Diablo 3

Moderator: Moderators

User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Re: Diablo 3

Post by Mladizmaj »

"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

:mrgreen:

Image
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

da, to je jos nesto sto mi nije jasno :). Stevca i ja smo imali taj error 37 nekih 45 min. Onda je steva uspeo da se loguje, pa onda ja posle 1 sat pokusavanja. I to je to. Znaci prvih 1 sat nisi mogo da se logujs jer su svi pokusavalai, a blizard naravno nece da da 10x vise para samo da bi svi mogli a uloguju u prvom satu. I sad nerd rage oko toga?
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

Normal ociscen sa docom..sad monk u saradnji sa nikolom, pa polako nightmare:)
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

Image
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Diablo 3

Post by igor »

Nightmare nije nista tezi od normal..kada skupis ceo gear in nightmare i imas preko 12k hp :)
Jedino sto diablo oneshoot i stun radi 1 sec na njemu.. Jos on da padne majku mu.
Nego, ja juce radio onaj tajni cow lvl, zajebancija teska :D
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

Nightmare je meni interesantniji od normala mnogo ali je laganica takodje.
Obican trash je, vise manje, podjednako beskrjano lak ali rare mobovi imaju po koji abiliti vise,brzi su itd.
Mislim da tek od hella krece da biva onako..zaista dosta teze:)

Dobra fotka nikse:P
Smorili su sa serverima beskrajno i pokazali kako je "online only" igranje potpuni fejl:)
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Diablo 3

Post by igor »

Trash kao svaki, 2 klika aoe i umre.
Champion mobovi i bossevi imaju po + 1 osobinu i za nijansu su tezi.
Ali generalno - samo gear up i bude isto.
Od sutra krecem na hell pa ce vidimo sta to donosi :D
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

Ridji wrote:Recite mi, jel neko provalio kako se tacno skill-ovima daju hotkeys? Npr. hocu da pritiskom na jedno slovo automatski prebacim neki skill na recimo levi klik, pa da onda pritiskom na drugo slovo stavim drugi skill(i tako za svaki od 6 skill slotova). Da ne moram u sred sibanja da otvaram prozor i klikcem tamo misem po skill-ovima.
sad procitah da postoji opcija "elective mode" u meniju. Tu navodno mozes da dodeljujes raznim dugmicima razne skillove, kao i da navodno sam dodeljujes statove prilikom levelovanja. Trenutno sam na poslu pa ne mogu da probam, ali eto
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

Elective mode ti omogucava potpunu slobodu kojih 6 abilitija ces odabrati (levi,desni klik i 1,2,3,4) i to je must have opcija.
Ja sam u elective modu odabrao abilitije i bindovo svih 6 na misa(key bindings u opcijama).
Cini zivot mnogo laksim:)
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Diablo 3

Post by igor »

Krenuo sam na hell, i mnogo je zajebanije.
Mobovi su dosta pametniji, vise helta i biju ko traktor.
Ja imam 20k hp, i mislim da je malo.
Vise informacija sutra :)
User avatar
JTFCUP
Posts: 28
Joined: Tue Nov 03, 2009 2:09 pm
Location: Paracin/Nis

Re: Diablo 3

Post by JTFCUP »

Evo mog napretka. Igram sa Wizardom uglavnom solo, Normal sam jedino sa drugarom ceo igrao.

15-tog zavrsen Normal. Poprilicno prosto, sve se 1-2 hituje rare monsteri uzasno laki.

16-tog zavrsen Nightmare. I dalje prostije samo sa malo izbegavanje. Rare monsteri imaju po dva abilitija a i pojavljuju se novi kao sto je arcane koji uzasno nervira. Ali u sustini sa malo izbegavanje nema problema.

Hell - juce stigao do Diabla solo mucio se i ostavio za neki drugi dan. Sad rare monsteri imaju po 3 i pocinju da lako 1 hituju. Dolazi novi abiliti Invulnerable Minions gde je jedan zuti veliki monster i samo on moze da se dmguje dok su minioni imuni na SAV dmg. Jos uz to ima jos 2 stvari pa kad se padne horda miniona... U svakom slucaju posle act I smrt je nesto na sta se navikne.

Igra se od hella svodi na beskonacni kiting i neki rare monsteri se biju i po 15min zavisno od abilitija koji imaju. Za melee klase ne mogu ni da zamislim kako ce da bude :) Bossovi samo imaju vise HP i DMG ostalo je sve isto i nisu teski. Ja sam se mucio jos od nighmare-a sa Belialom dok nisam naucio da izbegavam sva cuda koja baca. U sustini skillovi idu levi klik - besplatna magije, desni klik - aoe, sve ostalo defanzivno :)

Dobra stvar je sto se na 60-tom lvl-u dobija Nephalem buff za svaki rare monster pack koji se ubije. Taj buff se stackuje po 5 puta i boostuje magic i gold find. Sa 5 stacka +75% na oba. Traje pola sata (refresh posle svakog rare monster packa) ili dok se ne izlogujete i ne skida se nakon smrti. Sa ovim buffom vec pocinje da ispada gomila stvari. U act III mi je na onoj spider kraljici i azmodanu ispalo po 3 rare i 4-5 magic itema.

Posto se mapa random generise neki side questovi i eventi mogu da uopste ne postoje. Tako da se desava da naletite na quest koji nikad do sad niste radili.

Sve u svemu ja sam igrom odusevljen kao sto sam i ocekivao da cu biti.

EDIT:
Evo otisao je i Diablo na Hell, samo sam morao malo vise defanzivni build da uzmem da bi preziveo deo u Terror Realmu
Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

Je li... vi igrate to 24 casa dnevno, ili su igra i actovi bas kratki?
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Re: Diablo 3

Post by No 1 »

A jel si ti Pero otišao u Kinu da bi čučao na forumu?
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
JTFCUP
Posts: 28
Joined: Tue Nov 03, 2009 2:09 pm
Location: Paracin/Nis

Re: Diablo 3

Post by JTFCUP »

Pa otprilike prvih nekoliko dana non stop :)

Normal od 10h do 00h, Nightmare od 11h do 4 ujutru i to po 70+% istrazene mape. Vec kod Hell tezine od act II se uspori.

Ubili su Diabla na Inferno pre neki dan, ima snimka po youtubu. Ali su samo trcali i preskakali sve sto ide do njega sto i nije neki uspeh s obzirom da je najbolji loot i najteza bitka kod rare monstera.
Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

No 1 wrote:A jel si ti Pero otišao u Kinu da bi čučao na forumu?
:lol: . Jbga, poslednjih nekoliko dana i nemam sta da radim, posto su ture i izleti od rano ujutru do posle podne, a posle toga moze se samo prosetati negde malo. Sutra sam u Bg. ;) Video sam i obisao sve sto se moglo videti. :D

On topic : dobro je, taman sam pomislio da je igra nesto smesno kratka.
Last edited by PeraNekron on Tue May 22, 2012 1:24 pm, edited 1 time in total.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Diablo 3

Post by Ridji »

Veliki fail je sto nisu stavili da odma izaberes tezinu. Ja ovako ako hocu novog karaktera moram da igram celu igru iz pocetka na normalu, pa na nightmare, ne bi li se zakomplikovalo tek u hell modu... Kompletni imbecilizam. Sve bi ucinili da te zadrze 25h dnevno za ekranom
P. S. Meni i dalje nije jasno kako igrate vi te igre? Meni je trebalo evo ovih 7 dana po oko 3h dnevno da predjem normal. Zaginuo sam samo kod onog Izuala(nesto pre diabla) i to 2 puta za redom...doduse istrazivao sam sve zivo sto se moglo istraziti
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Diablo 3

Post by milosh »

Ridji wrote:Veliki fail je sto nisu stavili da odma izaberes tezinu. Ja ovako ako hocu novog karaktera moram da igram celu igru iz pocetka na normalu, pa na nightmare, ne bi li se zakomplikovalo tek u hell modu... Kompletni imbecilizam. Sve bi ucinili da te zadrze 25h dnevno za ekranom
P. S. Meni i dalje nije jasno kako igrate vi te igre? Meni je trebalo evo ovih 7 dana po oko 3h dnevno da predjem normal. Zaginuo sam samo kod onog Izuala(nesto pre diabla) i to 2 puta za redom...doduse istrazivao sam sve zivo sto se moglo istraziti
To je sistem iz Diabla dvojke ;)
Image
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Re: Diablo 3

Post by slobodanns »

Koliko zlata bacaju bica u prvom aktu na helu, moze li mi neko reci od ljudi koji su vec tamo? Inace, presao sam igru sa nesto vise od deset sati igre, sa pokrivenoscu 70tak odsto... Najtmer ce morati da priceka ispitne rokove da prodju...
User avatar
JTFCUP
Posts: 28
Joined: Tue Nov 03, 2009 2:09 pm
Location: Paracin/Nis

Re: Diablo 3

Post by JTFCUP »

slobodanns wrote:Koliko zlata bacaju bica u prvom aktu na helu, moze li mi neko reci od ljudi koji su vec tamo? Inace, presao sam igru sa nesto vise od deset sati igre, sa pokrivenoscu 70tak odsto... Najtmer ce morati da priceka ispitne rokove da prodju...
Slabo, reko bih ~100.

Tek sa onim buffom pocinje da ispada 500+, Act I Inferno sa buffom ispada i po hiljadu.
Image
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: Diablo 3

Post by Histericni Istoricar »

U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

Poceo sam lagano da krckam inferno.
ACT 1 ubio skeleton kinga.
Za sada nemam vecih problema osim sa retkim elite/rare packovima koji su bas zajebani,ali i njih sabijem iz 3-4 puta.
Sto se opreme tice..imam recimo 16k dps i oko 40k mesa na witch doctoru.
Kontam da cu morati ACT 1 dosta dugo da farmam da predjem na ACT 2 al dobro..to i jeste poenta:)
Generalno sam prezadovoljan igrom.
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Diablo 3

Post by igor »

Ja sam isto doca na Inferno, poceo sam act I.
18k dps self buffed, i 36k hp.
Trash bije, a championi/rare da ne pricam :D
Ista fora, mora iz par puta. I sada vec
Danas sam izgubio 3h da napravim onaj staff sa unicorn lvl :)
I skontao da za upgrade na nightmare mi treba 200k golda... :( A realno tek u hell moze da se lepo farma..znaci kontam jos 1 mil. :P
User avatar
JTFCUP
Posts: 28
Joined: Tue Nov 03, 2009 2:09 pm
Location: Paracin/Nis

Re: Diablo 3

Post by JTFCUP »

Inferno act 3, zavisno od builda ili 2H 42k DPS ili 1H 35k DPS jer se polako prebacujem na move i attack speed sa 1H. HP oko 25k. 2 dana sam pokusavao Beliala da ubijem. Ubedljivo najtezi boss u igri!

Od act2 pa na gore postaje one shot fest. Melee klase mogu slobodno igru da igraju do act2. Drugar imao barba sa 700+ resistance i idalje ne ide :)

U act 1 se cesto vracam da farmujem butchera jer je relaksacija. Otprilike obicni mobovi iz akta isu jaki kolko championi iz prethodnog :)
Image
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

Igrate li vi ovo jos uvek? Ja sam sad na Inferno Act 2, i zaglavio sam sa Witch Doctorom. :) Stvarno je cupanje kose na toj tezini...
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Diablo 3

Post by igor »

Ja pikam, tj. farmam. Lako sam presao act 1 sa docom, ali sam odustao jer sam totalno fail gear sa vit, umesto da budem glass cannon. Reroll sam barba, tenk gear sa 200MF unbuffed. Ocistili smo sve na inferno do act IV. Tu postaje retardirano. Sve mogu TENK, ali u grupi nema sanse da prezivim. Djavola su nerf dmg elita u grupi, I dalje biju ko kamion. A posto igramo nas par ortaka zajedno, mora jos da se farma..
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Re: Diablo 3

Post by RatGod »

Ja sam skoro zavrsio act 2 inferno sa monkom ,ali ne igram puno mozda 2h dnevno i ne ide mi tako tesko 36k hp, 14k dmg ,11k armour, svi res 300+ .
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

Dobro, ja sam izgleda zapostavio armor, posto ga imam jedva 2500, a resistance oko 150, pa me prebijaju kako me pogledaju. Ali barem imam dmg i hp za izvoz.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Re: Diablo 3

Post by RatGod »

Pazi ja dmg ne mogu nikako da nabijem vise sa nekim buffovima dodje do 15k i to je to ,ali tankujem sta oces.
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
JTFCUP
Posts: 28
Joined: Tue Nov 03, 2009 2:09 pm
Location: Paracin/Nis

Re: Diablo 3

Post by JTFCUP »

Eh da ste zivi i zdravi...

Image

Bese davno ali mislim da je oko 9-tog.

EDIT:
50k dmg, 40k HP
Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

Uspeo sam nekako da skrckam Act 2 Inferno, u grupi doduse, bez dobrog tenka je malo suludo igrati.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”