Zakazivanje one-off meceva

Sve vezano za ovaj board game.

Moderator: Moderators

User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Zakazivanje one-off meceva

Post by Mrzimsvee »

Kao sto naslov kaze, na ovoj temi mozete zakazati one-off meceve (tj. prijateljske, zezanje i probne partije).
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Giga »

Ja sam bas u fazonu za Blood Bowl, tako da ko god bi da igra mozemo da se dogovorimo bilo koji dan (osim nove godine ;)) da se nadjemo u hobby storeu i da opikamo partiju-dve. Igram orkove.

Pogotovo je super ako ima neko ko igra elfovske ili skavenske timove, posto ljudi sa kojima igram u glavnom igraju sibadzijske ekipe.
Image
User avatar
vojamilan
Posts: 102
Joined: Mon Jun 30, 2008 6:44 pm
Location: Beograd - Banjica

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by vojamilan »

Giga wrote:Ja sam bas u fazonu za Blood Bowl, tako da ko god bi da igra mozemo da se dogovorimo bilo koji dan (osim nove godine ;)) da se nadjemo u hobby storeu i da opikamo partiju-dve. Igram orkove.

Pogotovo je super ako ima neko ko igra elfovske ili skavenske timove, posto ljudi sa kojima igram u glavnom igraju sibadzijske ekipe.
Si slobodan u utorak u 12 do 14?Posto posle moram na posao.
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Giga »

Si slobodan u utorak u 12 do 14?Posto posle moram na posao.
Slobodan sam, ali zivim na drugom kraju grada tako da mi se ne isplati da putujem sat vremena u jednom pravcu radi samo jedne partije. :/

Najbolje bi bilo da se iskombinujemo za neki vikend pa da opikamo jedno dve partije za redom.
Image
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Nindza »

Pozz

Gledacu da navratim u Hobystore posle nove a ako je neko zainteresovan da do tad odigramo koju preko neta
nek mi posalje PM na Fumbbl-u . Moj nick tamo je ZguZimZguZa
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Giga »

Nindza, sta kazes da treceg (subota) donesem moje orkove u Hobby Store, pa da opikamo jedno dve partije? Recimo da se nadjemo oko 3 popodne, pa da picimo do zatvaranja? :D
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Hypodermic »

A da pogledate radno vreme HS-a tokom praznika? :) imate u sekciji "obavestenja"
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Giga »

E dodjavola! :D

Nista, onda neki drugi dan. Recimo petog ili sestog.
Image
User avatar
Knight
Posts: 552
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Knight »

Da li je nkeo raspolozen za BBowl u nedelju? Malo da se potsetim pravila.. :)
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Giga »

Raspolozen sam ja, ali je problem sto u nedelju u Hobby Storeu igraju 40k apokalipsu, pa mi se cini da ce im svi stolovi biti zauzeti. :)
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Hypodermic »

Stolovi, da, ali radni pult mozda ostane slobodan... dodjite vi, ce se snadjemo nekako, samo ocekujte gungulu manijaka koji igraju apokalipsu :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Nindza »

Gledacu i ja da navratim u nedelju negde oko 18:00++ pa da opicimo koju :)
Trenutno imam samo figurice dwarfova za warhammer, nadam se da nikome nece smetati da njih koristim
u ovim ne-ligaskim partijama O:)
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Nindza »

Ipak necu moci da dodjem u nedelju, moram da radim to vece
Ali sam zato u ponedeljak slobodan, pa ako je neko raspolozen da odigramo koju partijicu neka pise ovde
Pozz
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Giga »

Ponedeljak je meni savrsen za BB pikanje.

U nedelju cu da navratim sa burazerom cisto da se divimo apokalipsi i da pogledamo neke figure.

Nindza, sta kazes ponedeljak oko 4 popodne da se nadjemo u Hobby Storu?

(samo ako imas milosti obelezi te dwarfove nekako da znam koji sta predstavlja)
Image
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Nindza »

Moze u 4
Sto se tice obelezavanja nema da brines, svi linameni su potpuno isti. Slejeri, bliceri i throver se razlikuju
Ajd pa se vidimo Ojsa!
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Giga »

Potvrdjujem u 4, vidimo se. :)
Image
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Nindza »

Iako sam izgubio 2-1 (1-4 cas) bila je odlicna partija
Goblini su definitivno izvukli partiju, little bastards! :mrgreen:

Mogli bi da opalimo jos neki put ako si raspolozen (ili bilo ko da hoce da igra)
Ja bi igrao sa Khemri ovaj put, malo da ih isprobam kako se snalaze na travi :wink: posto cu ionako sa njima igrti ligu
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Giga »

Partija bila extra, iako sam tehnicki pobedio, kljucni igraci otisli u casualities. Sreca moja pa nije bio ligaski mec. Odvalili me humani 2:0 nakon sto si ti otisao. :D

A bogami bas bih radio igrao i to pogotovo protiv Khemria (nikada u zivotu protiv njih nisam igrao). Reci vreme kada ti odgovara i nalazimo se. Meni licno tamo u petak ili subotu bi bilo najbolje (sledecih par dana ce mi bude puna kuca familije zbog badnje veceri ili cega vec, pa ne mogu da idem do kluba).

I za sledeci put tipa da se nadjemo u 2 popodne, ili tako nesto, pa da odigramo dve partije ko ljudi. :)
Image
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Nindza »

Moze u petak u 2
Potvrdicu ti ovde na forumu dan pre, mada dolazim 99%
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Nindza »

Evo ja da potvrdim moj dolazak za sutra u 2
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Giga »

Nindza wrote:Evo ja da potvrdim moj dolazak za sutra u 2
Vidimo se tamo onda. :)

Videcu da dovucem i burazera, on isto nikada nije protiv khemrija igrao pa ce mu iskustvo dobro doci.
Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by PeraNekron »

Sutra cu biti u HS posle podne, pa bih voleo da odigram par egzibicionih meceva sa mojim novim timom (dark elves), cisto da se uhodam. Nisam preterano impresioniran skorom, jos manje skillovima (zasto, o zasto imam blitzere sa armorom umesto movementom? :roll: ), a ponajmanje postignutim casualtijima. :D Team is under new management, and new chairman/head coach demands practice :wink:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by orome pancevo »

Ocu ja Pero.U koje vreme dolazis?
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by PeraNekron »

Ja dolazim tamo oko 4.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by orome pancevo »

Odlicno.Skituljci-boltersima je potrebno malo zagrevanja.Nisu odavno nikoga tukli! 8) :D
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by PeraNekron »

You'll have to catch us first. 8) :wink:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by PeraNekron »

Zadovoljan sam danasnjim egzibicionim mecevima. Mogu reci da su momci (i vjestica devojka :wink: ) u top formi, i da ocekujem svetlu (i bezbolnu :lol: ) buducnost :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by opsidiannight »

Đura i ja, bez mornara širimo kulturu sutra od tri sata.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Shunka »

Neko za mec ovih dana?
Treba da isprobavam kako je to igrati sa pacovima pre nego sto pocne nova liga...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Dzon Vejn »

Shunka wrote:Neko za mec ovih dana?
Treba da isprobavam kako je to igrati sa pacovima pre nego sto pocne nova liga...
Keyword: 4 gutter runnera ;)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Shunka »

Dzon Vejn wrote:Keyword: 4 gutter runnera ;)
Zovu se Truli Luka, Gnjili Djoka, Raspali Bane i Budjavi Jova \:D/
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Gats
Posts: 39
Joined: Sat Feb 25, 2006 5:32 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Gats »

Auh Shunka neznam sta da ti kazem sem da se spremis na bol,masne povrede i smrt kad vodis pacove.Gledaj da se nebijes puno i iskoristi brzinu svojih igraca da bi iskoristio svako neuspelo podizanje/pas lopte(pomocu gaterica uglavnom) i gledaj da nabavis kick skill na nekom od linemana sto pre nebi li sto bolje iskontrolisao loptu prilikom ispucavanja. i jos jednom nevezuj se za miseve i stedi pare jer je armour 7 velika prokletinja.
Man takes up the sword to protect the small injuries that burdened his heart, on a distant day beyond his memories man wields the sword to die with a smile on his face, on a distant day beyond his dreams.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Dzon Vejn »

Po mom iskustvu - 4 gutter runnera svasta rade, posebno kad dobiju neke lepe skillove (pass block, mutaciju da smetas u passu, leap, duge noge uz leap, itd.). Takodje, sa njih 4 pokrivas celu tablu, i prakticno prvi protivnicki neuspeh je tvoja lopta. Imas 4 igraca koja malo duze zive (jer imas AG4 i dodge u startu). Blitzer ti prakticno sluzi za "siguran block/blitz" tamo gde ti treba, thrower je ultra dobar kad se razvije (1 se razvija za pass, drugi za nosenje lopte), tako da ti ostaje svega par obicnih pacova, koji su "meso" ;).

Vrlo dobra kombinacija, imas sve sto ti treba, a igraci ti nisu skupi. Jedini problem je RR, pa gledaj da u startu uzmes sto vise mozes, dok te ne kosta duplo ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by opsidiannight »

Oklop sedam nije nikakav problem ako su albanske nacionalnosti. Ja u nebesa dižem svoje Hobgobline. Samo dva se u dženet preselila za dve sezone.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Shunka »

Dobro hvala na savetima ali hoce li neko da se igra samnom?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by opsidiannight »

Oću ja no frks.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Homer »

Naredne sedmice, sem subote i cetvrtka, svako popodne mozes racunati na mene.
Javi samo dan ranije, da bih mogao da ti kazem ako nesto neplanirano iskrsne.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Shunka »

Ha, porazio sam Slovica 3:2 (i 2:1 casualties)!
Svidjaju mi se pacovi.
Naucio sam da su Gutter Runneri sve ono sto mi je nedostajalo u Chaos timu... Svugde prodju, svugde stignu, ima ih vise nego dovoljno.
Sa druge strane falilo mi je lineratova na momente (pogotovo kada su skoro svi zavrsili u KO). Jer pacov sa snagom 3 je snazan pacov!
Jedva cekam da pocne nova liga pa da mogu da razvijam tim!
Sa druge strane znaci i da ce pacovi poceti da se povredjuju i umiru...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by opsidiannight »

Bila je super partija.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Zakazivanje one-off meceva

Post by Shunka »

Joooj, igrao sam juce protiv Ljige, istrosio sam srece za celu ligu... 4:0 golovi, 2:0 casualties, a partija se zavrsila tako sto pacovi polagano biju orke jednog po jednog (trola sam izbacio u KO). Naravno Dule trazi revans.
@Homer
Dogovoricemo se nesto za sledecu nedelju ako hoces!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Post Reply

Return to “Blood Bowl”