigBear< ovde sam verovatno pogresio
Ne nisi pogrsio, mada znam da te je vuklo da napises BigBeer :D:D

Prvo da se izvinem zbog jucerasnjeg nenajavljenog odlaska!!!
Crko mi je modem a posle se zakucao kompjuter!!!!
Inace zovite me Jinx, znaci kako god krenem naletim na enormne gomile neprijatelja!!!

Klan je nastao juce sasvim spontano, i prema mojim shvatanjima su uloge ovakve:

>3MAJ<>Red Sonya< misteriozna zvezdana ratnica cije lasersko oruzje nikad ne promasuje.Pojavljuje se niotkuda i ostavlja pustos za sobom!!
Voli:Explozije,tractor beam, i povremeno ide u lov sama u asteroidska polja odakle se nikad ne vraca bez plena...

Vodic_Zmajova mocni mastermind organizacije i veliki vodja.Njegova rec se jako ceni u celoj galaxiji.On!
Voli:Red,rad i disciplinu i da pomogne svim snagama.

>3MAJ<>Ivicaaa!!!< nemirni duh i momak koji ne bez razloga ima stalno prst ne okidacu i kad spava.Stalno u akciji i kad stoji!!!
Ne voli:Hladne cevi

>3MAJ<>PavXter< drugarcina i brat po pivu, ima prodavnicu sa pivom u prizemlju i prst na obaracu (zapaljiva kombinacija!!) tako da ga se cuvate!
Dobar momak!!(I nije toliko miroljubiv kao ja:D)

>3MAJ<>Tuta< svemirski klon inspektora Harija Kalahana, covek sa cigaretom i vrelim class8 oruzjem, opak i nepredvidljiv leti univerzumom u potrazi za pljugom i pravdom!!
Voli:pogodite sta...booom

Ko me ne zna ja sam Zulufic (ko me zna, kune okrutnu sudbinu :):):):D:D:D) U FL sam >3MAJ<>Bigbear<.
Imam 27 godina i iz Beograda sam.
Freelancer igram oko nedelju dana i relativno sam neiskusniji deo klana.
U klanu sam Svemirski Kamiondzija, samozvani PR i levo smetalo. Jako volim da se zezam i pomazem drugima (svima sam dao oruzja pa se setio da sebi nisam instalirao :D).
Volim pivo,trgovinu,chat,voice control (ako nekog interesuje neka pita) nisam neki borac ali uz 3MAJEVE ce svako postati i dobro se zabaviti.

Ovo je bilo moje predstavljnje klana, a kao sto je predhodno zamoljeno, molim clanove da predstave svoje likove!!

Inace engleski prevod imena klana je: 3 Mighty Asteroids of Judgement
Mislim ako vas neko sa strane pita....:)
Inace to je povezano sa nasom internom religijom koju ce nam pojasniti Musarion prvom prilikom.

Toliko od mene za sada....
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Rover wrote:mene interesuje kako vas kontaktirati u igri??? posto mi se cini da se nejavljate na poruke....
Roveru:
U screenu koji dobijas na Y klikni na neko od nasih imena i pokreni chat (postace prozor zelen"private chat"),predstavi se pa cemo te ukljuciti u group chat.
Image
Image
Image
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Zulufic wrote: Vodic_Zmajova mocni mastermind organizacije i veliki vodja.Njegova rec se jako ceni u celoj galaxiji.On!
Voli:Red,rad i disciplinu i da pomogne svim snagama.
Hvala na ovome, ali uistinu, Vodic_Zmajova je samo bio "temp" character koji je posluzio svojoj svrsim tj da vas odmede da kupite brodove i pomogne vam da se organizujete i naoruzate na pocetku...Ja, ne samo da nisam "vodja" nego nisam ni clan >3MAJ< klana...ja sam samo tzv strucni konsultant (i veza u muriji :) ), a za pravo vodjstvo obratite se Tuti, jer iskreno smatram da je on najbolji za tu funkciju. Sa druge strane tu su i Dr@gon_Lord i Red_Sonya cije pvp iskustvo moze biti od izuzetne vaznosti u daljem razvoju klana...

Kao sto rekoh, mozda je bolje ne imenovati vodju klana, nego napraviti "upravni odbor" (koga bi naravno cinili vas 6-7 prvih clanova) u kome bi svako imao svoju funkciju (npr. Tuta-ekonomija,system ownership itsl, Dr@gon_lord i sonya - pvp obuka itsl...) ali to je na vama da se dogovorite...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Xardas:
"Kao sto rekoh, mozda je bolje ne imenovati vodju klana, nego napraviti "upravni odbor" (koga bi naravno cinili vas 6-7 prvih clanova) u kome bi svako imao svoju funkciju (npr. Tuta-ekonomija,system ownership itsl, Dr@gon_lord i sonya - pvp obuka itsl...) "

Tuta se sa ovakvim funkcionisanjem klana slaze - ostali izjasnite se

Pa dobro nije bas mislio vodja ali ono ti si nam vise ko dvostruki agent i mozak operacije zbog velikog iskustva na serveru
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

upravni odbor

Post by zvoncica »

Pa slazem se...svako daje svoj predlog koji se usvaja vecinom glasova...
A i lepo bi bilo definisati ciljeve i pravila naseg klana..da bidnemo na nivo..Mislim da znam sta drugima da kazem o nasem klanu ...


IDEMO 3MAJEVI... :P
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

pa ja pokusao tutoru da se pretstavim pre neki dan jedno 3+ puta, covek se nejavlja...
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Rover wrote:pa ja pokusao tutoru da se pretstavim pre neki dan jedno 3+ puta, covek se nejavlja...
Napisi ovde pod kojim nickom igras, pa ce te neko od 3MAJova ili ja kontaktirati...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

NOVI CLAN

Post by zvoncica »

JUCE JE KLANU >3MAJEBA< PRISTUPIO Mr.MACRO...
Mogu slobodno da kazem da je klan dobio jako dobrog i iskusnog igraca..njegov nick je >3MAJ<>xX_MACRO_Xx< ..on je italijan inace tako da na engleskom komunicirajte... :P
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Izvini roveru ali verovatno nisam video tvoje poruke (sigurno bila neka frka) a i sledeci put sacekaj malo nemoj da zuris da odes sa servera prosetaj malo okolo po mapi. Posto sam ja u zavadi sa engleskim najbolje je da mi novi koji se pojave salju poruke na srpskom na privatnom kanalu ili da postave svoj nick ovde pa kad ga vidimo online neko ce ih vec kontaktirati.
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

O KLANU

Post by zvoncica »

Par stvari :
1. nas klan nikada ne napada prvi 8)
2. u slucaju napada sa ledja,dok izlazite :evil: (undock) istom merom mozete uzvratiti (tzv.dock rejpovanje) VAN OVOGA MI TO NE RADIMO... (ko je iskusio zna o cemu pricam)
3. pirata na licu mesta ubijate...ne cekajte on ce vas napasti...( opet iskustvo) :roll:
4. u chatu ukucajte : /rplist i dobicete prisutne plejere sa njihovom ulogom (roll play)..ili /help i dobijate spisak ostalih komandi..npr. afk = away from keyboard kada idete u wc :oops: ili jedete i sl.
5. ako vas neko napada ili ti siluje prilikom izlaska prijavite ili serifu (ako je prisutan) ili zatrazite pomoc od nekog ko je "police" (vidi stavku 4) a mislim da ce i pripadnici EFS rado pomoci (pogotovo NASA,XARDAS)
6. mi smo dobri "momci".... :D
7. reputaciju (dalje rep) sa frakcijama mozete popravljati na razlicite nacine...proverite za svaku frakciju koje neprijatelje imaju pa ubijajuci ih popravljate rep sa drugima (npr. ubijajuci red hessians,molyys popravljate rep sa corsairs..);takodje mozete i da potplatite u baru i sl.
8. :!: :!: :!: :!: AKO NISTE VEC URADILI ISPITAJTE SVE IKONICE ..ZNATNO CE VAM OLAKSATI STVARI...npr. ja sam totalno zanemarila (zaboravila) da koristim u okviru mape opciju "patrol path map" (u gornjoj paleti vise ikonica). Ovo je jako korisno pogotovo ako "istrazujete" jer ukazuje na najcesce koriscene rute u sistemu..gde se putevi preplicu nesto se tu nalazi...PREPORUCUJEM DA PODROBNO ISPITATE SISTEME , UPOTPUNITE MAPU... :!: :!: :!: :!:
9. CRUISE DOCKING koju je moja malenkost tek skoro naucila #-o , olaksava ulaske i prolaske kroz vupe i trade line...znaci kruz vam je upaljen sve do nekih 50 i manje metara od vupe npr. i onda pritisnete dock..maltene
uletite u rupu..
10. Predlazem da se pristup klanu dozvoli ljudima koji dostignu odredjen nivo - bilo novcani (sa odredjenom cifrom) ili statusni (odredjen nivo/status)...za ubuduce..
11. Kada uzimate misije : vise ljudi=manje para i obrnuto ... do 3 u grupi..
ZA SADA TOLIKO OD MENE..KASNO JE SPAVA MI SE...OVOGA SAM SE SETILA SADA PA KO VELI DA ZAPISEM...
IDEMO ZMAJEVI................

P.S. STA BESE ZNACI "3MAJ"...PITO ME NEKO NISAM ZNALA STA DA KAZEM PA SAM REKLA DA U PREVODU ZNACI ZMAJ...
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Dobro, hajde sada dosta o 3MAJ klanu na ovoj temi. Sve gde sa iole pominje klan 3MAJ prenesite u "klanska rasprava" !

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
BabaRoga.

Pozdrav!

Post by BabaRoga. »

Zelim da pozdravim sve fanove ove fantasticne igre kao i sve korisnike ovog foruma a posebno clanove novoformiranog FL klana 3MAJ!

S' obzirom da nasem Void serveru na kome nas klan 4S_SQUAD trenutno "zivi" predstoje velika ulaganja i tehnicke intervencije [citaj: trenutno ima dosta laga] svraticu malo kod vas u goste ako me primite ovako nepozvanog :) . Napominjem, za kraci odredeni rok :)

Takode, koristim priliku da sve fanove Freelancer space simulacije pozovem na "par krigli piva" na nas novootvoreni forum gde mozemo razmeniti preko neophodna iskustva.

Pozzz fajteri
vidimo se!
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Sta nepozvan? Evo ja te zovem makar i na odredjeno vreme treba nam neko da nas trenira pvp tako da si dobrodosao Tvoje iskustvo sa voida nam je dobrodoslo pa koliko god trajalo tvoje gostovanje.
Cya in space
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

dobrodosao....

Post by zvoncica »

Hej kao sto rece Tuta samo ti dodji i malo nas istreniraj :)

Cya in space :P
User avatar
Daki
Posts: 95
Joined: Sat Oct 15, 2005 8:49 am

Post by Daki »

A jelte,kolko ljudi igra na tom vasem serveru?
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Vidite server ije nas nego evropski nalazi se u amsterdamu a srba koliko ja znam ima 11 (znaci za koje ja znam)ako si na to mislio inace ima jos dosta ljudi
BabaRoga.

Post by BabaRoga. »

Daki wrote:A jelte,kolko ljudi igra na tom vasem serveru?
Void server je bio vise od godinu dana prvi na top listi najpopularnijih servera i menjao je broj igaca u MP od 60-80. Sad se trenutno ocekuje promena servera i dolazak novog moda.
Dejan_Tutor wrote:Vidite server ije nas nego evropski nalazi se u amsterdamu a srba koliko ja znam ima 11 (znaci za koje ja znam)ako si na to mislio inace ima jos dosta ljudi
Pa ovako, zbog tehnickih problema [duga je to prica] server vise nije u Amsterdamu nego u sobi vlasnika i admina Strail-a, a nasih u klanu ima trenutno 22-je. Imamo i mi jednog zenskog clana PcelicuMaju :)

Inace ima nasih sa ovih prostora jos u drugim klanovima, mwolf, igrac iz Panceva je u SYNDICATE klanu, Zeus u {Fither}....itd.

A da ne pricam da ima znatan broj Hrvata okupljenih u klanu <666> ili pak Slovenaca okupljenih u [Samurai] ili [BBD]....
BabaRoga.

Post by BabaRoga. »

Daki wrote:A jelte,kolko ljudi igra na tom vasem serveru?
Void server je bio vise od godinu dana prvi na top listi najpopularnijih servera i menjao je broj igaca u MP od 60-80. Sad se trenutno ocekuje promena servera i dolazak novog moda.
Dejan_Tutor wrote:Vidite server ije nas nego evropski nalazi se u amsterdamu a srba koliko ja znam ima 11 (znaci za koje ja znam)ako si na to mislio inace ima jos dosta ljudi
Pa ovako, zbog tehnickih problema [duga je to prica] server vise nije u Amsterdamu nego u sobi vlasnika i admina Strail-a, a nasih u klanu ima trenutno 22-je. Imamo i mi jednog zenskog clana, PcelicuMaju :)

Inace ima nasih sa ovih prostora jos u drugim klanovima, mwolf, igrac iz Panceva je u SYNDICATE klanu, Zeus u {Fither}....itd.

A da ne pricam da ima znatan broj Hrvata okupljenih u klanu <666> ili pak Slovenaca okupljenih u [Samurai] ili [BBD]....
Frozen

Post by Frozen »

Posto niko nije updateo evo ja cu


-Assassin - BANNED
-Andy McNab - BANNED
-Frozen - BANNED
-Feanor - BANNED
-KnowYourEnemy - BANNED
-DevilAriea
-Mantis - BANNED
-~CU~in_Heaven
-~CU~in_Hell - BANNED
-Sc/\`thing - BANNED
-Black_Pearl - BANNED
-Ratty
-Rattie
-Wraith
-Evilness
-|Slayer|
-svi igraci iz {}DFA{} klana - serverski piratski klan - BANNED
-svi igraci iz [STN] klana - ljudi poznati po dockrapingu (napad dok undockujes i cekanje kad se respwnujes) - BANNED
-svi igraci iz ||KOS|| klana - takodje dockraperi i oportunisti
-svi igraci iz -=FANG=- klana - do skora ok ekipa, ali so poludeli zbog rata - vecina BANNED



Ispravke Xsardasovog posta

NIKO nije dockrape-o dockrape je vrijeme dok undockas tj dok nemas kontrolu nad svojim brodom, DOCKRAPE pravilo se NEMOZE prekrsit zbog serverskih postavki koje te cine neunistivim tih 5 sekundi dok undockas.

necu dalje komentirat jer ce sve dalje biti pljuvanje po tom serveru
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Pozdrav, Frosty, dobrodosao na forum kluba zmaj.

Za ljude koji nisu upoznati, Frosty je stari igrac na EU serveru koji je, zbog razloga o kojima necemo raspravljati, odlucio da napusti server i ode dalje u potragu za novom avanturom...

Hvala na update-u liste, i samo da znas da ova lista predstavlja samo vodic novim igracima odavde, da znaju od koga mougu sta ocekivati. Ako pogledas malo bolje, videces da je i moj pratski lik na listi ;) ...
Frozen wrote:...NIKO nije dockrape-o dockrape je vrijeme dok undockas tj dok nemas kontrolu nad svojim brodom, DOCKRAPE pravilo se NEMOZE prekrsit zbog serverskih postavki koje te cine neunistivim tih 5 sekundi dok undockas...
A pod dockrapingom nisam mislio na klasicni dockrape koji mi znamo sta je nego na igranje tipa "ubijem novog igraca, cekam ga malo dalje od baze, on respawnuje a ja ga ponovo napadam i tako dok ne popi3di i disconectuje se sa servera"...Ovo je inace nesto cime mi se Assassin hvalio kako su on i njegovi drugari radili u "good old days"...

Inace ovaj spisak je posluzio svrsi i clanovi klana 3MAJ su sada informisani i vec imaju poprilican staz na serveru tako da nadalje ovaj spisak nema mnogo znacaja...

Nazalost mnogo starih igraca je otislo da trazi avanturu na drugum serverima, ali sa druge strane mnogo novig je doslo i "life goes on" za sve nas...

BTW imajuci u vidu da je ovo tema o Freelancer online multiplayer-u uopsteno, ako te ne mrzi, napisi nesto ovde o novom serveru na kom igras ili ako hoces, poseti forum sveta kompjutera ovde pa mozes i tu ako hoces da napises nesto o novom serveru...

Pozdrav, i jos jednom, dobrodosao!

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

E a eto mogao bi da svratis malo i do nas da das koji savet na http://3maj.proboards60.com
Pozdrav
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

Post by zvoncica »

Frozen wrote:Posto niko nije updateo evo ja cu


-Assassin - BANNED
-Andy McNab - BANNED
-Frozen - BANNED
-Feanor - BANNED
-KnowYourEnemy - BANNED
-DevilAriea
-Mantis - BANNED
-~CU~in_Heaven
-~CU~in_Hell - BANNED
-Sc/\`thing - BANNED
-Black_Pearl - BANNED
-Ratty
-Rattie
-Wraith
-Evilness
-|Slayer|
-svi igraci iz {}DFA{} klana - serverski piratski klan - BANNED
-svi igraci iz [STN] klana - ljudi poznati po dockrapingu (napad dok undockujes i cekanje kad se respwnujes) - BANNED
-svi igraci iz ||KOS|| klana - takodje dockraperi i oportunisti
-svi igraci iz -=FANG=- klana - do skora ok ekipa, ali so poludeli zbog rata - vecina BANNED



Ispravke Xsardasovog posta

NIKO nije dockrape-o dockrape je vrijeme dok undockas tj dok nemas kontrolu nad svojim brodom, DOCKRAPE pravilo se NEMOZE prekrsit zbog serverskih postavki koje te cine neunistivim tih 5 sekundi dok undockas.

necu dalje komentirat jer ce sve dalje biti pljuvanje po tom serveru

E bas mi je drago da si nam se prikljucio ovde..
Ja nazalost mogu iz licnog iskustva da pricam o dockrape-u...tacnije o secundama nakon dobijanja kontrole nad brodom i pucnjavi koja je pocinjala po mom pojavljivanju na ekranu...sto je za mene neiskusnog igraca bilo sasvim dovoljno :cry: ... ali dobro...boze moj...to sve spada u igru ...
Zao mi je zbog ovog spiska odozgo,razloge ne znam ali iz onoga sto sam mogla procitati po forumima videla sam da svako drzi svoju stranu price i da nema sredine :? ...
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

NOVI MOD

Post by zvoncica »

E narode izasao je novi mod 4.05. koji mozete preuzeti sa EFS sajta. Meni je receno da je, ajd da kazemo "probnog" karaktera...Ono sto je novo jeste mogusnost nomada da se kamufliraju-postanu nevidljivi ( cloaking)...Super je forica,poslednjih par dana ste mogli ili sami da iskusite ili pak posmatrate :lol: ...Potrebno je da imate 2,5 mil $ na liku pre setovanja nomadskog rp...
Ima bagova,ali ispravljaju se u hodu...sve sto je novo ima mane 8)
Archangel

Post by Archangel »

Mmm... sve ovo me tera da se setim nekih lepih vremena...


Xardy momce, ludaku stari navukao si ljude na FL kao veverice na banane, ajde da se cujemo i vidimo jedne nedelje kad mozes u WD-u.

Mozda neko i zna da sam igrao FL, nekada davno na EU. Bilo nas je tada dosta u [SSF] klanu, ili Serbian Strike Force, nvm that, vidim da vama ide dosta dobro, iako sam procitao 3 post-a :P , mozda vam se i pridruzim ako to vama odgovara.

Neka neko pozdravi Jorg-a, Forsaken-a i posebno Caesar-a u moje ime ako ih vidi...

*edited*
Last edited by Archangel on Sun Feb 10, 2008 12:45 am, edited 1 time in total.
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Arandjele, legendo ziva, drago mi je da te vidim da jos mrdas i da ima jos letacke vatre u tebi.

Nazalost, od kad prestah da igram MtG, prestah i da posecujem WD tako da je mala sansa da se sretnemo tamo :(

Djura nas je posetio na EU skoro a siguran sam da biste i ti i Scorpy rado provozali svoje brodice ponovo.

Ko zna, ako vas ima vise, mozda i SSF ponovo ozivi...ovi zmajevi ionako imaju previse clanova :P ... postadose najbrojniji klan na serveru sa vise clanova i od Ronin-a i od EFS-a :) . A koliko se secam ti si pre nego sto si prestao da igras, a nakon sto se SSF raspao, hteo da udjes u EFS... sta je bilo sa tim? Mozda da sacuvam jedno mesto za tebe ? ;)

Inace Forsaken i Assassin ne igraju vise. Prvi je otisao jos davno, a drugi je posisao ban po treci put i nece se vise vracati...

Jorg i Caesar su jos uvek tu i igraju aktivno...

Vecina starih igraca se mota okolo. Bilo bi super kad bi mogli da svratite malo...ili mnogo sto je bolje resenje :)

Ajd idi kod 3majeva na forum pa vidi sta oni rade a skoci i do homepagea servera pa se mozda vidimo tamo...

Zivio Arandjele, i cya in space (hopefully)

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Archangel

Post by Archangel »

Znam za Djuru, zvao me je ali nikako da se cujem ponovo sa njim...

Spopao me je jedan osecaj danas koga nisam zeleo da se setim... :D :cry: ujedno dobar koliko i poguban.


Steta za Forsa, legenda od coveka, pa i Ninja nije los. Sto se tice ESF-a, dan kada sam trebao da odradim 'run' je i poslednji dan kada sam igrao...
Sve je islo odlicno - cak sam koristo put koji niko do tada nije probao i zamalo uspeo i onda je pukla veza, ja se iznervirao (jako los dan inace...)
Nakon toga su se stvari samo redjale pa je tek pre par meseci sve leglo na svoje mesto.

Ne znam za SSF, mozda bi bili lepi rivali Zmaju, ali nekako smo mi previse izigravali dobrice, razmisljao sam o Anti-Pirate Squad-u kao zanimljivijoj varijanti svega toga... nebitno za sada, u svakom slucaju sigurno se brzo vidimo Xardy momce...

Zivio i ti meni druze :D
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Pozdrav stara kuko dobro dosao i da primicemo te mi u 3maj pusti ti X-a i njegovu primedbu da imamo previse clanova ionako nisu svi aktivni.Traze se borci.
Elem da o istom trosku ispalim jos jednu vest 3maj klan je na efs serveru postao vecinski vlasnik (jedini) dva sistema Drezden i Stutgart tako da sada imamo i krov nad glavom.
Pozdrav svima.
User avatar
SRBENDA
Posts: 262
Joined: Mon Sep 18, 2006 11:39 pm
Contact:

Post by SRBENDA »

Ufff skoro 2 godine sam proveo po serveima FL, mislim da cu se postedeti ovaj put, jdeva sam se skinuo sa toga.
User avatar
SRBENDA
Posts: 262
Joined: Mon Sep 18, 2006 11:39 pm
Contact:

Post by SRBENDA »

Ufff skoro 2 godine sam proveo po serveima FL, mislim da cu se postedeti ovaj put, jdeva sam se skinuo sa toga.
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...resistance is futile... :lol:

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

mislis da si se skinuo to je samo prikrivena bolest koja ceka momenat da eksplodira
User avatar
SRBENDA
Posts: 262
Joined: Mon Sep 18, 2006 11:39 pm
Contact:

Post by SRBENDA »

Suvise sam dugo igrao i za malo da me zena ostavila a sada imam i cerku tako da se moram odupreti koliko mogu :x
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

i za to ima leka :
Jednostavno, navuces i zenu da igra Freelancer. To sam ja uradio lol!

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Takodje je u tom slucaju pozeljno imati dva kompa u kuci radi izbegavanja daljih sukoba.
cvekiboy
Posts: 9
Joined: Fri Mar 16, 2007 10:51 am
Location: Palic
Contact:

Re: Freelancer - ONLINE MULTIPLAYER

Post by cvekiboy »

[center]Image

Be WARN!
! HARDCORE SERVER !

NO RULES ! NO GUARANTEES !

18+ RATED! Swearing allowed!
Any language free to use!
NPCs on steroids! They think and worth more!
MOD


Forum | Portal | Site[/center]

3MAJ clan presents expansion of good old Eagle Utopia DeathMatch mod. All former clans that were part of this awesome community and all the rest players are welcome. This is the chance for them and for players that hold the rights of custom systems to remember the roots where this all started.
Visit us.
cvekiboy
Posts: 9
Joined: Fri Mar 16, 2007 10:51 am
Location: Palic
Contact:

Re: Freelancer - ONLINE MULTIPLAYER

Post by cvekiboy »

cvekiboy
Posts: 9
Joined: Fri Mar 16, 2007 10:51 am
Location: Palic
Contact:

Re: Freelancer - ONLINE MULTIPLAYER

Post by cvekiboy »

Ola ljudi!
Pozdrav od 3MAJ-a.

Nadam se da ste josh (u nekim trenutcima) zeljni ove istorijske igre.
3MAJ ima u ponudi svoj Draconus Majorum - DeathMatch mod sa kojim imate mogucnost da igrate na Draconus Majorum serveru ili da hostujete svoj lichni DeathMatch server i osetite chuda koja ova igra moze josh da pruzi.
Verujte - nece te se razocharati kvalitetom kojim je sve uradjeno.

Za Download mod-a je potrebno logovanje.

Kao dodatak, takodje je pozeljno koristiti razne add-one koji upotpunjavanju izgled i osecaj svega pruzenog.
Koraci za aktiviranje:
- Draconus Majorum - DeathMatch
- DM Dark Theme - Camera add-on
- DM Cage Rage Music add-on
- HD Starspheres add-on

Za sve detalje, posetite DM Server info stranu.

S poshtovanjem,

>3MAJ< clan
Locked

Return to “Kompjuterske igre”