Diablo 3

Moderator: Moderators

User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Diablo 3

Post by Stevan »

Pa drugari 15. Maj se primakao,red je da ovaj klasik dobije svoj topic.

Oficijelni sajt: http://eu.battle.net/d3/en/
http://reveal.diablo3.com/en_EU

Diablowiki : http://diablo.wikia.com/wiki/Diablo_Wiki

Book of cain (fantasticna knjiga,diablo lore) http://www.demonoid.me/files/details/28 ... 021223170/

A evo i nesto da slusate dok citate book of cain :) http://www.youtube.com/watch?v=Q2evIg-aYw8

Uzivajte!
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Diablo 3

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Diablo 3 Open Beta pocinje veceras u 9 i trajace ceo vikend.Neka krene veselje :D
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

Skidam client upravo. Open beta traje do 1. maja. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Diablo 3

Post by Dr. Nick Riviera MD »

And Diablo 3 open beta is officially over :( Naigrao sam se sa Demon Hunterkom i bilo je super :) Sto se mene tice,uzimam cim izadje
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

Ja sam izigrao betu sa svim klasama.
Igra je fenomenalna a ,sto se klasa tice, moji favoriti su monk i witch doctor.
Ima ljudi koji se zale da je igra previse laka:P,ne shvatjauci da su ,zapravo,odigrali tutorial:)
Beta je mozda 1/3 prvog ACTa.
Ona fantasticna Diablo atmosfera iz prethodna dva dela je ostala ista,igra graficki odlicno izgleda,zvucni efekti su sjajni,igrivost je fenomenalna.
Ja igru vec imam..samo cekam da prorade serveri:)
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

Isprobao sam sve klase, i najvise mi (kao i u dvojci) lezi Barbarian. :D
Razbijanje glava nikad nije bilo slasnije, odlicni efekti, predobra grafika, sve radi glatko, nema kocenja/lagovanja, itd.
Svidja mi se sistem runa i skillova, i jedva cekam da izadje cela igra. :D
Imate fore jos do 19:00 da odigrate, ako vec niste. ;)
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Diablo 3

Post by Ridji »

Igra je odlicna, ali zaista prelaka. Nadam se da je samo taj prvi chapter tako lagan za preci, a ne cela igra
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

Cela poenta open free bete je da se preopterete serveri, da vide koliko mogu da izdrze, i sasvim lepo rade.
Osim klasicnih normal, nightmare i hell nivoa tezine, dodali su i Inferno...na sta ce to da lici...jos se secam hell difficultya iz dvojke..
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

Ridji ne brini,ko sto rece pera,imaces nekoliko nivoa tezine + hard core mod(u kom kad ti zgine karakter,zginuo je i sva oprema nestaje:).
Normal nivo tezine ce biti napravljen tako da svako moze da ga predje,mada sigurno nece biti lak poput ovog tutoriala u beti:)
Nightmare,hell i inferno,ne samo da ce biti tezi,nego ce to ici od dosta teze do brutalno tesko u odnosu na normal.
Inferno ce biti..... brutalan:)
Pored znacajno povecane tezine igranja,u ovim modovima bice i novih monstera i novih eventova itd.
Igra sabija..uradili su odlican posao.
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

presao i ja sa varvarinom. OK je igra sa obzirom da ja nisam voleo ni diablo 1 ni diablo 2. Ustvari ne volim hack and slash rpg :). Ne svidja mi se sto je igra watered down rpg, sto je normalno za akcionu igru. Svidja mi se grafika (ok, nije tehnicki top nivo, ali je artisticki jako lepa), i oni zurnali i opisi monstera. Najvise me interesuje ipak multiplayer. kvestovi su ok. toliko od mene :)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Diablo 3

Post by Ridji »

E to je kul. Zaboravljam da je ovo samo beta, i da ce postojati i brutalni nivoi tezine :D
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

Evo Ridji..lepo objasnjeni nivoi tezine u diablu:)
Uzivaj.

http://www.youtube.com/watch?v=IzhoGX_7uFY
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Diablo 3

Post by Ridji »

Hvala na linku :)
Ma da bice ovo bruka igra :D
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Diablo 3

Post by sto mu gromova »

koliko je hardverski zahtevna igra?
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

sto mu gromova wrote:koliko je hardverski zahtevna igra?
Imas ovde : http://en.wikipedia.org/wiki/Diablo_3
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

e da, sad mi je sve jasno. A bas sam razmisljao tokom igre kako mi ovo mnogo deluje na igru za konzole :)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Diablo 3

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Jos samo 5 dana :D
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

tic-toc...tic-toc :)

Evo jos malo lozenja:P http://www.youtube.com/watch?v=GercPs25 ... r_embedded
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Diablo 3

Post by Megabaja »

a koliko kosta diablo 3?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Diablo 3

Post by deka »

5,399.10 din u Computer Lad-u... sa 10% popusta...
Image Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Diablo 3

Post by opsidiannight »

Predlažem Jogiju da se bai na ''Baldurs Gate'', ako ga, kojim slučajem nije igrao.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

mene 0 din, kao pocasnog clana wow-a :wink:

baldurs gate (sve komade, kao i icewind dale) sam namerno igrao i presao odavno :D
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

Diablo 3 izlazi u Hong Kongu, Taiwanu, Japanu i Juznoj Koreji, ali ne u Kini. :(
Jbga, ce ga pazarim kad se vratim u Bg. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Diablo 3

Post by Stevan »

Nikse ako si skinuo instaler ranije,moraces ponovo da skines novu enGB verziju da bi se igrao na EU serveru.
Nesto su sjebali ofc:)
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Diablo 3

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Nisam skidao installer,veceras idem po retail verziju :D

Javi mi svoj battletag.Moj tag je DoktorNik#1639
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Diablo 3

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Let the demon slaying begin :)
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Diablo 3

Post by PeraNekron »

Nadam se da je ovo zajebancija, s obzirom koji je sajt u pitanju...

http://9gag.com/gag/4181382
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

paj sad, stevca i ja smo igrali za sada oko 7 sati i presli prvi act (od 4). istina je da smo istrazivali bukvalno sve, zavirili u svaki cosak, odslusali skoro sve dijaloge itd. ali opet, za 6 sati mislim da je nemoguce ovo odraditi.
Mozda u nekom 5. prelazu, kad imas svu opremu i sve dodatno ti je full razvijeno, i ako ne kupis nista sto ispada po zemlji, i ne istrazujes nista sa strane, ne slusas dijaloge... generalno ne igras igru nego grindas na max lvl (sto koreanci jako vole da rade). I onda je pitanje, posto se mape generisu onda kad se ucitaju, i to random seedom, tako da recimo odredjena pecina nikad nije na istom mestu, a i sama pecina ima drugi raspored svaki put, tako da ne mozes da se zapicis direktno tamo gde je bilo prosli put kad si prelazio jer nije tamo :)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

evo posle predjenog ACT I dva puta (multiplayer demonhunter i single player baraberian) malo utisaka. Igra jeste hack and slash naravno, medjutim iznenadjen sam kolicinom dijaloga, lorom, i svim tim stvarima sa strane za igru tog tipa. Ima dosta price, dosta side eventova koji imaju interesantne price, glavna prica za sada je super itd. Sto se tice contenta, moze da se takmici sa avanturama tipa baldurs gate (mozda ne u kolicini istog, ali u kvalitetu svakako). Grafika kao sto sam vec napisao je meni jako lepa (tehnicki nije top nivo, medjutim opsti utisak je fenomenalan). Jos kad igras multiplayer, pa izlevelujes malo, pa kad krene vise vas da baca kojekakve magije po ekranu, plus 50 monstera koji isto nesto bacaju, to bude opsta eksplozija grafike (bez ikakvog seckanja).
Na normal modu jos nisam zaginuo \:D/ , dok steva jeste jednom :mrgreen: kad je uleteo medju neke elitne mostere kroz neko otrovno cvece. Sa obzirom da ja slabo koordinisem misom i tastaturom u real time-u moze se reci da su protivnici relativno slabi na normal modu, medjutim to ce se vrlo verovatno promeniti na jacem modu, a i tek smo presli prvi act. Da napomenem jos da se meni i svidja ako ne zaginjavam 20 puta u roku od 10 min na normal modu.
Ono sto mi je isto dobra fora je da dok si logovan ti istrazujes, otkrivas predele, nalazis pecine, ruine itd, medjutim kad se izlogujes sve se to restuje (osim glavnog questa naravno). Sto ce reci, sledeci put kad se logujes mesto gde si vec bio nije vise isto, dungeoni nisu na istom mestu, raspored samog dungeona je drugaciji, monsteri nisu isti, loot nije isti itd. Isto tako, side dungeon koji je bio na toj mapi prosli put ne mora da bude uopste tu sledeci put, a mozda bude i jos 3 nova, nikad se ne zna :), sto te ustvari tera da svaki put istrazujes sve ako hoces potpuni uzitak u igri.

kao sto sam vec napisao, i baldurs gate moze da se predje za dosta manje od 20 sati ako prozujis kroz igru. I diablo moze da se predje (verovatno za manje od baldurs gate), ali koja je poenta toga?
Sve u svemu, ponovo pohvale blizzardu na ostvarenju i to od nekog ko se jezi kad cuje hack and slash
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Diablo 3

Post by bojan »

Image
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

:mrgreen: odlican filmic :)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Diablo 3

Post by Dzon Vejn »

Ona prva dva, skroz levo, sto od pocetka vire preko "ograde" - to su Steva i Nikola :D :D :D.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Diablo 3

Post by Ridji »

Recite mi, jel neko provalio kako se tacno skill-ovima daju hotkeys? Npr. hocu da pritiskom na jedno slovo automatski prebacim neki skill na recimo levi klik, pa da onda pritiskom na drugo slovo stavim drugi skill(i tako za svaki od 6 skill slotova). Da ne moram u sred sibanja da otvaram prozor i klikcem tamo misem po skill-ovima.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

evo i upozorenja na 2 bagcine koje su se provukle :).

1) nekim igracima (recimo stevi :)) ne rade achievemnti kako treba, a neki se i gube posle reloga. Za sada je blizzard rekao da zna za problem i da ce ga popraviti u najkracem roku, a neki tip je nasao alternativno resenje, koje se sastoji iz toga da obrises lika (likove) i krenes sve iz pocetka, i onda navodno sve sljaka kako treba

2) ako trejdujes equipovani stit sa templarom, igra se zablokira i vise ne mozes da igras ni sa jednim likom dok ti blizzard ne popravi account. Znaci, NIKAKO trade equipovanog stita sa templarom :)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Diablo 3

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Za bag br.2 sam cuo ali generalno nisam ni unajmljivao tog paladina :) Sto se tice achievement-a,iskren da budem bas me briga za njih :D
Pitam se samo kako ce da izgleda onaj deo sa crystal orbom na nightmare-u :D
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Diablo 3

Post by joggy »

Ridji wrote:Recite mi, jel neko provalio kako se tacno skill-ovima daju hotkeys? Npr. hocu da pritiskom na jedno slovo automatski prebacim neki skill na recimo levi klik, pa da onda pritiskom na drugo slovo stavim drugi skill(i tako za svaki od 6 skill slotova). Da ne moram u sred sibanja da otvaram prozor i klikcem tamo misem po skill-ovima.
koliko sam ja uspeo da vidim, nema takve mogucnosti. Sto ce reci, na visim tezinama treba da znas kad ti treba single target a kad multi target, kad ti treba stit a kad drugo oruzje.

Za achievmente bi i mene bilo briga inace, medjutim ovde oni ti otkljucavaju banner dizajne, a nekako sa pocetka imas samo neke bezveze opcije dok kasnije izgledaju sve lepse i lepse :). Tako da nije da su bas beskorisni, doduse ne uticu na igru direktno, ali ipak...

ah da mail je joggy011(et)gmail.com, ako neko hoce da me doda u friend listu :)

EDIT:
Ubacio et u mail, da spam botovi ne bi upropastili jogijev akaunt...
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Diablo 3

Post by hindza »

Ridji wrote:Recite mi, jel neko provalio kako se tacno skill-ovima daju hotkeys? Npr. hocu da pritiskom na jedno slovo automatski prebacim neki skill na recimo levi klik, pa da onda pritiskom na drugo slovo stavim drugi skill(i tako za svaki od 6 skill slotova). Da ne moram u sred sibanja da otvaram prozor i klikcem tamo misem po skill-ovima.
Koliko ja znam, to ne može da se odradi.
U predhodnim verzijama su ljudi držli otvoren skill prozor dok su igrali i stalno menjali skillove, i zato je uveden onaj cooldown kad izabereš skill.
Nažalost, za sada je najbrži način da klikneš desnim klikom na ikonu i izabereš šta ti treba...
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Re: Diablo 3

Post by Mladizmaj »

Kako izgleda auction house za prave pare? I jel neko od ovih koji igraju ucario neki kes do sada ?
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Diablo 3

Post by hindza »

AH još nije pušten u rad. Mislim da neće biti pušten bar još par nedelja...
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Diablo 3

Post by bojan »

CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”