wow,wot sta je sledece? WOB :)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

wow,wot sta je sledece? WOB :)

Post by joggy »

World of battles. Igra je free to play i moze se skinuti preko steama. U sustini najvise podseca na warhammer: shadow of horned rat i nastavak koji sam zaboravio kako se zove. Isto je epska fantastika u pitanju (ima dwarfova, elfova, orkova, ali bogami i amazonki \:D/ ), isto real time, isto se radi o komandovanju jedinicama. Postoje razne jedinice, ali se svrstavaju uglavnom u konjicu, pesadiju pikemene i strelce. svaki tip je dobar protiv neceg i los protiv neceg drugog (recimo pikemani su dobri protiv konjice i losi protiv pesadije). Jedinice je isto moguce opremati oruzjem i oklopom

Razlika izmedju free to play i placenog play je u tome sto je placena oprema malko bolja od free to play opreme. Medjutim, moguce je osvajati odredjenu kolicinu sredstava kojima se placa bolja oprema ostvarivanjem nekih achievemnta (recimo da pobedis 3 bitke za redom, da pobedis ukupno 10 puta (radi se o PVP pobedama). Grafika je barem meni jako lepa (nije tehnicki top nivo, ali nista ne zaostaje za recimo wow-om). Vredi probati
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Re: wow,wot sta je sledece? WOB :)

Post by RatGod »

Ja sam serveru 1 ti?
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: wow,wot sta je sledece? WOB :)

Post by joggy »

misli da sam isto na 1
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
Locked

Return to “Kompjuterske igre”